В финале Australian Open сыграют Наоми Осака и Петра Квитова

Решающий матч турнира состоится в субботу, 26-го января

В финале Australian Open сыграют Наоми Осака и Петра Квитова
© Getty Images. Наоми Осака

Стали известны имена финалисток Australian Open-2019. В решающем поединке сойдутся 21-летняя японка Наоми Осака и 28-летняя чешская теннисистка Петра Квитова.

В полуфинале Осака в трех сетах обыграла Каролину Плишкову — 6:2, 4:6, 6:4. Квитова взяла верх над американкой Даниэль Коллинз: 7:6, 6:0.

В 1/4 финала Осака обыграла украинскую теннисистку Элину Свитолину.

Финальный матч состоится в субботу, 26-го января, в 10:30 по киевскому времени.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(4 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    K_Sarioglo@i.ua
    online
      K_Sarioglo@i.ua, 24.01.2019 12:01
    +2
    vit-2, 24.01.2019 09:36
    Дуже добре що відкритий чемпіонат Австралії не перетворився на чемпіонат Чехії. Цікавий буде фінал.
    П.с. Жаль що українські вболівальники знову будуть сторонніми вболівальниками на вирішальній стадії. Але терпіння нам не бракує, ще трішки потерпимо...
    Якби ж це тільки справді було трошки...Бо те, що для Світоліної 4-е коло-чвертьфінал-межа на ВШ вже стає стабільністю. Таке враження, що тиждень на максимумі вона може провести, а от 2-це вже для неї забагато.
    vit-2
      vit-2, 24.01.2019 11:04
    +4
    Сергей Богданов, 24.01.2019 10:29
    Меня смущает другое при наличии таких тенисисток как осака а так же есть и другие подрастающие хорошие тенисистки конкуренция в женском туре будет только расти в связи с этим мне страшно что мечты Элины о первой ракетке мира и шлеме могут так и остаться мечтами а очень бы этого не хотелось!
    Звісно що це логічні побоювання. Осака, Сабаленко і інші молоді дівчата трохи поганяють лідерів минулих років. Жаль що в кінцівці 2017 Елі не вдалося здобути бажане, хоча б одну з двох цілей.
    Наразі турбує що в Елі вже на старті сезону проблеми зі здоров'ям. Сподіваюся вона їх вирішить, хай, можливо, навіть ціною пропуску перших ігор за збірну в лютому.
    Як на мене, Еліні треба трохи змінювати акценти по сезону і, зокрема, підготовку до шлемів. Рим це добре, але перемоги там виснажують Елю перед РГ. Набирати очки в рейтинг краще не напередодні шлемів, а в паузах між шлемами і безпосередньо на них. Так, давно вже пора Еліні набирати очки на американських турнірах у Маямі і Індіан-Уелсі, ну і з Прем'єрів пора вже братися за більш престижну серію Мандаторі...
    Yehor Polianskyi
      Yehor Polianskyi, 24.01.2019 11:01
    +4
    Не лишним было бы добавить, что это будет матч не только за титул, но и за 1 строчку рейтинга.
    VoOne1983
    VoOne1983, 24.01.2019 10:46
    +4
    Мене захоплює її простота і якась відверта і дитяча радісь. Нагадує мені Діану після перемоги в Гонконгу. Просто приємно дивитись. А коли після гри з Сереною вона зі сльозами на очах звернулась до трибун зі словами, вибачте що я перемогла, а ви всі так вболівали за Серену, то в мене в самого аж сльози виступили. Бажаю Наомі успіху в фіналі, хоча сам вболіватиму за Квітову
    vit-2
      vit-2, 24.01.2019 10:34
    +6
    Александр Светов, 24.01.2019 10:08
    Не думаю что Осака бедут даминировать в WTA. А тем более и близко не равня Виллиамс. Задержится на месяцок на вершине а дальше опять топ-5
    Я вважаю що Осака ТОП на роки. Хай у неї на старті 1-2 рік назад й були проблеми з психологією: після першого програного сету, вона програвала й наступний. Але те як вона відіграла холоднокровно відіграла в фіналі US Open-2018 із Сереною не може не викликати захоплення. Самі ж бачили як Даяну ковбасило тиждень тому, а тут ще й перший фінал у кар'єрі. Перемога на шлемі дуже додала психологічної впевненості японо-американці, яка до того провалила більше половини сезону 2018, після американських турнірів. Варто подивитися скільки зараз у японки стало виграних 3-сетовиків. Ну а серія здобутих перемог Наомі, після виграшу нею першого сету, яка зараз складає в районі 38 ігор. Ну як можна таким досягненням не захоплюватися??? Тому дивуюсь із проскакуючих думок в окремих коментарях на спортивних сайтах що мовляв Осака ніхто, і звуть її ніяк...
    Сергей Богданов
      Сергей Богданов, 24.01.2019 10:29
    +4
    VoOne1983, 24.01.2019 10:19
    Може й так, але все одно вона дуже перспективна.
    Меня смущает другое при наличии таких тенисисток как осака а так же есть и другие подрастающие хорошие тенисистки конкуренция в женском туре будет только расти в связи с этим мне страшно что мечты Элины о первой ракетке мира и шлеме могут так и остаться мечтами а очень бы этого не хотелось!
    VoOne1983
    VoOne1983, 24.01.2019 10:19
    +2
    Александр Светов, 24.01.2019 10:08
    Не думаю что Осака бедут даминировать в WTA. А тем более и близко не равня Виллиамс. Задержится на месяцок на вершине а дальше опять топ-5
    Може й так, але все одно вона дуже перспективна.
    Александр Светов
      Александр Светов, 24.01.2019 10:08
    -1
    Комментарий свернут. Показать
    VoOne1983, 24.01.2019 10:01
    Осака звірюго просто. Потенціал просто гігантський. Вона висока і потужна, дуже добре рухається та і технічний арсенал в неї непоганий, сильна перша подача. Єдине, що треба срочно налагодити - це 2га подача. Вона в неї жахлива. Ну і психологія. В Осаки частенько провали бувають. Вона реально може домінувати в WTA накшталт Серени. Головне, щоб не втратила мотивацію
    Не думаю что Осака бедут даминировать в WTA. А тем более и близко не равня Виллиамс. Задержится на месяцок на вершине а дальше опять топ-5
    VoOne1983
    VoOne1983, 24.01.2019 10:01
    +4
    Осака звірюго просто. Потенціал просто гігантський. Вона висока і потужна, дуже добре рухається та і технічний арсенал в неї непоганий, сильна перша подача. Єдине, що треба срочно налагодити - це 2га подача. Вона в неї жахлива. Ну і психологія. В Осаки частенько провали бувають. Вона реально може домінувати в WTA накшталт Серени. Головне, щоб не втратила мотивацію
    vitaha33
      vitaha33, 24.01.2019 09:59
    +3
    Шкода, що в півфіналі Осака не зіграла проти Серени, мені японка нагадує молоду Серену, такий собі матч Вілямс 2000-их проти Вілямс 2019 міг получитись.
    У фінал вийшли на сьогодні найсильніші, в фіналі вболіватиму за Петру
    Сергей Богданов
      Сергей Богданов, 24.01.2019 09:49
    +4
    vit-2, 24.01.2019 09:36
    Дуже добре що відкритий чемпіонат Австралії не перетворився на чемпіонат Чехії. Цікавий буде фінал.
    П.с. Жаль що українські вболівальники знову будуть сторонніми вболівальниками на вирішальній стадії. Але терпіння нам не бракує, ще трішки потерпимо...
    Плишкова должна была отлетать еще от серены, но судьба отсрочила ее вылет, наоми по сути была лучше каролины во всем, скорости передвижения, мощи и только спады в игре японки позволяли плишковой держаться за этот матч
    vit-2
      vit-2, 24.01.2019 09:36
    +5
    Дуже добре що відкритий чемпіонат Австралії не перетворився на чемпіонат Чехії. Цікавий буде фінал.
    П.с. Жаль що українські вболівальники знову будуть сторонніми вболівальниками на вирішальній стадії. Але терпіння нам не бракує, ще трішки потерпимо...
    vit-2
      vit-2, 24.01.2019 10:34
    +6
    Александр Светов, 24.01.2019 10:08
    Не думаю что Осака бедут даминировать в WTA. А тем более и близко не равня Виллиамс. Задержится на месяцок на вершине а дальше опять топ-5
    Я вважаю що Осака ТОП на роки. Хай у неї на старті 1-2 рік назад й були проблеми з психологією: після першого програного сету, вона програвала й наступний. Але те як вона відіграла холоднокровно відіграла в фіналі US Open-2018 із Сереною не може не викликати захоплення. Самі ж бачили як Даяну ковбасило тиждень тому, а тут ще й перший фінал у кар'єрі. Перемога на шлемі дуже додала психологічної впевненості японо-американці, яка до того провалила більше половини сезону 2018, після американських турнірів. Варто подивитися скільки зараз у японки стало виграних 3-сетовиків. Ну а серія здобутих перемог Наомі, після виграшу нею першого сету, яка зараз складає в районі 38 ігор. Ну як можна таким досягненням не захоплюватися??? Тому дивуюсь із проскакуючих думок в окремих коментарях на спортивних сайтах що мовляв Осака ніхто, і звуть її ніяк...
    vit-2
      vit-2, 24.01.2019 09:36
    +5
    Дуже добре що відкритий чемпіонат Австралії не перетворився на чемпіонат Чехії. Цікавий буде фінал.
    П.с. Жаль що українські вболівальники знову будуть сторонніми вболівальниками на вирішальній стадії. Але терпіння нам не бракує, ще трішки потерпимо...
    vit-2
      vit-2, 24.01.2019 11:04
    +4
    Сергей Богданов, 24.01.2019 10:29
    Меня смущает другое при наличии таких тенисисток как осака а так же есть и другие подрастающие хорошие тенисистки конкуренция в женском туре будет только расти в связи с этим мне страшно что мечты Элины о первой ракетке мира и шлеме могут так и остаться мечтами а очень бы этого не хотелось!
    Звісно що це логічні побоювання. Осака, Сабаленко і інші молоді дівчата трохи поганяють лідерів минулих років. Жаль що в кінцівці 2017 Елі не вдалося здобути бажане, хоча б одну з двох цілей.
    Наразі турбує що в Елі вже на старті сезону проблеми зі здоров'ям. Сподіваюся вона їх вирішить, хай, можливо, навіть ціною пропуску перших ігор за збірну в лютому.
    Як на мене, Еліні треба трохи змінювати акценти по сезону і, зокрема, підготовку до шлемів. Рим це добре, але перемоги там виснажують Елю перед РГ. Набирати очки в рейтинг краще не напередодні шлемів, а в паузах між шлемами і безпосередньо на них. Так, давно вже пора Еліні набирати очки на американських турнірах у Маямі і Індіан-Уелсі, ну і з Прем'єрів пора вже братися за більш престижну серію Мандаторі...
    Yehor Polianskyi
      Yehor Polianskyi, 24.01.2019 11:01
    +4
    Не лишним было бы добавить, что это будет матч не только за титул, но и за 1 строчку рейтинга.
    VoOne1983
    VoOne1983, 24.01.2019 10:46
    +4
    Мене захоплює її простота і якась відверта і дитяча радісь. Нагадує мені Діану після перемоги в Гонконгу. Просто приємно дивитись. А коли після гри з Сереною вона зі сльозами на очах звернулась до трибун зі словами, вибачте що я перемогла, а ви всі так вболівали за Серену, то в мене в самого аж сльози виступили. Бажаю Наомі успіху в фіналі, хоча сам вболіватиму за Квітову
    Сергей Богданов
      Сергей Богданов, 24.01.2019 10:29
    +4
    VoOne1983, 24.01.2019 10:19
    Може й так, але все одно вона дуже перспективна.
    Меня смущает другое при наличии таких тенисисток как осака а так же есть и другие подрастающие хорошие тенисистки конкуренция в женском туре будет только расти в связи с этим мне страшно что мечты Элины о первой ракетке мира и шлеме могут так и остаться мечтами а очень бы этого не хотелось!
    VoOne1983
    VoOne1983, 24.01.2019 10:01
    +4
    Осака звірюго просто. Потенціал просто гігантський. Вона висока і потужна, дуже добре рухається та і технічний арсенал в неї непоганий, сильна перша подача. Єдине, що треба срочно налагодити - це 2га подача. Вона в неї жахлива. Ну і психологія. В Осаки частенько провали бувають. Вона реально може домінувати в WTA накшталт Серени. Головне, щоб не втратила мотивацію
    Сергей Богданов
      Сергей Богданов, 24.01.2019 09:49
    +4
    vit-2, 24.01.2019 09:36
    Дуже добре що відкритий чемпіонат Австралії не перетворився на чемпіонат Чехії. Цікавий буде фінал.
    П.с. Жаль що українські вболівальники знову будуть сторонніми вболівальниками на вирішальній стадії. Але терпіння нам не бракує, ще трішки потерпимо...
    Плишкова должна была отлетать еще от серены, но судьба отсрочила ее вылет, наоми по сути была лучше каролины во всем, скорости передвижения, мощи и только спады в игре японки позволяли плишковой держаться за этот матч
    vitaha33
    online
      vitaha33, 24.01.2019 09:59
    +3
    Шкода, що в півфіналі Осака не зіграла проти Серени, мені японка нагадує молоду Серену, такий собі матч Вілямс 2000-их проти Вілямс 2019 міг получитись.
    У фінал вийшли на сьогодні найсильніші, в фіналі вболіватиму за Петру
    K_Sarioglo@i.ua
    online
      K_Sarioglo@i.ua, 24.01.2019 12:01
    +2
    vit-2, 24.01.2019 09:36
    Дуже добре що відкритий чемпіонат Австралії не перетворився на чемпіонат Чехії. Цікавий буде фінал.
    П.с. Жаль що українські вболівальники знову будуть сторонніми вболівальниками на вирішальній стадії. Але терпіння нам не бракує, ще трішки потерпимо...
    Якби ж це тільки справді було трошки...Бо те, що для Світоліної 4-е коло-чвертьфінал-межа на ВШ вже стає стабільністю. Таке враження, що тиждень на максимумі вона може провести, а от 2-це вже для неї забагато.
    VoOne1983
    VoOne1983, 24.01.2019 10:19
    +2
    Александр Светов, 24.01.2019 10:08
    Не думаю что Осака бедут даминировать в WTA. А тем более и близко не равня Виллиамс. Задержится на месяцок на вершине а дальше опять топ-5
    Може й так, але все одно вона дуже перспективна.