Свитолина и Ястремская не помогут сборной Украины на Кубке Федерации

Причиной стали новые финансовые условия, которые озвучил агент украинских теннисисток

Свитолина и Ястремская не помогут сборной Украины на Кубке Федерации
© Getty Images. Элина Свитолина

Украинские теннисистки Элина Свитолина и Даяна Ястремская не сыграют за сборную Украины в ближайших матчах Кубка Федерации.

«Федерация тенниса Украины сообщает, что Элина Свитолина и Даяна Ястремская, несмотря на достигнутые между сторонами предварительные договоренности, не сыграют за сборную Украины в матчах Кубка Федерации в польской Зеленой Гуре.

Причиной являются новые финансовые условия, которые были выдвинуты агентом обоих теннисисток Стефаном Гуровым, который является председателем агентства «TOP Five Management».

Не секрет, что все ведущие игроки получают призовые от Федерации тенниса Украины за участие в Кубке Дэвиса и Кубке Федерации. Размер этого вознаграждения известен игрокам перед началом каждого сезона и базируется на их текущем рейтинге. Также размер этого вознаграждения определяется возможностями бюджета Федерации.

Надеемся на изменение отношения украинских теннисисток к выступлениям за национальную сборную команду Украины. Считаем, что участие в матчах за сборную команды своей Родины должно в первую очередь основываться на патриотизме, самоотверженности и уважении к спортивной чести Украины.

Напоследок хотим выразить благодарность тем игрокам, которые скорректировали личные планы в соответствии с потребностями национального спорта и будут выступать в составе сборной Украины: Лесе Цуренко, Екатерине Козловой, Марте Костюк и Надежде Киченок», — гласит сообщение на официальном сайте Федерации.

Поединки Кубка Федерации пройдут с 6-го по 9-е февраля.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Федерация тенниса Украины

(38 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Сергей Богданов
      Сергей Богданов, 29.01.2019 19:03
    +1
    vit-2, 29.01.2019 18:54
    Інфа з сайту БТУ...
    Ура здравый смысл восторжествовал!
    Vladislav Pohily
      Vladislav Pohily, 29.01.2019 19:00
    0
    vit-2, 29.01.2019 18:53
    Ну і ні, Даяна таки зіграє за збірну в Польщі
    Так, на щастя я помилявся!
    vit-2
      vit-2, 29.01.2019 18:54
    0
    vit-2, 29.01.2019 18:53
    Ну і ні, Даяна таки зіграє за збірну в Польщі
    Інфа з сайту БТУ...
    vit-2
      vit-2, 29.01.2019 18:53
    +1
    Vladislav Pohily, 29.01.2019 17:35
    Почитал интервью отца Даяны, судя по всему там уже дела не будет... Ультиматумы, обиды, осуждения. Жаль, что так все вышло...
    Ну і ні, Даяна таки зіграє за збірну в Польщі
    Sportman2020
      Sportman2020, 29.01.2019 18:50
    +1
    dudigo78, 29.01.2019 15:46
    це реально у вас хіхляцьке мислення. не все у цьому світі вимірюється грошовими знаками, ціною на ковбасу. Матусевич правильно написав, що якби в 14 році так думали всі добровольці які за дякую віддали свої життя, то зараз у нас був би по всій країні лугандон. А такій панянці, як Світоліна, яка є доларовою мільйонеркою, 20-30 тис. доларів туда-сюда погоди взагалі ніякої не грають. Щодо Даяни, то це взагалі смішно. Вона лише минулого року почала щось вигравати на дорослому рівні, і вже давай плати їй космічні суми. Та для таких смаркачок як вона і їй подібним вже сам факт виклику в збірну має бути нагородою
    По-перше, в моєму ликсиконі по відношенню до українців немає таких слів накшталт "хохли", "хохляцький менталітет", чого і Вам раджу. По-друге якщо Ви доброволець, який пройшов війну на Сході України, то звісно маєте право апелювати до добровольців, що в 2014-му році зупинили руський мір, але якщо ні то, не потрібно на чємусь героїзмі демонструвати свій "диванний патріотизм".По-третє Ви собі не уявляєте байдужість спортивних чиновників, депутатів різних рівнів, коли в батьків немає/не вистачає коштів на амуніцію, виїзди на змагання, тренерів і вони відбивають пороги цих байдужих чиновників, а у відповідь нічого. Та коли з допомогою титанічних зусиль своїх батьків, одиниці з великої кількості талановитих дітей, все ж досягають серйозних успіхів, тоді тут як тут звявляються різного роду функціонери та чиновники з заявами, що давайте виступати за збірну нашару, бо типу Світоліна і так вже мільйонерша. То її рішення і її команди і я його поважаю. По-четверте зараз хвалять Лесю Цуренко, що вона молодець, пітріот грає за країну, а не за гроші, а після її невдалої участі в РФ на Кубку Крмля минулого року, то її мало не останніми словами ображали.
    Vladislav Pohily
      Vladislav Pohily, 29.01.2019 17:35
    0
    Почитал интервью отца Даяны, судя по всему там уже дела не будет... Ультиматумы, обиды, осуждения. Жаль, что так все вышло...
    Игорь Онищук
      Игорь Онищук, 29.01.2019 17:29
    0
    С деньгами как раз все мутно, Сапронов говорит что из бюджета финансируется всего 5 процентов всех трат федерации. конечно это было при нём, но не думаю что сейчас что то изменилось. и суммы он называет открыто, не делая из это тайн мадридского двора
    Vbolivalnyk-Peter
      Vbolivalnyk-Peter, 29.01.2019 17:22
    +1
    Вигладає на те, що як мінімум Світоліна стала заручницею "Мутних справ" свого агента. Чоловік в своєму зверненні заявляє, що не контактував щодо фінансових питань з ФТУ, цитую: "Никто из Федерации не общался со мной, как они могут знать, что и кому я говорил? Единственная с кем я коммуницировал, был человек, которого нам спустили сверху и назвали менеджером сборной — Ольга Савчук. Все, что она мне передала, это то, что официальная позиция Федерации в том, что она не ведет переговоров с агентами. Тогда о каких требованиях говорит Федерация если никто из них со мной не общался напрямую?". В той же час Світоліна заявляє: "Безумовно, з боку мого агента були переговори з представниками збірної і це стандартна світова практика, але фінанси не були і не могли бути ключовим моментом в питанні виступу за збірну.." Схоже Світоліна не повністю володіє інфою про переговори свого агента, адже: 1. ФТУ не просто так про гроші згадали (Диму без вогню небуває), 2.Чому агент заперецує переговори з ФТУ коли Еліна каже, що такі переговори відбувалися (отже агенту є що приховувати.). 3. Не вірю, що просто так представник ФТУ говоритв (чи не говорив ???) батьку Ястремської про те, що скільки скажуть - стільки Даяна буде грати. Брєд якийсь. Така постановка питання може бути тільки тоді, коли представник Даяни "заспівав" кругленьку суму за виступ, ФТУ погодилася з умовами, а вже після АО в догонку кажуть що Ястремська буде грати тільки 2 матчі (і кажуть по ходу в ультимативному порядку...). Як на мене слід оперативно зібрати всіх разом (тобто гологу ФТУ, агента та самих тенісисток (вони мають бути в цьому найбільше зацікавлені)) та розставити всі крапки над "і". Така собі "очна ставка" і тоді усі зрозуміють хто є хто. І ще одне насторожує, що ФТУ не розкриває усі фінансові видатки на проведення матчів. Що це таке. Гроші йдуть з Бютжету на федерацію тобто і наших кишень. Чому ми не можемо знати на що і скільки витрачається держкоштів. Коли вже усе буде відбуватися прозоро. Можливо, час такими федераціями зайнятися антикорупційному комітету та податковій перевірити фінансофві операції.
    Vladislav Pohily
      Vladislav Pohily, 29.01.2019 17:19
    0
    Хуже всего будет, если ФТУ сейчас окончательно побьет горшки с теннисистками и тогда наша сборная обречена на барахтанье на дне. Даже если мы сейчас выиграем группу, дальше этим составом ловить, увы, нечего. Надеюсь все же найдут общий язык.
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 29.01.2019 17:17
    +2
    vit-2, 29.01.2019 17:08
    Станіслав, я думаю що в цій ситуації з іграми за збірну з обох сторін білих і пухнастих у принципі немає - обоє рябоє, а ФТУ дарма це діло розворушило...
    Вполне вероятно. Но мое мнение остается прежним: большого желания играть за сборную у девчат не наблюдается. Отсюда и поиски всевозможных отмазок. Было бы реальное желание - приехали бы и сыграли. Или если действительно нет возможности - у Элины ведь правда повреждение - выступить с обращением к болельщикам и федерации. Что, товарищ Гуров не смог бы это организовать? За что он свой процент получает тогда? И с Савчук, если она реально перегнула палку с условиями, совсем никак компромисс найти было? Но для этого всего нужно желание. А его-то я и не наблюдаю.
    Игорь Онищук
      Игорь Онищук, 29.01.2019 17:14
    0
    Stanislav Matusevych, 29.01.2019 17:05
    Только пятого и всё? Но даже если и так, почему об этом не заявить сразу? Вообще обо всей ситуации. Нет, только после того, как федерация объявляет, что Свитолина и Ястремская не сыграют, появляются какие-то разные комментарии от обеих, и только в соцсетях. Отношение к болельщикам однозначное просматривается, нет?
    Да федерация вообще не должна была выкладывать это заявление, а почему 5, потому что 5 операция, и в этот день дочь хочет быть поближе, как это можно не понимать
    vit-2
      vit-2, 29.01.2019 17:08
    0
    Stanislav Matusevych, 29.01.2019 16:49
    Я бы не очень доверял всяким агентам. Работа у них такая.
    Вообще, очень мутная ситуация по Даяне. То, что случилось с ее мамой, безусловно, беда и ей только здоровья. Но цитирую ее отца:
    "5 февраля нашей маме будут делать очередную плановую операцию по попытке восстановления зрения. Несмотря на этот факт, Даяна готова вылететь и сыграть за свою страну два матча. Большее, я как отец просто не могу гарантировать, что она сможет физически, психологически выдержать. Однако мы получили ответ от Ольги Савчук: "сколько скажут столько и сыграет"! Поверьте, никто и никогда не будет нам указывать, нас могут только попросить!"
    Т.е. играть интернешнл в Хуахине она может, и будет это делать столько матчей, сколько сможет выиграть, а за сборную - вот только 2 игры, и потолок? Не слишком ли завышенные требования у человека в 18 лет? Понятно, что это все исходит от родителей. Я бы вполне понял, если бы вся семья Ястремских выступила с заявлением, мол, уважаемые болельщики, у нас такая драма, просьба подойти к нашей ситуации с пониманием. Никаких бы проблем не было, уверен. А вот такой шантаж не вызывает у меня сочувствия, уж простите.
    P.S. Маме Даяны в любом случае пожелания полного выздоровления.
    Станіслав, я думаю що в цій ситуації з іграми за збірну з обох сторін білих і пухнастих у принципі немає - обоє рябоє, а ФТУ дарма це діло розворушило...
    Vladislav Pohily
      Vladislav Pohily, 29.01.2019 17:08
    0
    olya403, 29.01.2019 16:28
    хм..а ось і заява агента. Якщо це все правда, то все змінюється в протилежну сторону. Особливо про Даяну
    http://tennisua.org/ofitsialnoe-obrashhenie-stefana-gurova-v-svyazi-s-zayav
    leniem-ftu/?fbclid=IwAR3hBYRECq_JBJhjQ8XoQtboeUrky800qTLin2Fw1ZBRRNVUBz-zF_Z
    5ODc
    Да уж. И вправду, мутная ситуация. Правду мы похоже не узнаем. А правда, как обычно, наверно где-то по середине. Надеюсь у Леси попрет и мы как-то выиграем эту группу, соперницы там проходимые, даже этим составом. А там может все наладится и сможем на россиян выйти в оптимальном составе.
    P.S. Маме Даяны скорейшего выздоровления.
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 29.01.2019 17:05
    0
    Игорь Онищук, 29.01.2019 16:57
    а что непонятного, 3 заканчивается турнир, 5 она хочет быть с мамой, то есть 6 она никак не сыграет
    Только пятого и всё? Но даже если и так, почему об этом не заявить сразу? Вообще обо всей ситуации. Нет, только после того, как федерация объявляет, что Свитолина и Ястремская не сыграют, появляются какие-то разные комментарии от обеих, и только в соцсетях. Отношение к болельщикам однозначное просматривается, нет?
    Игорь Онищук
      Игорь Онищук, 29.01.2019 16:57
    0
    Stanislav Matusevych, 29.01.2019 16:49
    Я бы не очень доверял всяким агентам. Работа у них такая.
    Вообще, очень мутная ситуация по Даяне. То, что случилось с ее мамой, безусловно, беда и ей только здоровья. Но цитирую ее отца:
    "5 февраля нашей маме будут делать очередную плановую операцию по попытке восстановления зрения. Несмотря на этот факт, Даяна готова вылететь и сыграть за свою страну два матча. Большее, я как отец просто не могу гарантировать, что она сможет физически, психологически выдержать. Однако мы получили ответ от Ольги Савчук: "сколько скажут столько и сыграет"! Поверьте, никто и никогда не будет нам указывать, нас могут только попросить!"
    Т.е. играть интернешнл в Хуахине она может, и будет это делать столько матчей, сколько сможет выиграть, а за сборную - вот только 2 игры, и потолок? Не слишком ли завышенные требования у человека в 18 лет? Понятно, что это все исходит от родителей. Я бы вполне понял, если бы вся семья Ястремских выступила с заявлением, мол, уважаемые болельщики, у нас такая драма, просьба подойти к нашей ситуации с пониманием. Никаких бы проблем не было, уверен. А вот такой шантаж не вызывает у меня сочувствия, уж простите.
    P.S. Маме Даяны в любом случае пожелания полного выздоровления.
    а что непонятного, 3 заканчивается турнир, 5 она хочет быть с мамой, то есть 6 она никак не сыграет
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 29.01.2019 16:49
    0
    olya403, 29.01.2019 16:28
    хм..а ось і заява агента. Якщо це все правда, то все змінюється в протилежну сторону. Особливо про Даяну
    http://tennisua.org/ofitsialnoe-obrashhenie-stefana-gurova-v-svyazi-s-zayav
    leniem-ftu/?fbclid=IwAR3hBYRECq_JBJhjQ8XoQtboeUrky800qTLin2Fw1ZBRRNVUBz-zF_Z
    5ODc
    Я бы не очень доверял всяким агентам. Работа у них такая.
    Вообще, очень мутная ситуация по Даяне. То, что случилось с ее мамой, безусловно, беда и ей только здоровья. Но цитирую ее отца:
    "5 февраля нашей маме будут делать очередную плановую операцию по попытке восстановления зрения. Несмотря на этот факт, Даяна готова вылететь и сыграть за свою страну два матча. Большее, я как отец просто не могу гарантировать, что она сможет физически, психологически выдержать. Однако мы получили ответ от Ольги Савчук: "сколько скажут столько и сыграет"! Поверьте, никто и никогда не будет нам указывать, нас могут только попросить!"
    Т.е. играть интернешнл в Хуахине она может, и будет это делать столько матчей, сколько сможет выиграть, а за сборную - вот только 2 игры, и потолок? Не слишком ли завышенные требования у человека в 18 лет? Понятно, что это все исходит от родителей. Я бы вполне понял, если бы вся семья Ястремских выступила с заявлением, мол, уважаемые болельщики, у нас такая драма, просьба подойти к нашей ситуации с пониманием. Никаких бы проблем не было, уверен. А вот такой шантаж не вызывает у меня сочувствия, уж простите.
    P.S. Маме Даяны в любом случае пожелания полного выздоровления.
    olya403
      olya403, 29.01.2019 16:28
    0
    хм..а ось і заява агента. Якщо це все правда, то все змінюється в протилежну сторону. Особливо про Даяну
    http://tennisua.org/ofitsialnoe-obrashhenie-stefana-gurova-v-svyazi-s-zayav
    leniem-ftu/?fbclid=IwAR3hBYRECq_JBJhjQ8XoQtboeUrky800qTLin2Fw1ZBRRNVUBz-zF_Z
    5ODc
    sv_2000
      sv_2000, 29.01.2019 16:17
    0
    https://sportarena.com/tennis/fedcup/proshu-povazhati-rishennya-ta-ne-robit
    i-piar/
    Ну вот.... Свитолина говорит, что только травма помешала.....
    olya403
      olya403, 29.01.2019 16:07
    +1
    Vladislav Pohily, 29.01.2019 15:50
    Якщо Світоліна хоча б спробувала прояснити ситуацію, хоч, як на мене, їй це не дуже вдалося, то Ястремській схоже взагалі вся ця історія по цимбалах. Не здивуюсь, якщо історія зі зміною громадянства не така вже й вигадка.
    в Даяни, бачу, почистили коментарі в інстаграмі. Вчора їй там багатенько написали.
    relax-1984
      relax-1984, 29.01.2019 16:01
    +2
    Sportman2020, 29.01.2019 15:16
    Читачі сайту вважають, що Світоліна та Ястремська погані дівчата тому, що хочуть нормальні кошти від федерації тенісу України за свій виступ за збірну України. На мій погляд цілком справедливо особливо на фоні "доступності" тенісу в Україні, та на фоні того скільки батьки цих дівчат вклали своїх особистих коштів заради їх майбутніх перемог. Лише ці дівчата та їх батьки знають на які жертви їм дводилось йти заради цих результатів. А федерація тенісу зараз така ей дівчата давайте приізджайте грати за свою країну, просто так, це ж престиж. При тому, що всі ці федерації нормально себе фінансово почувають. А погані виходять тенісистки, що хочуть справедливої компенсації за свою роботу.
    Да ладно, раз в год за свою армию болельщиков-соотечествинников можно отыграть не смотря на все финансовые и остальные околокулуарные нюансы... А бабла срубить у них имеется по 20-30 шансов... Так что... Такое...
    slavarost
      slavarost, 28.01.2019 19:17
    +35
    Ну что, ребятки, лучший спортсмен года по версии читателей sport.ua
    Vladislav Pohily
      Vladislav Pohily, 28.01.2019 19:24
    +33
    Если не услышу весомых аргументов почему они не могут сыграть за сборную, то для меня эти девчата и их дальнейшие успехи абсолютно не интересны. Если им на нас фиолетово, то думаю процесс должен быть взаимным.
    Vladlen
      Vladlen, 28.01.2019 19:59
    +26
    Да девочки нас обломали, Элина во всех интервью кричала, что хочет выступать за сборную, а в последний момент из-за финансовой составляющей снялась. А от Даяны такого вообще не ожидал, главное она в инсте написала, что не нашла общего языка с федерацией, только почему-то с начала у них было понимание, а за неделю до игр сборной резко пропало. Я всегда говорил, что агенты — это зло, а Стефан Гуров - это зло вдвойне, решил бабла срубить по-быстрому, а не получилось. Ладно я, собирался смотреть игры по инету, а многие купили билеты в Польшу посмотреть на наших звезд и такое разочарование. Надо бойкотировать наших за звездившихся теннисисток, что бы они поняли, что надо играть не ради денег, а ради своих болельщиков.
    Oleksandr Kelym
      Oleksandr Kelym, 28.01.2019 20:00
    +19
    Звичайні юні совки... І де вони цього набираються: та в усьому світі за гру у збірній платиться значно менше, аніж у професійних турнірах!
    АЛЕ У ЦИВІЛІЗОВАНИХ КРАЇНАХ ЦЕ ВВАЖАЄТЬСЯ ЗА ЧЕСТЬ !!!
    Олег Бугаец
      Олег Бугаец, 28.01.2019 19:32
    +19
    якщо не помиляюсь недавно обидві готові були зіграти за збірну-то в чому справа?-мало в турнірах заробили?-а поняття честі, своя країна ,свої вболівальники? очевидно байдуже,
    Viktor Zabava
      Viktor Zabava, 28.01.2019 19:58
    +18
    Зовсім не здивований. Питання в тому: НАВІЩО на початку сезону було підтверджувати свою участь? Що змінилось за 28 днів січня?
    На фоні цієї інфи новина про благодійні ейси Еліни та її бойфренда виглядає абсолютно цинічно. Це звичайно ж просте співпадіння, а не бажання хоч якось поліпшити свій піар після заяви федератів. ФТУ респект, що не зам'яли і розкрили подробиці. Наша збірна того й вилетіла, що рік тому наш лідер займався індивідуальними виступами. Це чудово і проблем немає. Треба лишень розуміти, що на двох стільцях не всидіш і треба обирати. Інакше трапляються ось такі казуси.
    Сергей Богданов
      Сергей Богданов, 28.01.2019 19:25
    +18
    Лесе огромный респект и уважуха! Как бы она не сыграла она достойна огромного уважение, замечательная девушка и человек!
    Андрей Ткачук
      Андрей Ткачук, 28.01.2019 19:17
    +18
    Від Даяни не чекав такого...позор! Ще по суті ніким не стала, а вже якісь умови виставляє в той час як для неї мало бути честю просто виклик і можливість зіграти за збірну! Розчарований цією новиною..а про Еліну взагалі мовчу, гроші давно для неї на першому місці...не дурний придумав, чим більше маєш, тим більше хочеш. А Даяну бажаю завтра вилетітити і подумати про свої пріоритети
    dudigo79
      dudigo79, 28.01.2019 19:18
    +17
    Комментарий свернут. Показать
    Чесно кажучи просто бажаю обом програти свої наступні матчі
    Brian
    online
      Brian, 28.01.2019 21:02
    +13
    Не забудьте проголосовать за эту спортсменку в номинации "Спортсмен года-2019" и обязательно пролайкайте её жопу в инстаграме. Для многих теннисисток представлять свою страну огромная честь, даже тем, у кого гонорары в сотни милллионов долларов превышают доходы этой клуши. Посмотрите на Серену Вильямс, Осаку, Квитову да многих.....Стыдно за то что народ ведёться на рекламу.....
    Aleks Викторович
      Aleks Викторович, 28.01.2019 21:15
    +12
    До сих пор в себя не могу прийти от этой новости. Давайте писать не здесь, а в Инстаграмм Элины и Даяны, что бы они поняли какую глупость сделали, родину за деньги продать нельзя
    vizuals
    online
      vizuals, 28.01.2019 19:34
    +11
    Понятно одно, Свитолина и Ястремска - положительные девушки. В том смысле, что они на нас ложат.
    dudigo79
      dudigo79, 28.01.2019 19:17
    +11
    Комментарий свернут. Показать
    Гамнючки, по інакшому не назвеш
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 29.01.2019 14:22
    +9
    Знаете, я все-таки понял, что меня больше всего расстраивает в этой ситуации. Даже не наличие/отсутствие патриотизма. Все-таки для топовых теннисистов КФ, как и КД до реформирования не очень вписываются в их график, а денег приносят вообще минимум. Поэтому играют за свои сборные далеко не все. Только об этом прямо и четко нужно заявлять, а не устраивать цирк.
    Убивает чисто человеческий фактор. Т.е. на стадии предварительных договоренностей все было нормально, люди обещали приехать, а внезапно за 10 дней до события они становятся в позу и требуют других условий. И даже в позу становятся не сами, а через агента. А после того, как на их условия ожидаемо не соглашаются, пишут какие-то отмазки в соцсетях. да еще и разные по сути. Простите, но это фантастически непрофессионально и отдает просто детским садом. Хорошая репутация нарабатывается годами, а потерять ее можно в один день. Вчера этот день как раз и случился.
    Viktor Zabava
      Viktor Zabava, 28.01.2019 21:30
    +8
    З сумом повідомляю про травму...........Піяр аГенти відпрацьовують зарплату. Ну навіщо, навіщо ж писати солов'їною і писати БЕЗГРАМОТНО, коли Еліна ніколи в житті добровільно цією мовою не спілкувалась, а може її і не знає взагалі. Чи не діють вони в інтересах Мордору? Ще одна підопічна Касаткіна буде грати, федерати Тарпіщева дають кошти?
    Для чого цей дитячий садок? Хіба вона не їде до Софії вболівати за француза? До чого тут збірна? Травма? Чи-то уболівальник людина тупа і не може 1+1 скласти? Як-то мудрість каже, не можна бути одночасно і красивим, і розумним. Розберіться із собою, не робіть з людей дурнів! Шкода тих, хто купив квитки і витратив СВОЇ ГРОШІ на підтримку лідерів, тому залишається тільки побажати перемоги нашим у Польщі!
    olya403
      olya403, 29.01.2019 15:12
    +7
    Cтосовно репутації. Ця новина вже рознеслась по іноземних спортЗМІ, і всюди пишуть, що причина - гроші. Мовчу вже, скільки радості в найближчих "сусідів".
    п.с. І чому стидно за дівчат мені, а не їм самим?
    slavarost
      slavarost, 28.01.2019 19:25
    +7
    Игорь Онищук, 28.01.2019 19:22
    Все так защищают фту, у нас одна федерация уже нарулила, биатлон, хорошо что хоть в теннисе от них ничего не зависит
    А при чем здесь фту, первично должно быть желание самих теннисисток
    dudigo79
      dudigo79, 29.01.2019 12:27
    +6
    Комментарий свернут. Показать
    prossjanaja, 29.01.2019 12:06
    Для надто збуджених:
    -------------------------
    Elina Svitolina
    14 ч. назад
    З сумом повідомляю, що після тривалих консультацій з лікарями, я прийняла дуже непросте рішення пропустити матчі збірної України, які пройдуть в Польщі.
    Це важке рішення, тому що виступати за збірну України завжди честь для мене, і ще минулого року я запланувала участь в цих матчах. Однак, отримане в Австралії ушкодження не дозволяє мені поки що приступити до тренувань і, на жаль, я не зможу зіграти на тому рівні, якому можу. У даній ситуації найменше, що би я хотіла, це підвести нашу команду на корті.
    Тримаємо кулаки за нашу збірну! ?? У нас сильна і дружна команда, і я вірю, що нам під силу пройти цей складний етап! #GoUkraine ??
    ну ти ж розумієш, що це гнила відмазка. Дане повідомлення було написано і розміщено після того, як ФТУ опублікувала новину про не участь Світоліної в матчах за збірну, після чого на всіх ресурсах і соц. мережах почали появлятись гнівні дописи від уболівальників
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 29.01.2019 10:26
    +6
    Lazio, 29.01.2019 09:49
    Я не думаю, що дівчата захворіли " заряною" хворобою...такі як Еліна і Даяна - це не ті хто цим страждають...
    Враховуючи всю гнидовість і корупційність наших спортивних федерацій, я схиляюсь до думки що саме ФТУ є причиної їхньої відмови..
    Ну це могло виглядати ось так " я є голова федерації... я запрошую вас взяти участь у турнірі за збірну України..то є за честь..то є супер..то є мега...але то буде коштувати для вас пару сотень тисяч євросів"...
    Мабуть так воно і було..чи ще якось в цім руслі...
    Можливо мене мінуснуть добряче за мою фантазію....але в нашій державі зараз - хіба немає підгрунття для її існування??.
    Якщо навіть наша ФТУ і зажерлася, то спортсменка рівня Світоліної (я маю на увазі її фінансові достатки), та й зрештою і Ястремська, якщо вони дійсно мали намір відстоювати честь України, могли б виступити і безкоштовно, а вже тоді іисловити своє ставлення до ФТУ публічно і розповісти всім, що і як роблять чиноіники і чому вони нехочуть/хочуть більше мати з ними справи. А так це наразі виглядає гнило з їх боку. Я розумію що у всіх наших федераціях корупціонер корупціонеро поганяє, однак коли спортсмени рівня світоліної просять білтше грошей бо вона звєзда, то вона часткрво просить забрати гроші, які мали би йти і на фінансування дитячих шкіл, отже фактично вона просить забрати гроші у дітей. Гнило!!!!
    psv970
      psv970, 28.01.2019 22:32
    +6
    А за безплатно разок за Родину сыграть слабо, или всё на бабле завязано