«ТВД» (Львів) – «Шахтар» (Донецьк) – 2:3

Голи: Москвичов, 19; Фумаса, 23; Юнаков, 40 – Рогачов, 37; Маржановський, 39.
«ТВД»: Мельник – Чеботарьов, Сільченко, Маржановський, Хавер – Денис, Кордоба, Рогачов, Білоус – Кіндій, Цимбаляк.
«Шахтар»: Сухомлинов – Ткаченко, Пилипів, Тіаґу, Мансуров – Вассура, Юнаков, Фумаса, Мірошник – Мельников, Москвичов.
Попередження: Білоус, 40 – Мансуров, 40.

Донецький «Шахтар» за три тури до закінчення чемпіонату достроково став чемпіоном України. Хоча перемога у матчі видалась для донеччан не легкою. З перших хвилин більше м’ячем володів «ТВД». Небезпечно пробивали Кордоба і Білоус, але вдало діяв Сухомлинов. У «гірників» ударами відзначились бразильці Тіаґу і Вассура. До речі, останній виділявся на фоні своїх співвітчизників.

На 8-й хвилині Рогачов зіграв з Кіндієм і пробивав по воротах, але знову Сухомлинов відбив м’яч, а на добиванні нікого не було. Через хвилину гості повинні були відкривати рахунок, але Мірошник з лінії штрафного майданчика не влучив в рамку воріт. «Теведисти» відповіли розіграшем штрафного удару, який закінчував Білоус, але знову на шляху м’яча був воротар.

В кінці тайму головний тренер «Шахтаря» Олег Солодовник випустив на майданчик Москвичова. І один із лідерів гостей відразу міг забити гол, але з 5 метрів проштовхнув м’яч і мимо Мельника, і мимо воріт. Але другий свій момент Москвичов не змарнував. Отримавши передачу з правого флангу від Мансурова він без проблем переграв воротаря. До голу забити міг ще й Вассура, але влучив у стійку воріт.

Після перерви гра продовжувалась у такому ж ключі, моменти мали обидві команди. Але на 23-й хвилині Вассура витворив просто шедевр. Бразилець володіючи м’ячем на лівому фланзі несподівано перекинув круглого через себе і через двох «теведистів» і віддав точну передачу на Фумасу, якому залишилось просто підставити ногу.

Цей гол вибив львів’ян з колії. Вони почали часто помилятись при передачах, але донеччани не змогли цього використати. Через кілька хвилин львів’яни прийшли в себе і почали активно атакувати володіння Сухомлинова. Небезпечно пробивали Рогачов і Чеботарьов, але у першому моменті м’яч парирував воротар, а другий удар заблокував захисник.

На 37-й хвилині головний тренер львів’ян Роман Ковальчик пішов у ва-банк, випустив п’ятого польового гравця, і такий хід двічі приніс успіх господарям. Спочатку Рогачов, як завжди, несподівано пробив з далекої відстані, до чого не був готовий воротар. Через дві хвилини Рогачов знову небезпечно пробив по воротах, Сухомлинов не зловив м’яч і Маржановський головою заштовхав сферу у сітку.

2:2 - і чемпіонство «Шахтаря» відкладається? Ні, донеччани за хвилину, що залишалась до фінальної сирени, змогли забити вирішальний гол. І знову все зробив Вассура. Бразилець пробив по воротах і Мельник відбив м’яч перед собою, а першим на добиванні був Юнаков.

Таки чином «Шахтар» після річної перерви знову став чемпіоном України.

Олег Солодовник, головний тренер «Шахтаря»:
- Впродовж чемпіонату «Шахтар» підтвердив, що сьогодні це найкраща команда в Україні. Ми перші з українських команд запросили бразильців. І, як бачите, зараз такий хід приносить нам свої плоди. У заключних матчах завдання у команди не програти, щоб завершити чемпіонат із нулем у графі поразки.

– Хто Вам найбільше сподобався із гравців «ТВД»?
– Можу виділити Білоуса. Він дуже старався.

– Чи плануєте когось із гравців «ТВД» запросити у свою команду?
– Все покаже час

Роман Ковальчик, головний тренер «ТВД»:
- Це моя помилка, що при нічийному рахунку ми не продовжували грати із п’ятим польовим гравцем. Якби команда продовжувала так грати, то ми мали б непогані шанси на перемогу.

– Які шанси «ТВД» на бронзові нагороди у процентному відношені?
– Шанси в нас є. Ніхто не може сказати, що «Єнакієвець» чи «Марріон» візьмуть максимум очок у матчах, що залишились.

– Кого з гравців своєї команди Ви відзначите?
– Я відзначив би всю команду. Всі вісім гравців, які виходили на майданчик дуже старались. Комусь це вдавалось краще комусь гірше, але всі відіграли непогано.