Усик поздравил с Новым Годом из Лапландии

Абсолютный чемпион мира в первом тяжелом весе Александр Усик поздравил с новогодними праздниками

Усик поздравил с Новым Годом из Лапландии
© Getty Images. Александр Усик

Поздравление Усик записал на украинском языке, так как ранее говорил, что вскоре заговорит на украинском.

 

 

Ранее Усик выкладывал видео из Нью-Йорка, где он отдыхал.

 

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(5 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    StrikeX
    online
    StrikeX, 01.01.2019 23:07
    0
    deutsch777777, 01.01.2019 16:01
    та він і так білий і пухнастий для російськомовної більшості в Україні))) яка усі ці роки обирала кравчуків...кучм..януковичів....космосів....боксерів...і інше лайно)))) просто вже йде системна робота над іміджем...щоб збільшувати і підкреслювати цю електоральну привабливість))) фіктивних санкцій не буде...бо він "правильний українець" на параші....він зараз значною мірою існує для внутрішньоросійського вжитку.....тому для кацапстану він буде няшкою))) а ті, проти кого ніби-то ввели, є для внутрішньоукраїнського вжитку))) на параші їх мало хто знаю з плебсу....парашинському плебсу вони не потрібні...))) тому от так)))
    Видно, сильно ви пересвяткували )
    deutsch777777
      deutsch777777, 01.01.2019 16:01
    -3
    Комментарий свернут. Показать
    Богдан Саженко, 01.01.2019 12:43
    ще залишилося ,щоб касапи фіктивно ,як для багатьох замаскованих під україну санкціі проти нього ввела,щоб зовсім відбилити і дати зелене світло для подальшого кроку нести повну чухню про *братські* і семейні відносини з мордостаном...хто не з рашкой ,той фашист -лозунг мордора
    та він і так білий і пухнастий для російськомовної більшості в Україні))) яка усі ці роки обирала кравчуків...кучм..януковичів....космосів....боксерів...і інше лайно)))) просто вже йде системна робота над іміджем...щоб збільшувати і підкреслювати цю електоральну привабливість))) фіктивних санкцій не буде...бо він "правильний українець" на параші....він зараз значною мірою існує для внутрішньоросійського вжитку.....тому для кацапстану він буде няшкою))) а ті, проти кого ніби-то ввели, є для внутрішньоукраїнського вжитку))) на параші їх мало хто знаю з плебсу....парашинському плебсу вони не потрібні...))) тому от так)))
    deutsch777777
      deutsch777777, 01.01.2019 15:49
    -3
    Комментарий свернут. Показать
    хто там питав про патріотичні гасла...будуть й патріотичні)))ну..100 процент в майбутньому буде балотуватися.....до зради як мінімум....перші місця в списку...а може й вище, ніж до зради....вже кацапські політтехнологи з ним працюють.......на Заході він вже давно політичний труп....але там малий відсоток виборців від загальноукраїнського....їх голоси в абсолютній меншості...ну а для "хохлів" Центру треба от такі жести..і їм вже буде пох на мишибратья.....криметокрим..і так далі)))) ну а вата сходу і так його любить)))) грамотна спроба розширити електоральні можливості.....нічого не скажеш)))
    Golhrenshtanga
      Golhrenshtanga, 01.01.2019 14:17
    -1
    Ну хоть не из ЛаптиЛандии
    Gsv008
      Gsv008, 01.01.2019 13:07
    +4
    Нащ чемпіон
    Богдан Саженко
      Богдан Саженко, 01.01.2019 12:43
    -1
    ще залишилося ,щоб касапи фіктивно ,як для багатьох замаскованих під україну санкціі проти нього ввела,щоб зовсім відбилити і дати зелене світло для подальшого кроку нести повну чухню про *братські* і семейні відносини з мордостаном...хто не з рашкой ,той фашист -лозунг мордора
    Богдан Саженко
      Богдан Саженко, 01.01.2019 12:41
    -2
    колоборант сектанський
    сергей павлович
      сергей павлович, 01.01.2019 12:22
    0
    В черговий раз пересвідчуюсь(з коментів), що серед українців бидлоти немало.
    Повторюсь Усик не великий патріот(як і я, імхо), але він наш.
    vismut58
      vismut58, 01.01.2019 11:16
    -1
    Комментарий свернут. Показать
    Predator, 01.01.2019 11:08
    Ипанутое иди лечись. Что то тебе одни кгбисты мерещатся
    Это не лечится.... Это чип в башке
    Predator
    online
      Predator, 01.01.2019 11:08
    0
    SKIF1927, 01.01.2019 10:13
    Лапландія...Українська мова...поп-кгбіст гундян "не адобрит".
    Ипанутое иди лечись. Что то тебе одни кгбисты мерещатся
    Sergey Romanchikov
      Sergey Romanchikov, 01.01.2019 10:30
    +4
    vit-2, 01.01.2019 09:45
    Плюсик Усику за привітання на українській мові. Може колись ми навіть почуємо від нього і патріотичне привітання...
    Еще для таких ,как ты упоротых..То ,что Александр в Марьинке и не только поддержал наших бойцов это не патриотично по твоему "Великопрошитому"мозгу??
    Sergey Romanchikov
      Sergey Romanchikov, 01.01.2019 10:27
    +3
    vit-2, 01.01.2019 09:45
    Плюсик Усику за привітання на українській мові. Може колись ми навіть почуємо від нього і патріотичне привітання...
    А это как патриотично???В Раде и вышиванке??Взагалі мені здається,що такі ,як Ви ніколи не почують нічого патріотичного ..Дуже високий поріг для Вас шановних..Или патриотично ,если Усик тату набьет Слава Украине? Тогда он будет достоен уважения Вашей великой расе??
    SKIF1927
      SKIF1927, 01.01.2019 10:13
    -3
    Комментарий свернут. Показать
    Лапландія...Українська мова...поп-кгбіст гундян "не адобрит".
    vit-2
      vit-2, 01.01.2019 09:45
    -2
    Плюсик Усику за привітання на українській мові. Може колись ми навіть почуємо від нього і патріотичне привітання...
    klokuchka55
      klokuchka55, 01.01.2019 09:39
    -3
    Усик молодец,исправляется,понял что одна капля ватного дёгтя может испортить всю бочку меда славы и уважения...С новым годом!
    Gsv008
      Gsv008, 01.01.2019 13:07
    +4
    Нащ чемпіон
    Sergey Romanchikov
      Sergey Romanchikov, 01.01.2019 10:30
    +4
    vit-2, 01.01.2019 09:45
    Плюсик Усику за привітання на українській мові. Може колись ми навіть почуємо від нього і патріотичне привітання...
    Еще для таких ,как ты упоротых..То ,что Александр в Марьинке и не только поддержал наших бойцов это не патриотично по твоему "Великопрошитому"мозгу??
    Sergey Romanchikov
      Sergey Romanchikov, 01.01.2019 10:27
    +3
    vit-2, 01.01.2019 09:45
    Плюсик Усику за привітання на українській мові. Може колись ми навіть почуємо від нього і патріотичне привітання...
    А это как патриотично???В Раде и вышиванке??Взагалі мені здається,що такі ,як Ви ніколи не почують нічого патріотичного ..Дуже високий поріг для Вас шановних..Или патриотично ,если Усик тату набьет Слава Украине? Тогда он будет достоен уважения Вашей великой расе??
    StrikeX
    online
    StrikeX, 01.01.2019 23:07
    0
    deutsch777777, 01.01.2019 16:01
    та він і так білий і пухнастий для російськомовної більшості в Україні))) яка усі ці роки обирала кравчуків...кучм..януковичів....космосів....боксерів...і інше лайно)))) просто вже йде системна робота над іміджем...щоб збільшувати і підкреслювати цю електоральну привабливість))) фіктивних санкцій не буде...бо він "правильний українець" на параші....він зараз значною мірою існує для внутрішньоросійського вжитку.....тому для кацапстану він буде няшкою))) а ті, проти кого ніби-то ввели, є для внутрішньоукраїнського вжитку))) на параші їх мало хто знаю з плебсу....парашинському плебсу вони не потрібні...))) тому от так)))
    Видно, сильно ви пересвяткували )
    сергей павлович
      сергей павлович, 01.01.2019 12:22
    0
    В черговий раз пересвідчуюсь(з коментів), що серед українців бидлоти немало.
    Повторюсь Усик не великий патріот(як і я, імхо), але він наш.
    Predator
    online
      Predator, 01.01.2019 11:08
    0
    SKIF1927, 01.01.2019 10:13
    Лапландія...Українська мова...поп-кгбіст гундян "не адобрит".
    Ипанутое иди лечись. Что то тебе одни кгбисты мерещатся