Суперліга. Одеса на виїзді перемогла Політехнік

Все вирішила друга чверть матчу

690
0
Харківський Політехнік поступився вдома Одесі в поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч – 69:84.

Господарі вдруге поспіль мали грати без травмованого лідера Телджона Кромера. Та на початку зустрічі вони швидко адаптувалися до обставин. Роль лідера взяв інший легіонер – Делван Грем. За першу чверть він став найрезультативнішим на майданчику – 10 очок. Господарі завершили 10-хвилинку з триочковою перевагою.

Однак надалі ситуація змінилася. Гості додали швидкості й перехопили ініціативу. Грем зміг набрати лише один бал та три фоли, через що достроково залишив майданчик. Відтак на велику перерву одесити вже мали сім очок переваги. Гості були влучнішими та вдвічі переважали за реалізованими триочковими – 4:2.

По перерві гості продовжили домінувати. Зусиль Грема, який повернувся на майданчик, виявилося замало, аби переломити хід зустрічі. Американець лише дещо загальмував відрив одеситів. Хоча перед заключною 10-хвилинкою він уже сягав 13-ти очок.
Харків’яни все ж спробували врятуватися. Та цим спробам бракувало агресії та швидкості. То ж одесити спокійно довели поєдинок до перемоги.

Політехнік (Харків) – Одеса – 69:84 (19:16, 15:25, 14:20, 21:23)
Політехнік: Грем 24 очка, 10 підбирань, 3 передачі; Джаван 18о, 3пд, 5пр.
Одеса: Беліков 20о, 3пд, 1пр; Щепкін 18о, 4пд, 3пр.