Все возможные соперники Динамо в 1/8 финала Лиги Европы

Одна украинская команда поборется за четвертьфинал Лиги Европы

Все возможные соперники Динамо в 1/8 финала Лиги Европы
© twitter.com/dynamokyiv

По итогам 1/16 финала Лиги Европы дальше из украинских команд удалось пройти «Динамо». «Шахтер» уступил «Айнтрахту».

В 1/8 прошли «Динамо» Киев, «Арсенал» Лондон, «Динамо» Загреб, «Айнтрахт» Франкфурт, «Наполи», «Зальцбург», «Валенсия», «Вильярреал», «Зенит», «Севилья», «Челси», «Славия» Прага, «Интер» Милан, «Ренн», «Краснодар», «Бенфика».

Украинские и российские клубы при жеребьевке будут разведены.

Жеребьевка состоится в пятницу в 14:00.

Матчи пройдут 7-го и 14-го марта.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(75 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    SEMIRAMID
      SEMIRAMID, 22.02.2019 13:42
    0
    Если Динамо попадёт испанский Вильярреал, то это будет нормальным соперник. Испанцы сейчас занимают предпоследнее 19-е место в чемпионате Испании. Дурновая команда из Австрии "Зальцбург", которая в прошлом году на стадии 1/4 выбил обидчиков Динамо - Лацио 2:4, а дома 4:1, а в полуфинале Лиги Европы лишь в добавленное время проиграл французскому Марселю. Как говорил Лобановский: "Кто попадёт - того и хотим!"
    Real Trent
      Real Trent, 22.02.2019 13:38
    0
    Germes, 22.02.2019 10:48
    Інтер не хотілось би зустріти хіба що в фіналі, бо Інтер друга улюблена моя команда після Динамо
    То же самое и у меня)
    Vel Azazelo
      Vel Azazelo, 22.02.2019 13:35
    +1
    Syrkis, 22.02.2019 13:30
    Если я прав окажусь то выдвигайте меня в президенты УЕФА вместо Инфантино
    Вангуй, вангуй, все равно получишь (сам допишешь)
    Vel Azazelo
      Vel Azazelo, 22.02.2019 13:34
    0
    Потряс комент - Зальцбург - фаворит. Могу поставить, что в 1/2 его не будет. В 1/4 может пройти, есть Ренн, Славия, Динамо, аж 2, Бенфика. Посмотрим на результат жребия, а тожет и в 1/4 - не будет.
    Syrkis
      Syrkis, 22.02.2019 13:30
    -2
    Если я прав окажусь то выдвигайте меня в президенты УЕФА вместо Инфантино
    Syrkis
      Syrkis, 22.02.2019 13:29
    0
    Я вангую что так и будет
    Syrkis
      Syrkis, 22.02.2019 13:28
    0
    Динамо К. - Наполи
    Валенсия - Зенит
    Краснодар - Зальцбург
    Челси - Айнтрахт
    Севилья - Интер
    Арсенал - Ренн
    Милан - Бенфика
    Динамо З. - Славия
    Міша Гакман
      Міша Гакман, 22.02.2019 13:16
    +1
    Що тут гадати-треба грати!
    А м'ячик-то круглий!
    AdvocatusDei
      AdvocatusDei, 22.02.2019 12:56
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Sauron, 22.02.2019 12:26
    Зальцбург - один из фаворитов ЛЕ, потмоу думаю там достойная команда.
    5.00 Chelsea
    5.50 Napoli
    6.50 Arsenal
    7.00 Sevilla
    10.00 Inter Milan
    12.00 Valencia
    15.00 Salzburg
    17.00 Eintracht Frankfurt
    21.00 Benfica
    21.00 Villarreal
    26.00 Zenit
    41.00 Dynamo Kiev
    41.00 Krasnodar
    51.00 Rennes
    51.00 Slavia Prague
    67.00 Din Zagreb
    да, зальцбург может выстрелить, до полуфинала дойти! остальные котировки оправданные, хотя челси чисто из-за топовости поставили на первое место
    Vel Azazelo
      Vel Azazelo, 22.02.2019 12:55
    0
    На мой дурной взгляд лучшие варианты - Славия, Ренн, Динами и Бенфика.
    jekаfunny
      jekаfunny, 22.02.2019 12:50
    +2
    ВВВ, 22.02.2019 11:02
    Найкращій варіант то Айнтрахт! Якщо пройдуть то покажуть що сильніші за Шахтар і на одну сильну команду стане більше.А серед свідомо прохідних команд в переліку залишились тільки Динамо Загреб.Славію і Ренн не хотілося би.Ренн вже зовсім не той,який був в групі,а Славія не помітила в гостях лідера Бельгії Генк.Решта всі команда непрохідні для Динамо.
    По моему количество украиснких команд нынешних стадиях еврокубков уже все всем доказали.
    Вам, никто ничего доказывать не собирается .
    А играть нужно со всеми , следующий сезон надо играть в ЛЧ!
    Sauron
      Sauron, 22.02.2019 12:26
    0
    AdvocatusDei, 22.02.2019 07:46
    На этой стадии так по именам есть откровенные аутсайдеры.. Хотя не понятно, что из себя представляет та же Славия или хорватское Динамо, про Залсбург вообще молчу
    Зальцбург - один из фаворитов ЛЕ, потмоу думаю там достойная команда.
    5.00 Chelsea
    5.50 Napoli
    6.50 Arsenal
    7.00 Sevilla
    10.00 Inter Milan
    12.00 Valencia
    15.00 Salzburg
    17.00 Eintracht Frankfurt
    21.00 Benfica
    21.00 Villarreal
    26.00 Zenit
    41.00 Dynamo Kiev
    41.00 Krasnodar
    51.00 Rennes
    51.00 Slavia Prague
    67.00 Din Zagreb
    D1maS2018
      D1maS2018, 22.02.2019 12:11
    0
    ДАЁШЬ АЙНТРАХТ !!!
    Vbolivalnyk-Peter
      Vbolivalnyk-Peter, 22.02.2019 11:45
    0
    У мене чомусь виникають паралелі з минулим роком. Ті ж греки в 1/6 Фіналу. Та ж результативна нічия при гнітючій грі в першому матчі (єдине. що у грі-відповіді не відскочили як минулого року, +/- зіграли пристойно). Тому, гадаю, буде хтось з макаронників, а саме Інтер (Десь приблизно аналог минулорічного Лаціо). Хотілося б звичайно когось попростіше, однак кого? Усі сеперники як на мене приблизно одного рівня. Трішки слабшими виглядають Динамо Загреб, Рен та Славія. Однак сумніваюся, що "сліпий жереб" може звести Динамо знову з Реном, Славія на 99% попадеться комусь з російських клубів. Хіба що дербі "Динамо" - проте навряд. А далі 3-4 команди трішки сильніші (Наполі, Челсі, Арсенал, Севілья) - не хотілося б з ними грати!
    Germes
      Germes, 22.02.2019 11:12
    +2
    ВВВ, 22.02.2019 11:02
    Найкращій варіант то Айнтрахт! Якщо пройдуть то покажуть що сильніші за Шахтар і на одну сильну команду стане більше.А серед свідомо прохідних команд в переліку залишились тільки Динамо Загреб.Славію і Ренн не хотілося би.Ренн вже зовсім не той,який був в групі,а Славія не помітила в гостях лідера Бельгії Генк.Решта всі команда непрохідні для Динамо.
    Нічого нікому доводити не потрібно ми і так знаємо що сильніші а от якщо взяти й задуматись то навіщо взагалі приймати участь у єврокубках з такою логікою про непрохідність команд.
    RomarioUA
      RomarioUA, 22.02.2019 11:09
    -1
    K_Sarioglo@i.ua, 22.02.2019 10:43
    Совсем халяву не хочется-скучно. Совсем непроходимого(вроде Севильи или Челси)-тоже. Так что пусть будет Валенсия,Зальцбург или Бенфика.
    Для тех, кто хочет Зальцбург, напомню, что они вынесли Брюгге 4:0 и вообще это уже крепчайший середняк последние годы, успешно играющий и против грандов. Так что Зальцбург как раз не хочется, это бесславный вылет. Лучше Интер с их распрями внутри и тренером Спалетти, не ловящем звёзд с небес
    Germes
      Germes, 22.02.2019 11:06
    +1
    K_Sarioglo@i.ua, 22.02.2019 10:53
    Знаєш, що в першої улюбленої команди шансів проти другої-0?
    Необовязково Інтер щей як лажає і взагалі як ти шанси вираховуєш?
    ВВВ
      ВВВ, 22.02.2019 11:02
    -6
    Найкращій варіант то Айнтрахт! Якщо пройдуть то покажуть що сильніші за Шахтар і на одну сильну команду стане більше.А серед свідомо прохідних команд в переліку залишились тільки Динамо Загреб.Славію і Ренн не хотілося би.Ренн вже зовсім не той,який був в групі,а Славія не помітила в гостях лідера Бельгії Генк.Решта всі команда непрохідні для Динамо.
    K_Sarioglo@i.ua
      K_Sarioglo@i.ua, 22.02.2019 10:53
    -1
    Germes, 22.02.2019 10:48
    Інтер не хотілось би зустріти хіба що в фіналі, бо Інтер друга улюблена моя команда після Динамо
    Знаєш, що в першої улюбленої команди шансів проти другої-0?
    Germes
      Germes, 22.02.2019 10:48
    -3
    Інтер не хотілось би зустріти хіба що в фіналі, бо Інтер друга улюблена моя команда після Динамо
    Sergey_92
      Sergey_92, 22.02.2019 00:05
    +15
    Давайте Ренн або Славію
    vitaha33
      vitaha33, 22.02.2019 00:19
    +9
    SKIF1927, 22.02.2019 00:12
    Дз, якщо не помиляюсь виграв всі матчі в себе в групі...але ти мабуть більше по балету, чим по футболу, тому і не знаєш, що хорвати зараз на підйомі і іх би не хотілось, а от Арсенал було б цікаво.
    Шахта теж виграла якось 6 матчів, а потім Сельті влетіла. В хорватів як і в нас сезон ще не почався, тому були б у рівних умовах. І одне грати з Челсі чи Арсеналом, ще не в кондиціях, де в молоді колінка затрусяться, а інше вз хорватами. Але спорити не буду, кожен при своїх.
    П.с. смішно було з фанів кротів, які розказували, як шахта Айнтрахт одною лівою пройде. Походу, фани Динамо теж такою єрундою заразились...
    vitaha33
      vitaha33, 22.02.2019 00:24
    +8
    IlBi, 22.02.2019 00:20
    Адекватные фанаты Шахтера понимали прекрасно шансы пройти дальше.
    Я давал 30%.
    Просто фекали1/2 так зазомбували ваших фанів, мол східна Барса, найсильніший клюб, гранд і тд, що багато вважають, що Шахта це топ команда, і такі клуби як Ліон, Хофенхайм і Айнтрахт ну нічк не рівня цьому мегаклюбу. А, насправді, що Динамо, що Шахта на сьогодні посередні європейські клуби, рівня 1/8 лє макс
    RomarioUA
      RomarioUA, 22.02.2019 00:48
    +7
    Хорошая Лига Европы рисуется:
    1) Именитых команд немало, почти половина - Арсенал, Челси, Интер, Севилья, Валенсия, Наполи, Бенфика
    2) Крепкие середняки, способные порубиться - Зальцбург, Вильяреал и Айнтрахт
    3) И нашего уровня Славия, Ренн, Загреб.
    Рашкинцев не в счет, с нами разведут.
    Даже не знаю, кого хотелось бы увидеть. Троечка нашего уровня также не слабаки, могут наказать за любые косяки. Не хотелось бы вылетать от таких клубов, а Динамо Киев может все!
    Для второй группы мы будем подарком, они нас не отпустят, отнесутся с уважением, без недооценки и однозначно хлопнут поэтому.
    Скорее хочется кого-то из первой группы. Арсенал нет, там сейчас Эмери, спец по ЛЕ.
    Состав Челси нарисует нам из ничего, сколько надо
    Испанцы не наш конек, тем более это их шанс на ЛЧ, как и Наполи
    Бенфика также будет предельно настроена.
    Наверное, Интер наилучший вариант - и имя есть, молодежь потолкается с нормальной командой. И не все в порядке у них в доме - качели с капитаном Икарди, тренерские косяки, такое, не сильно настроятся.
    Пусть будет Интер!
    Andy_P
      Andy_P, 22.02.2019 00:33
    +7
    Вечер с двоякими впечатлениями. Динамо в 1/8 - супер! Шахтер вылетел из-за своих-же ляпов, Генк Малиновского дома облажался, причем ведя в счёте, сраный Зенит пролез дальше
    Вова Стаднічук
      Вова Стаднічук, 22.02.2019 00:49
    +6
    Forever_young_14, 22.02.2019 00:22
    Дрысняме пожелаю круто обосраться в 1\8
    Рідко коли пишу коментарі, але сьогодні вирішив написати бо Ви шановний завжди пишете якісь неприємні речі про всі команди окрім однієї. А де був би Ваш клуб в корзині жеребкування ліги чемпіонів якби не перемоги Дніпра, Металіста, Динамо, Зорі. Ви дивилися ігри європейських команд, бачили як там вболівають за своїх, не важливо хто це МС, Арс, Тот, там підтримують всією країною, бо вони разом проти суперника, а не так як Ви коли один клуб то мають вболівати всі а якщо хтось іньший грає це так дрібниці. Я теж болію за свою команду в чемпіонаті, але коли це гра міжнародна то я вболіваю за НАШИХ, мені здається иак має бути, коли ми разом вболіваємо за своїх тоді і перемоги будуть. А якщо кожен сам за себе то це ..........
    Віталій Яценко
      Віталій Яценко, 22.02.2019 00:13
    +6
    Да, по суті скоріше за все буде суттєво сильніший суперник ніж Олімпіакос. Але тим і цікавіше. Хотілося б Айнтрахт.
    Александр Сидорчук
      Александр Сидорчук, 22.02.2019 07:15
    +5
    Forever_young_14, 22.02.2019 00:22
    Дрысняме пожелаю круто обосраться в 1\8
    Прыщавый дрочун "навсегда" опять вылезло из параши.Твои уже круто обсосались,поэтому смотри ДК и завидуй дроча!!!
    Zport.
      Zport., 22.02.2019 00:45
    +5
    Forever_young_14, 22.02.2019 00:22
    Дрысняме пожелаю круто обосраться в 1\8
    А шахтеру своему что пожелаешь??
    vitaha33
      vitaha33, 22.02.2019 00:26
    +5
    ihor7003, 22.02.2019 00:25
    Мне например интересно чтоб попался Милан
    Це яким бопом, якщо Олімпіакос їх ще в групі вибив? ))))
    Cityzen83
      Cityzen83, 22.02.2019 00:20
    +5
    Славию давай! Зарубу устроим.
    Сергей Долина
      Сергей Долина, 22.02.2019 00:23
    +4
    Хотелось бы Зенит с Ракицким, представляю, какой бы свист на стадионе был особенно когда с мячом был бы Ракицкий, но жаль, что розведут.
    kina_ne_bydet
    kina_ne_bydet, 22.02.2019 00:20
    +4
    Ренн бы
    SKIF1927
      SKIF1927, 22.02.2019 00:19
    +4
    nomah2, 22.02.2019 00:16
    С испанцами херово играем.
    І з італійцями , і з англійцями , і з бенфікой ).
    AЛВ
      AЛВ, 22.02.2019 09:31
    +3
    Динамо(К)- було б не проти- Динамо(З).!!!
    RomarioUA
      RomarioUA, 22.02.2019 00:50
    +3
    Zport., 22.02.2019 00:45
    А шахтеру своему что пожелаешь??
    Лоперамид
    nomah2
      nomah2, 22.02.2019 00:16
    +3
    SKIF1927, 22.02.2019 00:12
    Вангую - будуть іспанці ).
    С испанцами херово играем.
    jekаfunny
      jekаfunny, 22.02.2019 12:50
    +2
    ВВВ, 22.02.2019 11:02
    Найкращій варіант то Айнтрахт! Якщо пройдуть то покажуть що сильніші за Шахтар і на одну сильну команду стане більше.А серед свідомо прохідних команд в переліку залишились тільки Динамо Загреб.Славію і Ренн не хотілося би.Ренн вже зовсім не той,який був в групі,а Славія не помітила в гостях лідера Бельгії Генк.Решта всі команда непрохідні для Динамо.
    По моему количество украиснких команд нынешних стадиях еврокубков уже все всем доказали.
    Вам, никто ничего доказывать не собирается .
    А играть нужно со всеми , следующий сезон надо играть в ЛЧ!
    Germes
      Germes, 22.02.2019 11:12
    +2
    ВВВ, 22.02.2019 11:02
    Найкращій варіант то Айнтрахт! Якщо пройдуть то покажуть що сильніші за Шахтар і на одну сильну команду стане більше.А серед свідомо прохідних команд в переліку залишились тільки Динамо Загреб.Славію і Ренн не хотілося би.Ренн вже зовсім не той,який був в групі,а Славія не помітила в гостях лідера Бельгії Генк.Решта всі команда непрохідні для Динамо.
    Нічого нікому доводити не потрібно ми і так знаємо що сильніші а от якщо взяти й задуматись то навіщо взагалі приймати участь у єврокубках з такою логікою про непрохідність команд.
    K_Sarioglo@i.ua
      K_Sarioglo@i.ua, 22.02.2019 10:43
    +2
    Совсем халяву не хочется-скучно. Совсем непроходимого(вроде Севильи или Челси)-тоже. Так что пусть будет Валенсия,Зальцбург или Бенфика.