Ігор СУРКІС: «Цікаво перевірити свої сили на фоні Челсі»

Президент «Динамо» – про результати жеребкування 1/8 фіналу Ліги Європи

Ігор СУРКІС: «Цікаво перевірити свої сили на фоні Челсі»
© ФК Динамо Киев. Игорь Суркис
Президент «Динамо» Ігор Суркіс прокоментував результати жеребкування 1/8 фіналу Ліги Європи.
 
Нагадаємо, на цій стадії динамівці зустрінуться із лондонським «Челсі»:
 
- Я відреагував на жеребкування абсолютно спокійно. Нам випав дуже іменитий суперник, буде цікаво подивитися, на якому рівні ми знаходимося. Ми завжди прагнемо грати у Лізі чемпіонів, а «Челсі» - якраз суперник такого рівня. Наша команда теж прогресує. Не бачу нічого страшного у такому жеребі. Дуже важливо у цьому протистоянні зберегти інтригу до матчу-відповіді у Києві. Тоді, думаю, у нас будуть шанси пройти «Челсі». Вірю у хлопців, думаю, команда теж з оптимізмом сприйняла це жеребкування. Повторюся, цікаво перевірити свої сили на фоні такого суперника.
 
До нашої зустрічі пройде кілька турів чемпіонату України, футболісти перебуватимуть у кращих кондиціях. Зрозуміло, що в Англії зовсім інший рівень чемпіонату, ми давно не грали з таким потужним суперником, тому хотілося б подивитися, чого ми насправді варті та як прогресує наша молодь.
 
- «Динамо» вже зустрічалося із «Челсі» на груповому етапі, досвід ігор з англійцями допоможе?
- Так, ми тоді вийшли з нашої групи, зігравши з лондонцями вдома 0:0 та поступившись на виїзді 1:2. Цього разу в 1/8 фіналу буде протистояння із двох матчів. Думаю, на цьому етапі ніхто не хоче зупинятися, тому, вважаю, це буде цікаве протистояння, насамперед, для «Динамо».
 
- З того часу у команді залишилися Буяльський, Гармаш, Сидорчук. Чи їхній досвід допоможе у складних матчах?
- Команда не складається з двох чи трьох гравців, це цілісний колектив. Зараз обстановка усередині колективу чудова. Олег Лужний грав в Англії і підкаже, як найкраще провести поєдинок, особливо, на виїзді. Непереможних суперників немає. У нас достатньо хороша міцна та молода команда, впевнений, хлопці на полі віддаватимуться з першої до останньої хвилини, щоб продемонструвати свої найкращі якості. Крім усього іншого, це для них ще шалена реклама та можливість показати себе. Якщо вони хочуть перейти до топ-чемпіонатів та спробувати свої сили там, потрібно показувати свою майстерність, клас та хороший, якісний футбол якраз у таких матчах. А не відбиватися протягом 90 хвилин і сподіватися, що випадково залетить якийсь м’яч чи якимось дивом ми пройдемо далі. Насамперед, необхідно розраховувати на власні сили, добре підготуватися морально та проявити свої найсильніші якості. Словом, я не бачу жодної трагедії у тому, що нам дістався такий титулований суперник.
 
- Те, що зараз «Челсі» у чемпіонаті бореться за зону Ліги чемпіонів, має зіграти нам на руку?
- Коли команди виходять на таку стадію, вони не дивляться на інші обставини, а просто грають кожен матч. У «Челсі» достатньо велика лава запасних, ми не знаємо, хто буде грати. Звичайно, можна враховувати, з ким лондонці будуть зустрічатися у своєму чемпіонаті у цей період, але насамперед, ми маємо думати про власну гру, а не про те, що робитиме «Челсі» у протистоянні з нами. Я з оптимізмом дивлюся на майбутні зустрічі з англійцями і сподіваюся, що вболівальники теж будуть вірити у свою команду, тож триматимемо кулаки.
 
- Чи добре, що перший матч на виїзді?
- Так, домашній матч-відповідь прийнято вважати невеликою перевагою за умови вдалого збігу обставин у першій грі. Тоді і ажіотаж навколо гри буде, і глядачі прийдуть підтримати команду. До речі, хочу ще раз подякувати уболівальникам за несамовиту підтримку у вчорашньому матчі з «Олімпіакосом». Якщо перед домашнім матчем у нас будуть реальні шанси пройти далі, майже впевнений, що збереться повний стадіон.
 
- У першому матчі точно не зіграє Беньямін Вербич...
- Так, це втрата. Проти «Олімпіакосу» добре зіграв Шабанов, у той же час сподіваюся, що якнайшвидше відновився Кадар. Коли у команді є конкуренція та можливість замінити одного гравця іншим, це завжди добре. Також хотілося б, щоб оптимальні кондиції набирали бразильці. Не знаю, яким буде склад, мабуть, зліва буде використано Сідклея чи Цитаїшвілі. На мою думку, усі, хто працює з «Динамо», зокрема, я, тренерський штаб, усі співробітники мають вірити у те, що нашій команді вдасться здолати цей важкий бар’єр.
 
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — ФК Динамо Киев

(22 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Опрос
Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Laeda
      Laeda, 23.02.2019 11:35
    +1
    Dyadya_Vova, 22.02.2019 16:34
    А, ну да. Вы же, динамовцы, силу в истории измеряете, а не по текущему состоянию. Это не топы, их сегодня нельзя и близко поставить рядом с Барсой, Баварией или МС.
    Так ваши любители стекломоя всегда тоже рейтингами тыкают а потом сосут от 8 команды Германии... Ты бы помалкивал лучше.
    Laeda
      Laeda, 23.02.2019 11:33
    +1
    Dyadya_Vova, 22.02.2019 15:59
    Сначала говорит "Лучше мы будем тихо ехать, но играть в том турнире, в котором заслуживаем играть", а теперь уже "Ми завжди прагнемо грати у Лізі чемпіонів,". Какой же балабол. То чувство, когда не выходишь в ЛЧ, чтобы не пропускать по 6 голов, но команда ЛЧ сама выходит на тебя, чтобы драть. Хоть один толковый соперник будет у ДК за последние лет 5. Хотя сегодняшний Челси...
    Слыш капатель напомни ка когда это Динамо пропускало 6 штук хоть в одном матче лч? По-моему это пререгатива шахтера пропускать по 6-7 штук.
    Серж Пир
      Серж Пир, 22.02.2019 20:23
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Dyadya_Vova, 22.02.2019 17:09
    Динамо играло с Челси, которое по итогам чемпионата заняло 10 место. И это еще Динамо было в расцвете сил, не то, что сейчас. С сегодняшним Челси боротся то можно, вот только Динамо - это не МС, Арсенал и даже не Бормут, который каждую неделю играет с топ- клубами.
    Дятел, Динамо играло с Челси ДЕЙСТВУЮЩИМ ЧЕМПОМ Англии, а вы с дейтсвующи обладателем ЧЕТВЕРТОГО МЕСТА, которого в том году и Стяуа драла.
    Alexey Antonenko
    online
      Alexey Antonenko, 22.02.2019 17:28
    0
    Dyadya_Vova, 22.02.2019 16:21
    МС еще да.Остальные - такое, уровень ЛЕ.
    А Шахтёр тогда уровень кубка интертото судя по всему
    Dyadya_Vova
      Dyadya_Vova, 22.02.2019 17:09
    -1
    SEMIRAMID, 22.02.2019 16:41
    По текущему состоянию: Порто и Аякс в плей офф Лиги Чемпионов, а Челси в плей-офф Лиги Европы! Тем более, что несколько лет назад Динамо играло с Челси в группе Лиги Чемпионов 1:2 (в Лондоне с автоголом Драговича) и 0:0 дома. С Челси можно бороться, судя по последним играм Челси в чемпионате Англии (0:2 от Арсенала, 0:4 от Бортмуна, и 0:6 от МанСити).
    Динамо играло с Челси, которое по итогам чемпионата заняло 10 место. И это еще Динамо было в расцвете сил, не то, что сейчас. С сегодняшним Челси боротся то можно, вот только Динамо - это не МС, Арсенал и даже не Бормут, который каждую неделю играет с топ- клубами.
    SEMIRAMID
      SEMIRAMID, 22.02.2019 16:41
    -1
    Dyadya_Vova, 22.02.2019 16:34
    А, ну да. Вы же, динамовцы, силу в истории измеряете, а не по текущему состоянию. Это не топы, их сегодня нельзя и близко поставить рядом с Барсой, Баварией или МС.
    По текущему состоянию: Порто и Аякс в плей офф Лиги Чемпионов, а Челси в плей-офф Лиги Европы! Тем более, что несколько лет назад Динамо играло с Челси в группе Лиги Чемпионов 1:2 (в Лондоне с автоголом Драговича) и 0:0 дома. С Челси можно бороться, судя по последним играм Челси в чемпионате Англии (0:2 от Арсенала, 0:4 от Бортмуна, и 0:6 от МанСити).
    Dyadya_Vova
      Dyadya_Vova, 22.02.2019 16:39
    -2
    Sauron, 22.02.2019 16:29
    Челси в ЛЕ и Челси в ЛЧ - это 2 разных Челси.
    Играть с первым будет проще
    Да, в ЛЕ они играют вполноги. Хотя, учитывая их ситуацию в чемпионате, взять ЛЕ была бы для них неплохим утешением.
    Dyadya_Vova
      Dyadya_Vova, 22.02.2019 16:34
    -4
    SEMIRAMID, 22.02.2019 16:26
    Аякс и Порто - именитые и титулованные соперники, которые сейчас играют в плей-офф Лиги Чемпионов! Аякс финалист позапрошлой Лиги Европы и черырёхкратный обладатель Кубка Чемпионов, Порто выигрывала Кубок (Лигу) Чемпионов дважды, Межконтинентальный Кубок - дважды, обладатель Суперкубка УЕФА, дважды - Кубка УЕФА. Лацио - один из ведущих клубов Италии. Чем не показатель?
    А, ну да. Вы же, динамовцы, силу в истории измеряете, а не по текущему состоянию. Это не топы, их сегодня нельзя и близко поставить рядом с Барсой, Баварией или МС.
    Sauron
      Sauron, 22.02.2019 16:29
    0
    Dyadya_Vova, 22.02.2019 15:59
    Сначала говорит "Лучше мы будем тихо ехать, но играть в том турнире, в котором заслуживаем играть", а теперь уже "Ми завжди прагнемо грати у Лізі чемпіонів,". Какой же балабол. То чувство, когда не выходишь в ЛЧ, чтобы не пропускать по 6 голов, но команда ЛЧ сама выходит на тебя, чтобы драть. Хоть один толковый соперник будет у ДК за последние лет 5. Хотя сегодняшний Челси...
    Челси в ЛЕ и Челси в ЛЧ - это 2 разных Челси.
    Играть с первым будет проще
    SEMIRAMID
      SEMIRAMID, 22.02.2019 16:26
    +2
    Dyadya_Vova, 22.02.2019 16:21
    МС еще да.Остальные - такое, уровень ЛЕ.
    Аякс и Порто - именитые и титулованные соперники, которые сейчас играют в плей-офф Лиги Чемпионов! Аякс финалист позапрошлой Лиги Европы и черырёхкратный обладатель Кубка Чемпионов, Порто выигрывала Кубок (Лигу) Чемпионов дважды, Межконтинентальный Кубок - дважды, обладатель Суперкубка УЕФА, дважды - Кубка УЕФА. Лацио - один из ведущих клубов Италии. Чем не показатель?
    ALud
      ALud, 22.02.2019 16:22
    +1
    Занадто багато слів про ніщо, крім того, що Суркіс непогано пам'ятає статистику і як завжди вірить в тренерський геній, в даному випадку Лужного, "Лужний грав в Англії, Лужний підкаже" ,ага, краще б він підказав, коли Линамо грало з ФК "Львів", Олександрією і тд.
    Dyadya_Vova
      Dyadya_Vova, 22.02.2019 16:21
    -5
    SEMIRAMID, 22.02.2019 16:17
    А Манчестер Сити, Аякс, Порто, Лацио, с которыми Динамо пересекалось за последние пять лет - это уже не толковые соперники?
    МС еще да.Остальные - такое, уровень ЛЕ.
    SEMIRAMID
      SEMIRAMID, 22.02.2019 16:17
    -2
    Dyadya_Vova, 22.02.2019 15:59
    Сначала говорит "Лучше мы будем тихо ехать, но играть в том турнире, в котором заслуживаем играть", а теперь уже "Ми завжди прагнемо грати у Лізі чемпіонів,". Какой же балабол. То чувство, когда не выходишь в ЛЧ, чтобы не пропускать по 6 голов, но команда ЛЧ сама выходит на тебя, чтобы драть. Хоть один толковый соперник будет у ДК за последние лет 5. Хотя сегодняшний Челси...
    А Манчестер Сити, Аякс, Порто, Лацио, с которыми Динамо пересекалось за последние пять лет - это уже не толковые соперники?
    Олександр Жарчинський
      Олександр Жарчинський, 22.02.2019 16:14
    0
    про прохід кричати не буду.але думаю 6 (шість) за 2 матчі від Челсі точно не пропустять...
    Dzekson
      Dzekson, 22.02.2019 16:05
    +3
    Тільки перемога!!!
    Dyadya_Vova
      Dyadya_Vova, 22.02.2019 15:59
    -10
    Сначала говорит "Лучше мы будем тихо ехать, но играть в том турнире, в котором заслуживаем играть", а теперь уже "Ми завжди прагнемо грати у Лізі чемпіонів,". Какой же балабол. То чувство, когда не выходишь в ЛЧ, чтобы не пропускать по 6 голов, но команда ЛЧ сама выходит на тебя, чтобы драть. Хоть один толковый соперник будет у ДК за последние лет 5. Хотя сегодняшний Челси...
    SKIF1927
      SKIF1927, 22.02.2019 15:54
    +3
    Комментарий свернут. Показать
    Пройдемо те челсі !
    Dzekson
      Dzekson, 22.02.2019 16:05
    +3
    Тільки перемога!!!
    SKIF1927
      SKIF1927, 22.02.2019 15:54
    +3
    Комментарий свернут. Показать
    Пройдемо те челсі !
    SEMIRAMID
      SEMIRAMID, 22.02.2019 16:26
    +2
    Dyadya_Vova, 22.02.2019 16:21
    МС еще да.Остальные - такое, уровень ЛЕ.
    Аякс и Порто - именитые и титулованные соперники, которые сейчас играют в плей-офф Лиги Чемпионов! Аякс финалист позапрошлой Лиги Европы и черырёхкратный обладатель Кубка Чемпионов, Порто выигрывала Кубок (Лигу) Чемпионов дважды, Межконтинентальный Кубок - дважды, обладатель Суперкубка УЕФА, дважды - Кубка УЕФА. Лацио - один из ведущих клубов Италии. Чем не показатель?
    Laeda
      Laeda, 23.02.2019 11:35
    +1
    Dyadya_Vova, 22.02.2019 16:34
    А, ну да. Вы же, динамовцы, силу в истории измеряете, а не по текущему состоянию. Это не топы, их сегодня нельзя и близко поставить рядом с Барсой, Баварией или МС.
    Так ваши любители стекломоя всегда тоже рейтингами тыкают а потом сосут от 8 команды Германии... Ты бы помалкивал лучше.
    Laeda
      Laeda, 23.02.2019 11:33
    +1
    Dyadya_Vova, 22.02.2019 15:59
    Сначала говорит "Лучше мы будем тихо ехать, но играть в том турнире, в котором заслуживаем играть", а теперь уже "Ми завжди прагнемо грати у Лізі чемпіонів,". Какой же балабол. То чувство, когда не выходишь в ЛЧ, чтобы не пропускать по 6 голов, но команда ЛЧ сама выходит на тебя, чтобы драть. Хоть один толковый соперник будет у ДК за последние лет 5. Хотя сегодняшний Челси...
    Слыш капатель напомни ка когда это Динамо пропускало 6 штук хоть в одном матче лч? По-моему это пререгатива шахтера пропускать по 6-7 штук.
    ALud
      ALud, 22.02.2019 16:22
    +1
    Занадто багато слів про ніщо, крім того, що Суркіс непогано пам'ятає статистику і як завжди вірить в тренерський геній, в даному випадку Лужного, "Лужний грав в Англії, Лужний підкаже" ,ага, краще б він підказав, коли Линамо грало з ФК "Львів", Олександрією і тд.
    Серж Пир
      Серж Пир, 22.02.2019 20:23
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Dyadya_Vova, 22.02.2019 17:09
    Динамо играло с Челси, которое по итогам чемпионата заняло 10 место. И это еще Динамо было в расцвете сил, не то, что сейчас. С сегодняшним Челси боротся то можно, вот только Динамо - это не МС, Арсенал и даже не Бормут, который каждую неделю играет с топ- клубами.
    Дятел, Динамо играло с Челси ДЕЙСТВУЮЩИМ ЧЕМПОМ Англии, а вы с дейтсвующи обладателем ЧЕТВЕРТОГО МЕСТА, которого в том году и Стяуа драла.
    Alexey Antonenko
    online
      Alexey Antonenko, 22.02.2019 17:28
    0
    Dyadya_Vova, 22.02.2019 16:21
    МС еще да.Остальные - такое, уровень ЛЕ.
    А Шахтёр тогда уровень кубка интертото судя по всему
    Sauron
    online
      Sauron, 22.02.2019 16:29
    0
    Dyadya_Vova, 22.02.2019 15:59
    Сначала говорит "Лучше мы будем тихо ехать, но играть в том турнире, в котором заслуживаем играть", а теперь уже "Ми завжди прагнемо грати у Лізі чемпіонів,". Какой же балабол. То чувство, когда не выходишь в ЛЧ, чтобы не пропускать по 6 голов, но команда ЛЧ сама выходит на тебя, чтобы драть. Хоть один толковый соперник будет у ДК за последние лет 5. Хотя сегодняшний Челси...
    Челси в ЛЕ и Челси в ЛЧ - это 2 разных Челси.
    Играть с первым будет проще
    Олександр Жарчинський
      Олександр Жарчинський, 22.02.2019 16:14
    0
    про прохід кричати не буду.але думаю 6 (шість) за 2 матчі від Челсі точно не пропустять...