МЕГРЕМІЧ: «Карпати мають мету і бажання фінішувати у першій шістці»
Оборонець «Карпат» – про поразку від «Динамо»
![МЕГРЕМІЧ: «Карпати мають мету і бажання фінішувати у першій шістці»](https://pic.sport.ua/images/news/0/10/91/orig_418373.jpg)
Боснійський оборонець «Карпат» Аді Мегреміч розповів про розгромну поразку в матчі 18-го туру АПЛ проти «Динамо» (0:4).
– Аді, як оціниш протистояння з «Динамо»?
– Це був важкий матч. Зрештою, проти «Динамо» завжди складно грати. Ми мали кілька хороших моментів. Для того, щоб розраховувати на успіх, потрібно реалізовувати свої шанси. Наприклад, якщо ти створив дві стовідсоткові нагоди, то повинен забивати. Інакше розраховувати на успіх неможливо.
– Безліч проблем «Карпати» мали і в обороні.
– Так, наприкінці ми справді чимало помилялися. Однак помилки в захисті розпочинаються ще з атаки. Ми є командою, тому перемагаємо і програємо тільки разом. За успіхи і невдачі повинен відповідати весь колектив.
– В Києві «Карпати» перемогли і створили сенсацію. Чому сьогодні на полі був зовсім інший футбол?
– Це справді велика різниця. Не знаю, чому, але у цьому сезоні ми граємо краще на виїзді. Мені важко сказати, чому трапляється саме так. В Києві ми миттєво реалізовували свої моменти. Сьогодні команда також створювала нагоди, проте реалізація не була такою успішною. Наприклад, шанс Карри – він все класно зробив, проте не забив. Практично в наступній атаці ми пропустили.
– Сьогоднішній поєдинок був заключним у 2018-му році. Не вдалося піти у відпустку з хорошим настроєм?
– «Карпати» мають мету і бажання фінішувати у першій шістці. В деяких матчах нам не щастило. Причин і пояснень можна знайти багато. Однак це не впливає на підсумковий результат. Маємо бути сильними і боротися до кінця.
Раніше повідомлялося, что «Карпати» пішли у відпустку.
Сообщить об ошибке
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите
![Настроить ленту](/images/news-promo-feed.png)
Настройте свою личную ленту новостей
ВАС ЗАИНТЕРЕСУЕТ
![Известно, сколько победитель Лиги конференций заплатил за трансфер Яремчука](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/middle_696395.jpg)
Футбол
|
30 июля 2024, 19:07
1
![Известно, сколько победитель Лиги конференций заплатил за трансфер Яремчука](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696395.jpg)
«Олимпиакосу» трансфер обошелся в 2 миллиона евро
![Джошуа раскритиковал Фьюри за оскорбления в сторону Усика](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/middle_696352.jpg)
Бокс
|
30 июля 2024, 08:31
1
![Джошуа раскритиковал Фьюри за оскорбления в сторону Усика](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696352.jpg)
Энтони рад, что Тайсон не стал абсолютным чемпионом
![Минус одна украинка. Стали известны все участницы 1/8 финала Олимпиады-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696319.jpg)
Олимпийские игры
|
30.07.2024, 01:20
![Минус одна украинка. Стали известны все участницы 1/8 финала Олимпиады-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696319.jpg)
![Фехтование. Украинки вылетели в четвертьфинале командного турнира на шпагах](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696394.jpg)
Олимпийские игры
|
30.07.2024, 15:47
![Фехтование. Украинки вылетели в четвертьфинале командного турнира на шпагах](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696394.jpg)
![Назван лучший нападающий мира. Звезда сборной Украины на пятом месте](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696234.jpg)
Комментарии 3
Популярные
Новые
Старые
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![ll_pogulianka_ll](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
Сезон в черговий раз провалено...яка перша "шістка"???
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/59/thumb_371834.jpg)
![Владимир Пидвирный](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/59/thumb_371834.jpg)
Аді ти вчора перепив в кабаку чи бачиш себе вже в 1й шістці у складі іншої команди. Ці теперішні Карпати це серуни а не команда, їм до першої шістки як до неба.
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/59/thumb_371834.jpg)
![Владимир Пидвирный](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/59/thumb_371834.jpg)
Аді ти вчора перепив в кабаку чи бачиш себе вже в 1й шістці у складі іншої команди. Ці теперішні Карпати це серуни а не команда, їм до першої шістки як до неба.