Матч Украина – Сербия пройдет во Львове

Первый домашний поединок отбора на Евро-2020 сборная Украины проведет на «Арене Львов»

Матч Украина – Сербия пройдет во Львове
© dynamo.kiev.ua

Матч квалификации к Евро-2020 Украина – Сербия состоится на «Арене Львов». Об этом сообщает ТаТоТаке.

Отмечается, что Федерация футбола Украины уже приняла решение по этому поводу.

Напомним, матч Украина – Сербия станет для нашей сборной первым домашним в отборе на Евро-2020 и пройдет 7 июня 2019 года.

Помимо Сербии, соперниками Украины по квалификации к Евро-2020 являются сборные Португалии, Литвы и Люксембурга.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — ТаТоТаке

(12 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 15.12.2018 15:21
    0
    FCLviv, 15.12.2018 09:05
    Стадіон забанили через неадекватів - малолєток "Завжди п'яних" ! Поліції просто треба взяти по одному сируну і пояснити нормально, шо то не овеча ферма, а серйизна підстава... Даю гарантію, що вівця тоді зразу обдристається.... Перевірено вже!
    "лємберг" ти особисто перевіряв?
    batistuta
      batistuta, 15.12.2018 11:11
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Головне, шо не у Куєві! Хоча, для додаткового навантаження на сербів, булоб раціональніше зіграти подалі, десь у Дніпрі, або Харкові, якщо путлеровська падлюка до літа їх не захопить своїми Ескандерами, як кажуть наші керманичі шоколадні... Але ми їм не віремо, будемо боронити неньку по навідь голими Ж проти тих Ескандерів!
    Pavlo
      Pavlo, 15.12.2018 09:27
    +4
    Треба "добре" Зустріти сербів..
    FCLviv
    online
      FCLviv, 15.12.2018 09:07
    0
    У нас, наприклад, є декілька стукачів у " завжди п'яних" і ціла база " хто , де, коли" .... Що заважає поліції трохи попрацювати ?!
    FCLviv
    online
      FCLviv, 15.12.2018 09:05
    0
    firstromario, 14.12.2018 23:16
    Так яка різниця? Так хоть буде за що. Минулого разу забанили стадіон на 4 роки бо якийсь один вболівальник прийшов в не такій футболці. Газпром завжди найде причину забанити стадіон в Львові.
    Стадіон забанили через неадекватів - малолєток "Завжди п'яних" ! Поліції просто треба взяти по одному сируну і пояснити нормально, шо то не овеча ферма, а серйизна підстава... Даю гарантію, що вівця тоді зразу обдристається.... Перевірено вже!
    Дима Ронтов
    Дима Ронтов, 15.12.2018 05:44
    -5
    Комментарий свернут. Показать
    вы слышали о миостимуляторах? Друг недавно опробовал новый пояс миостимулятор и так он поразил его результативностью что он начал вести блог. Сам лично затестил его и уже через неделю начал уходить живот, а через две проступили кубики, подкачал бицепс и спину, а жена убрала в талии пару см. и подкачала живот. Это реально крутая штука и главное ничего делать не нужно - просто надел и делай что хочешь. Вот подробно читайте о нем в блоге ---- http://gg.gg/miopres
    mastervor
      mastervor, 15.12.2018 00:01
    +2
    ... проти матчу Україна - Португалія в Києві....
    mastervor
      mastervor, 15.12.2018 00:00
    +5
    Я звичайно радий що, знову зможу підтримати збірну на стадіоні, і Сербія достойний суперник, і проти матчу Україна - Португалія нічого не маю проти!!! Але одне делікатне питання: коли наша "шановна федерація" нарешті дозволить у Львів приїхати топ-збірній???? Чому всі топ-матчі у Києві проводяться??? Тому що там найбільший стадіон??? Цікавіше пояснення не могли придумати!???
    Мені так здається, що мешканці і Львова і Одеси і Харкова і Дніпра заслуговують на те, щоб за ціле життя побачити в своєму місті топ-матч!!! Тому, я за те, щоб Португалію приймали не в Києві!!!! Давайте хай у Київ їде Люксембург чи Литва!!! І не треба гнати порожняк про найбільший стадіон і всяке таке, уболівальнику це слухати вже давно нецікаво, і думка про федерацію після таких рішень нажаль не змінюється!!!!
    Набиль Фекир
      Набиль Фекир, 14.12.2018 23:42
    +5
    Гарна новина. У Львові збірна України не програє. Там буде шалена підтримка і аншлаг!
    wicker
      wicker, 14.12.2018 23:28
    +5
    Дуже складний суперник, буде вкрай важко, то ж роль 12 того гравеця буде надто важлива.
    firstromario
      firstromario, 14.12.2018 23:16
    +11
    Skill_found, 14.12.2018 22:55
    Знову буде реакція від справжніх українських вболівальників на державу сателіта "великого брата", і послідовна дискваліфікація стадіону, як було в минулі роки!
    Так яка різниця? Так хоть буде за що. Минулого разу забанили стадіон на 4 роки бо якийсь один вболівальник прийшов в не такій футболці. Газпром завжди найде причину забанити стадіон в Львові.
    Skill_found
      Skill_found, 14.12.2018 22:55
    +2
    Знову буде реакція від справжніх українських вболівальників на державу сателіта "великого брата", і послідовна дискваліфікація стадіону, як було в минулі роки!
    FCLviv
    online
      FCLviv, 14.12.2018 22:16
    -2
    Це добре... Але чи встигнуть перестилити газон ?!
    Александр Шевченко
      Александр Шевченко, 14.12.2018 22:16
    +18
    Нормально. Во Львове братушек сруских хорошо примут. Что им мало не покажеться. Ожидаемое решение. Португалия в Киеве. Еще один матч в Харькове, один в Днепре, раз обещали там с турками сыграть.
    Александр Шевченко
      Александр Шевченко, 14.12.2018 22:16
    +18
    Нормально. Во Львове братушек сруских хорошо примут. Что им мало не покажеться. Ожидаемое решение. Португалия в Киеве. Еще один матч в Харькове, один в Днепре, раз обещали там с турками сыграть.
    firstromario
      firstromario, 14.12.2018 23:16
    +11
    Skill_found, 14.12.2018 22:55
    Знову буде реакція від справжніх українських вболівальників на державу сателіта "великого брата", і послідовна дискваліфікація стадіону, як було в минулі роки!
    Так яка різниця? Так хоть буде за що. Минулого разу забанили стадіон на 4 роки бо якийсь один вболівальник прийшов в не такій футболці. Газпром завжди найде причину забанити стадіон в Львові.
    mastervor
      mastervor, 15.12.2018 00:00
    +5
    Я звичайно радий що, знову зможу підтримати збірну на стадіоні, і Сербія достойний суперник, і проти матчу Україна - Португалія нічого не маю проти!!! Але одне делікатне питання: коли наша "шановна федерація" нарешті дозволить у Львів приїхати топ-збірній???? Чому всі топ-матчі у Києві проводяться??? Тому що там найбільший стадіон??? Цікавіше пояснення не могли придумати!???
    Мені так здається, що мешканці і Львова і Одеси і Харкова і Дніпра заслуговують на те, щоб за ціле життя побачити в своєму місті топ-матч!!! Тому, я за те, щоб Португалію приймали не в Києві!!!! Давайте хай у Київ їде Люксембург чи Литва!!! І не треба гнати порожняк про найбільший стадіон і всяке таке, уболівальнику це слухати вже давно нецікаво, і думка про федерацію після таких рішень нажаль не змінюється!!!!
    Набиль Фекир
      Набиль Фекир, 14.12.2018 23:42
    +5
    Гарна новина. У Львові збірна України не програє. Там буде шалена підтримка і аншлаг!
    wicker
      wicker, 14.12.2018 23:28
    +5
    Дуже складний суперник, буде вкрай важко, то ж роль 12 того гравеця буде надто важлива.
    Pavlo
      Pavlo, 15.12.2018 09:27
    +4
    Треба "добре" Зустріти сербів..
    mastervor
      mastervor, 15.12.2018 00:01
    +2
    ... проти матчу Україна - Португалія в Києві....
    Skill_found
      Skill_found, 14.12.2018 22:55
    +2
    Знову буде реакція від справжніх українських вболівальників на державу сателіта "великого брата", і послідовна дискваліфікація стадіону, як було в минулі роки!
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 15.12.2018 15:21
    0
    FCLviv, 15.12.2018 09:05
    Стадіон забанили через неадекватів - малолєток "Завжди п'яних" ! Поліції просто треба взяти по одному сируну і пояснити нормально, шо то не овеча ферма, а серйизна підстава... Даю гарантію, що вівця тоді зразу обдристається.... Перевірено вже!
    "лємберг" ти особисто перевіряв?
    batistuta
      batistuta, 15.12.2018 11:11
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Головне, шо не у Куєві! Хоча, для додаткового навантаження на сербів, булоб раціональніше зіграти подалі, десь у Дніпрі, або Харкові, якщо путлеровська падлюка до літа їх не захопить своїми Ескандерами, як кажуть наші керманичі шоколадні... Але ми їм не віремо, будемо боронити неньку по навідь голими Ж проти тих Ескандерів!
    FCLviv
    online
      FCLviv, 15.12.2018 09:07
    0
    У нас, наприклад, є декілька стукачів у " завжди п'яних" і ціла база " хто , де, коли" .... Що заважає поліції трохи попрацювати ?!
    FCLviv
    online
      FCLviv, 15.12.2018 09:05
    0
    firstromario, 14.12.2018 23:16
    Так яка різниця? Так хоть буде за що. Минулого разу забанили стадіон на 4 роки бо якийсь один вболівальник прийшов в не такій футболці. Газпром завжди найде причину забанити стадіон в Львові.
    Стадіон забанили через неадекватів - малолєток "Завжди п'яних" ! Поліції просто треба взяти по одному сируну і пояснити нормально, шо то не овеча ферма, а серйизна підстава... Даю гарантію, що вівця тоді зразу обдристається.... Перевірено вже!