Козлова/Костюк - Росольска/Свентег. Смотреть онлайн. LIVE трансляция

Смотрите видеотрансляцию матча Кубка Федерации

Козлова/Костюк - Росольска/Свентег. Смотреть онлайн. LIVE трансляция
© Sport.ua. Марта Костюк
В субботу, 9 февраля, сборная Украины сыграет поединок за третье место с командой Польши в рамках Первой группы Евро-Африканской зоны Кубка Федерации. В паре за нашу сборную сыграют Марта Костюк и Катерина Козлова.
 
Противостоять им будут Алисия Росольска и Ига Свентег.
 
Ориентировочное время начала матча - 16:00 по Киеву.
 
Трансляция из Польши прервалась
 
Счет в матче в третьем сете на данный момент 5:3 в пользу Польши
 
Польские теннисистки снова подают на матч
 
30:30
 
30:40 не хотят наши девушки проигрывать
 
есть! снова берем подачу соперниц 4:5
 
Теперь будем подавать 
 
40-0 давно так уверенно не подавали наши теннисистки
 
5-5
 
Решающие геймы 
 
Трансляция возобновилась
 
В одиночных матчах ранее сыграли Катерина Козлова и Даяна Ястремская.
 

 
 
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(7 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    vit-2
    online
      vit-2, 09.02.2019 18:20
    -2
    Віталій Возняк, 09.02.2019 18:13
    Схоже на наступний рік, якщо нашу першу ракетку знову підведе здоров'я, можна сподіватись лише на Ястремську і на те, що у Лопатецької буде такий же прогрес як у Даяни цьогоріч і вони удвох витягнуть команду. А може й сестри в парі тряхнуть як раніше. Марта стала занадто емоційною - більше жінка ніж спортсменка.
    Світоліна точно приїде наступного року, бо їй треба ще 1 гру зіграти щоб відібратися на Олімпіаду. Хіба серйозна травма буде в Еліни...
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 09.02.2019 18:19
    -1
    Stelios Komnin, 09.02.2019 18:15
    Леся ще грає
    По моєму вона сказала тренеру, що це був її останній виступ за збірну.
    Stelios Komnin
      Stelios Komnin, 09.02.2019 18:15
    -2
    Віталій Возняк, 09.02.2019 18:13
    Схоже на наступний рік, якщо нашу першу ракетку знову підведе здоров'я, можна сподіватись лише на Ястремську і на те, що у Лопатецької буде такий же прогрес як у Даяни цьогоріч і вони удвох витягнуть команду. А може й сестри в парі тряхнуть як раніше. Марта стала занадто емоційною - більше жінка ніж спортсменка.
    Леся ще грає
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 09.02.2019 18:13
    -1
    Схоже на наступний рік, якщо нашу першу ракетку знову підведе здоров'я, можна сподіватись лише на Ястремську і на те, що у Лопатецької буде такий же прогрес як у Даяни цьогоріч і вони удвох витягнуть команду. А може й сестри в парі тряхнуть як раніше. Марта стала занадто емоційною - більше жінка ніж спортсменка.
    seminjuri
    seminjuri, 09.02.2019 18:08
    -6
    Это уровень тэнниса. Нет глубины состава. Вон россиянки давно без Шараповой играют и ничего.
    П.С. хотя вполне возможно, что плохое исполнение гимна повлияло.
    Олександр Радченко
      Олександр Радченко, 09.02.2019 18:06
    0
    Sashamar, 09.02.2019 18:02
    А Ви пограйте, як в Вас "мертва" напарниця.
    Козлова лучше играла чем Киченок .Если не сложится карьера в одиночки пусть переходит в пару не хуже будет Киченок
    Sashamar
    Sashamar, 09.02.2019 18:02
    -1
    Олександр Радченко, 09.02.2019 18:01
    Конечно , во всем виновата Козлова , а как насчет истерички Костюк ?
    А Ви пограйте, як в Вас "мертва" напарниця.
    Sashamar
    Sashamar, 09.02.2019 18:01
    -2
    Aleksandr Plutakhin, 09.02.2019 17:41
    Як треба грати у складі збірної команди своєї країни показали румунки, а Халеп так зовсім неймовірна. Нашим дівчатам треба подивитись у відеозапису всю їхню гру, а особливо госпожам Світоліній та Церенко, і відлучити їх від збірної. А взагалі, треба створити таку атмосферу в команді, щоб виклик у збірну був Мрією і Честю для кожної з них. Подивіться на збірну з футболу - чудова внутрішня атмосфера, гордість та розуміння відповідальності. А.Шевченко зумів створити таку команду, а чому ж тут не можливо?...отож, бажання нема. А грошей їм країна дає не більше ніж тенісисткам...Всесвітньо вііомі тенісисти\ки велику кількість власних грошей витрачають на різні благодійні програми у себе в країні і навіт за її межами. Багато ви чули щоб наші "великі та величенькі" щось гарне зробили для країни та для людей? Аот кричати при всякій нагоді, що країна їх начебто забула і не допомогає, це навіть хором. Ту саму Халєп народ країни обожнює і навіть не тому, що вона краща у світи спортсменка, а тому що вона справжня Громадянка своєї країни. Натомість у нас, як тільки но починаєшь щось казати "проти", починаю волати "не чіпайте їх" вони дуже великі і їх так не можна. От маємо те, що маємо.....
    Так Халеп вийшла проти 44-ї ракетки світу. І взагалі Румунія грає проти Чехії, зовсім іншій рівень суперниць. Ще раз: запрошувати 7-му ракетку світу грати проти ноунеймів - це ненормальна ситуація! Це означає, що немає глибини складу. ФедКап це рівень тенісу у країні, а не міряння патріотизмом.
    Олександр Радченко
      Олександр Радченко, 09.02.2019 18:01
    -2
    Конечно , во всем виновата Козлова , а как насчет истерички Костюк ?
    vit-2
    online
      vit-2, 09.02.2019 18:01
    0
    Vladdal, 09.02.2019 17:58
    За год многое может измениться. Пусть меня закидают напильниками, но я не сильно расстроен. Не думаю, что было бы лучше занять первое место в группе и потом с треском провалить матч России. А этот состав едва ли мог составить конкуренцию россиянкам.
    Если через год будем в боевом составе - будет и результат, с кем бы ни пришлось играть.
    Зрештою для підвищення в класі треба було обіграти аж 3 команди: Швецію, Росію і ще когось у плей-оф у квітні. Хай в останньому випадку в нас був би інший склад, або не інший...
    Stelios Komnin
      Stelios Komnin, 09.02.2019 17:59
    +1
    sv_2000, 09.02.2019 17:57
    Жаль.... Ну ниче... Уж тут точно корову не проиграли
    Кстати в отличии от Киченок, Козлова выглядела лидером в паре... Прям, как старшая сестра успокаивала Марту, что-то говорила, подсказывала.... Я к ней лучше стал относитья, хорошая девушка видно.
    Проиграли больше из-за Марты в этот раз.... Не хватило ее на конец матча, видно было, что устала...
    А вообще, за этот турнир Марте респект. Дай бог, чтобы это помогло Марте собраться, пора возвращаться к прогрессу.
    Козлова 2 "одиночки" запорола. Из-за нее чуть болгаркам не влетели
    Vladdal
      Vladdal, 09.02.2019 17:58
    +6
    Stanislav Matusevych, 09.02.2019 17:53
    Да, если бы с таким количеством ошибок в конце матча удалось выиграть, было бы совсем нелогично. Печаль, короче, и что будет через год, покрыто мраком.
    За год многое может измениться. Пусть меня закидают напильниками, но я не сильно расстроен. Не думаю, что было бы лучше занять первое место в группе и потом с треском провалить матч России. А этот состав едва ли мог составить конкуренцию россиянкам.
    Если через год будем в боевом составе - будет и результат, с кем бы ни пришлось играть.
    Andrey Kuzma
      Andrey Kuzma, 09.02.2019 17:58
    -1
    vit-2, 09.02.2019 17:56
    Я не можу зрозуміти чому ми вже яку гру постійно граємо в гостях? Австралія, Канада...
    Це жереб такий, чи в нас просто рейтинг вищий був?
    Это вообще не в гостях. Это зональный турнир.
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 09.02.2019 17:58
    0
    vit-2, 09.02.2019 17:44
    А далі який регламент?
    Cup Fed наступного року у цій же групі.
    sv_2000
      sv_2000, 09.02.2019 17:57
    +5
    Жаль.... Ну ниче... Уж тут точно корову не проиграли
    Кстати в отличии от Киченок, Козлова выглядела лидером в паре... Прям, как старшая сестра успокаивала Марту, что-то говорила, подсказывала.... Я к ней лучше стал относитья, хорошая девушка видно.
    Проиграли больше из-за Марты в этот раз.... Не хватило ее на конец матча, видно было, что устала...
    А вообще, за этот турнир Марте респект. Дай бог, чтобы это помогло Марте собраться, пора возвращаться к прогрессу.
    Clyde С.
      Clyde С., 09.02.2019 17:57
    +1
    seminjuri, 09.02.2019 17:55
    Ну да. А Марта на тайм-брейке и подать-то нормально не смогла.
    Вот где корень поражения.
    Ти , тайм-брейк . Що ти забув на тенісній гілці?
    Clyde С.
      Clyde С., 09.02.2019 17:56
    +1
    Шкода.
    Марті дуже потрібна була перемога для впевненості.
    voyts_serg2
      voyts_serg2, 09.02.2019 17:56
    +2
    К сожалению проиграли(
    vit-2
    online
      vit-2, 09.02.2019 17:56
    +1
    Я не можу зрозуміти чому ми вже яку гру постійно граємо в гостях? Австралія, Канада...
    Це жереб такий, чи в нас просто рейтинг вищий був?
    Stelios Komnin
      Stelios Komnin, 09.02.2019 17:55
    +1
    Stanislav Matusevych, 09.02.2019 17:53
    Да, если бы с таким количеством ошибок в конце матча удалось выиграть, было бы совсем нелогично. Печаль, короче, и что будет через год, покрыто мраком.
    ничего, наверное основа сыграет и некоторые молодые придут. Второй раз Свитолина вряд ли "откосит". У Козловой 100% результат - все матчи проиграла.
    Vladdal
    online
      Vladdal, 09.02.2019 17:58
    +6
    Stanislav Matusevych, 09.02.2019 17:53
    Да, если бы с таким количеством ошибок в конце матча удалось выиграть, было бы совсем нелогично. Печаль, короче, и что будет через год, покрыто мраком.
    За год многое может измениться. Пусть меня закидают напильниками, но я не сильно расстроен. Не думаю, что было бы лучше занять первое место в группе и потом с треском провалить матч России. А этот состав едва ли мог составить конкуренцию россиянкам.
    Если через год будем в боевом составе - будет и результат, с кем бы ни пришлось играть.
    Stelios Komnin
      Stelios Komnin, 09.02.2019 17:54
    +6
    Ужасный теннис, если бы не свои, в жизни бы такое "зрелище" не смотрел. Огромное количество брака. При том, что полячки две - бездарности. Костюк простительно, совсем юная. Козлова...Запорола кучу моментов. Свеча на предпоследнем ударе зачем...
    Stelios Komnin
      Stelios Komnin, 09.02.2019 16:14
    +6
    temamx27, 09.02.2019 16:13
    Есть Костюк, есть Ястремская, есть Элина. Если нету Элины, или Лесю или из молодых перспективных, которых у нас несколько. Все, выпускаешь сильнейших , и в паре тоже, некоторые играют каждый день и ничего.
    Что тут сложного? Менять нафиг этих стратегов .
    Тут еще фактор того, что матч ненужный. 3 место - то ничто. И все же проигрывать полякам - унизительно.
    sv_2000
      sv_2000, 09.02.2019 17:57
    +5
    Жаль.... Ну ниче... Уж тут точно корову не проиграли
    Кстати в отличии от Киченок, Козлова выглядела лидером в паре... Прям, как старшая сестра успокаивала Марту, что-то говорила, подсказывала.... Я к ней лучше стал относитья, хорошая девушка видно.
    Проиграли больше из-за Марты в этот раз.... Не хватило ее на конец матча, видно было, что устала...
    А вообще, за этот турнир Марте респект. Дай бог, чтобы это помогло Марте собраться, пора возвращаться к прогрессу.
    dudigo79
    online
      dudigo79, 09.02.2019 17:27
    +5
    seminjuri, 09.02.2019 17:26
    А где мыздобулы/мриятели, которые лелеяли с Россией сыграть???
    Тут у полячек выграть не можем.
    від всіх українців посилаю тебе далеко за парЄбрік
    Андрей Ткачук
      Андрей Ткачук, 09.02.2019 16:18
    +5
    Думаю викликати Козлову і Цуренко більше немає жодного смислу після цього турніру. Одна укотре вже показала свою безхарактерність, інша свій нульовий рівень. Слабших суперників за Томову і Фреш вже точно не буде, хіба не дай Бог упустимось до рівня Португалії і ПАР...
    Світоліна, Ястремська, Костюк і Л Киченок - це ідеальна, майже непереможна команда на даний час.. було б ідеально їх всіх побачити наступного року в збірній. Також можна викликати і навіть ставити Дашу Лопатецьку, вона вже на даний час в 15 років на 2 голови сильніша за Козлову
    Sviatoslav Kudelych
      Sviatoslav Kudelych, 09.02.2019 16:14
    +5
    Не уявляю, як турнір в Досі обійдеться без Козлової. Рівень тенісу просто захмарний.
    dudigo79
    online
      dudigo79, 09.02.2019 17:53
    +4
    класний трилер, шкода що не з тим кінцем
    Vladlen
      Vladlen, 09.02.2019 17:53
    +3
    Козлова не какая в паре, в решающий момент две свои подачи отдала.
    Віктор Савчук
      Віктор Савчук, 09.02.2019 17:52
    +3
    Козлова це просто винос мозку(((
    Владимир Козлов
    Владимир Козлов, 09.02.2019 17:39
    +3
    Хлопці, так звані патріоти! Чесно дівчата змагаються, молодці. підтримайте, вона грають у Польщі, іи бачете як федерація Польщи їх підтримує, я чесно приємно вражений від усіх наших дівчат, велика вдячність Ястремській, Костюк та Козловій.
    vit-2
    online
      vit-2, 09.02.2019 17:33
    +3
    andrijoooo, 09.02.2019 17:28
    пшеки навіть таку херню показувати не хочуть
    Трансляція відображає реальний рівень і важливість цього турніру КФ, принаймі на рівні 3-ої ліги.
    Vladdal
    online
      Vladdal, 09.02.2019 17:27
    +3
    seminjuri, 09.02.2019 17:26
    А где мыздобулы/мриятели, которые лелеяли с Россией сыграть???
    Тут у полячек выграть не можем.
    Слушай ,иди ты со своей Россией куда воспитание не позволяет послать.
    Vladdal
    online
      Vladdal, 09.02.2019 17:18
    +3
    Чёрт, задрали такой трансляцией
    dudigo79
    online
      dudigo79, 09.02.2019 16:57
    +3
    Sashamar, 09.02.2019 16:53
    Тут паралельно йдуть матчі Світової Групи. Так от Німеччина грає проти білорусок, а це рівень дещо вище , ніж у Польщі та Швеції, без своїх перших номерів. Тобто Сасанович вже виграла у Т.Марії, зараз Соболенко спокійно розбирається із Петкович. Також США проти Австралії без Стівенс. Це я просто, щоб зайвий раз на Еліну не наїжджали. ФедКап не завжди вписується у графік, тим більш не можна говорити, нащо я потрібна на рівні суперниць із другої півсотні, чи навіть другої сотні. От і доводиться вигадувати всілякі дурниці. Тим більш не можна казати: "Мені й на думку не могло припасти, що Леся і Катя..."
    От з Лесі й почнемо. Вона може грати за збірну, але третім номером, щоб нічого не тисло . Будемо сподіватися, за рік Даяна випередить її, а може й Еліну - зважте, вона йде за минулорічним графіком Наомі! - в рейтингу. Щодо Катерини - вибачте, все було видно ще з початку сезону. Але кожного разу як думаєш, що вже дно, знизу стукають .
    Великий плюс цих змагань - Марта. Будемо сподіватися, що вона відштовхнулася і знов піде угору. До речі, я б на місці тренерів почав би награвати пару Киченок/Костюк, але то вже таке.
    так ніхто нічого не каже. Просто не треба спочатку видумувати про якісь непорозуміння з агентом, а потім про травму. Минулого року Еліна не грала за збірну, але не було гнилих відмазок і більшість з розумінням до цього поставилось
    Stelios Komnin
      Stelios Komnin, 09.02.2019 16:13
    +3
    Козлова делает разницу сегодня. 3 игры - 3 поражения. В следующий раз надо брать 14-15-летних на ее место, там хоть перспектива будет. А ей уже 24 года.
    Vladdal
    online
      Vladdal, 09.02.2019 15:36
    +3
    И все дружно обломались
    Олександр Радченко