«Политехника-Галычына» - «Сумыхимпром» - 100:74 (31:9, 19:19, 23:18, 27:28)
П:
Лобанов (21), Анненков (18), Зубрицкий (13 + 8 подборов), Голяхов (13), Кузьмин (12).
С: Де Вриз (24), Р. Кривич (16), Томич (11 + 7 подборов), Буцкий (10).
Счёт серии: 2:0

Львівські баскетболісти завдяки шаленому настрою зуміли перемогти «Сумихімпром». Уже за підсумками першої чверті можна було сміливо прогнозувати перемогу «Політехніки-Галичини».

Матч розпочався з вдалого двоочкового кидка Володимира Гуртового, після якого господарі майданчику повели в рахунку. Почин Гуртового підтримав Олексій Лобанов, який завершив атаку «Політехніки-Галичини» влучним триочковим. У наступній атаці відзначився Євген Аннєнков – чергові три очки залетіли в кошик «Сумихімпром». 8:0 – такий перебіг подій явно не влаштовував підопічних Рімантаса Ендріяйтіса. Ростислав Кривич, який цей матч проводив без свого брата Ігоря Кривича (Ігор зазнав травми коліна у першому матчі), зумів забити перші два очки своєї команди. Однак такий розклад не влаштував уже Ярослава Зубрицького – капітан «Політехніки-Галичини» зумів забити із-за лінії. Надалі господарі майданчику продовжували збільшувати розрив у рахунку на свою користь, і, навіть тайм-аут Рімантаса Ендріяйтіса, не допоміг сумчанам переломити хід двобою.

Лише після перерви гості дещо «прокинулися». Їхні атаки набрали гостроти, а захист перестав бути «прохідним двором». Доволі несподіваною для гравців «Політехніки-Галичини» виявилася поява на майданчику Віліуса Габшиса, який тільки-но відновився від травми. Ще один «високий» у складі сумських баскетболістів став великою неприємністю для гравців «Політехніки-Галичини». Щоправда, набагато більше неприємностей завдав господарям американець Трой Девріз та Ростислав Кривич. Саме їхні завершення атак були дуже гострими.

Після великої перерви ситуація на майданчику кардинально не змінилася. Підопічні Валентина Вороніна продовжували успішно атакувати кошик суперників, а сумчани намагалися відповісти їм тією ж монетою. Щоправда це їм вдавалося не так уже й добре. Важкою втратою для господарів став 5 фол Ніколи Булаїча. Однак на підсумковий результат матчу відсутність чорногорця не вплинула – львів’яни змогли упевнено перемогти – 100:74.

Валентин Воронін (головний тренер «Політехніки-Галичини»): «Сьогодні ми вдало зіграли у захисті. Не дозволили супернику розгулятися. Не думаю, що присутність Ігоря Кривича надто допомогла б «Сумихімпрому».

Олексій Лобанов (гравець «Політехніки-Галичини»): «Ми сьогодні дуже добре зіграли. Так пощастило, що постійно мене виводили на кидкову позицію, тому багато закинув».

Рімантас Ендріяйтіс (головний тренер «Сумихімпрому»): «Ми були дещо психологічно пригнічені через відсутність Ігоря Кривича. Невдало зіграли в обороні».

Андріус Лепінайтіс (гравець «Сумихімпрому»): «Ми програли повністю першу чверть. Потім намагалися відігратися. Однак це нам не вдалося зробити».