Анастасія Архіпова вдруге виграла чемпіонат України серед юніорів

У Києві триває чемпіонаті України з фігурного катання серед юніорів

Анастасія Архіпова вдруге виграла чемпіонат України серед юніорів
© ufsf.com.ua. Анастасия Архипова

На чемпіонаті України з фігурного катання серед юніорів, який триває в Києві, сьогодні визначилися лідери у спортивних танцях на льоду, парному катанні та чоловічому одиночному катанні. У жодному з означених видів після коротких програм несподіванок не сталося. Перші рядки протоколів впевнено «окупували» ті, хто й задає тон на юніорській вітчизняній арені.

Серед танцювальних дуетів у ритмічному танці не було рівних харків`янам Дар`ї Поповій та Володимиру Бєлікову. Вони набрали 60.33 балів, вигравши у Марії Голубцової та Кіріла Бєлоброва (Київ) трохи більше чотирьох балів. Примітно, що партнери обох пар у своїх програмах припустилися помилок під час виконання твізлів, за що отримали від суддів «мінуси».

Загалом  у змаганнях беруть участь п`ять із семи заявлених танцювальних пар: підопічні Галини Чурілової Анна Чернявська/Володимир Горовий та Марія Пінчук/Олег Муратов не змогли виступити через застудні хвороби у партнерів.

У парному катанні кількість учасників чемпіонату виявилася ще меншою – на лід вийшли лише два спортивних дуети. Це досвідчені  Софія Нестерова/Артем Даренський з Дніпра та юні Віолетта Бичкова/Іван Хобта з Києва, які саме у такому порядку й розташувалися у протоколі короткої програми, набравши відповідно 53.13 балів та 29.30 балів.

В одиночному катанні юнаків лідирує Іван Шмуратко (Київ) – 74.38. У короткій програмі учень Марини Амірханової був небездоганним, зате потрійний аксель, який не давався йому на нещодавньому чемпіонаті Європи в Мінську, у «рідних стінах» стрибнув на «плюси». Натомість у фігуриста була похибка на каскаді та наприкінці програми він виконав подвійний фліп замість потрійного.

На другому місці йде киянин Андрій Кокура, який тренується у Дмитра Дмитренка. 15-річний фігурист  успішно впорався з усіма елементами, зокрема, з каскадом потрійний лутц+подвійний тулуп та потрійним фліпом. За свою динамічну коротку програму він отримав від суддів 63.65 балів та не виключив, що завтра у довільній, можливо, стрибне каскад 3+3.

На третій позиції Гліб Смотров з Білої Церкви – 49.88.

15-річна Анастасія Архіпова виграла чемпіонат України серед юніорів у жіночому одиночному катанні. Вона набрала за підсумками двох прогрмам 181.09 балів і вдруге поспіль піднялася на найвищу сходинку п`єдесталу.

Друге місце на ЮЧУ посіла Анастасія Гожва, яка набрала загалом 150.98 балів. Бронзову нагороду отримала талановита юна одеситка Єва Шульга, яка, вдало виконавши довільну програму, піднялася до призового місця з п`ятої позиції, на якій вона перебувала після короткої програми. Її результат 126.89.

Чемпіонат завершиться 7 лютого виступами танцювальних дуетів, спортивних пар та юнаків з довільними програмами.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
© 2003-2020 Sport.ua
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности