Олексій ГУЦУЛЯК: «Я бив пенальті тому, що так сказав тренер»

Гравець «Карпат» підбив підсумки матчу проти «Арсенала» (1:1)

1376
0
ФК Карпаты. Алексей Гуцуляк

Форвард «Карпат» Олексій Гуцуляк був одним із найпомітніших персон матчу проти «Арсенала» (1:1). У першому таймі він мав кілька хороших епізодів, але відзначитися вдалося лише по перерві, з пенальті. Після гри Олексій прокоментував основні моменти матчу.

«Звичайно, результатом ми не задоволені. Дуже прикро, що пропустили такий гол, фактично самі собі забили і я маю на увазі не лише конкретно автогол. Напевно, десь це нас притисло психологічно. От я два моменти мав і жодного не використав. Вважаю, що спокою забракло. Штрафний – то таке, не завжди залітає, тим паче ми грали новими м’ячами, зовсім до таких не звикли. А коли виходив сам на сам, то треба було прибрати воротаря вліво чи вправо, а я вирішив пробити – він мене прочитав і дуже грамотно склався...

У другому таймі ми забили пенальті і могли дотиснути суперника, але знову ж таки, трішки спокою забракло. Вони постійно час тягнули у стилі «ай-ай... фол-фол», а це неймовірно збиває з ритму. «Арсенал» хотів зберегти нічию і в принципі, із власної позиції, все правильно робив.

Чому я бив пенальті? Так сказав тренер. Я зробив те, що потрібно – забив гол» – підсумував Олексій Гуцуляк.