Віталій БУЯЛЬСЬКИЙ: «Арбітр назвав нас клоунами»

Гравець «Динамо» підбив підсумки поразки від «Олександрії» (1:2)

Віталій БУЯЛЬСЬКИЙ: «Арбітр назвав нас клоунами»
© ФК Динамо Киев. Виталий Буяльский

Півзахисник «Динамо» Віталій Буяльський розповів про виїзний матч із «Олександрією», де кияни поступились із рахунком 1:2.

- Результат на табло, і, на жаль, він не на нашу користь. Самі винні, адже футболісти виходять на поле. Тренерський штаб підказував, але ми не все виконали.

- Чи було правильним рішення тренерського штабу поставити центральним захисником Сидорчука? Аж занадто багато провалів у захисті було…
- Гадаю, так. Якби до центру вийшов Шабанов, то ми мали би трьох гравців у захисті із робочою лівою ногою. Було б дуже незручно грати, й ми не знали би, як віддавати їм передачу. А що стосується помилок, то будемо виправляти їх та підтримувати один одного в команді. У нас попереду зараз Ліга Європи, де маємо завдання вийти до плей-оф із першого місця. Та й у чемпіонаті, сподіваюся, усе стане на свої місця.

- Арбітр сьогодні показав футболістам десять попереджень. Із чим пов’язана така велика кількість жовтих карток?
- У епізоді з першим пропущеним м’ячем я був першим на підбиранні, але, коли почав рухатися, відчув руку на своїй спині та впав – як на мене, чистий фол. Але арбітр дозволив продовжити атаку, й нам забили гол. Підбігаємо до нього, а він розповідає, як потрібно грати у футбол, «клоунами» називає. Арбітри також мають із повагою ставитися до футболістів.

- Сьогодні була доволі динамічна гра, фактично без центра поля. Чого забракло сьогодні нашій команді?
- По-перше, реалізації. Коли виходили на другий тайм, усе контролювали, поки не пропустили другий м’яч. Причому прийшов він із нічого – суперники просто спрямували м’яча вперед, Сидорчук вибив його, а Бойко врізався в опонента.

- Чи підтримали Дениса в роздягальні? Чи мав узагалі він саме так грати в тому епізоді з призначеним пенальті?
- Напевно, це більше питання до тренера воротарів. Після таких болючих поразок важко щось казати один одному, слова можуть бути зайвими – краще мовчки сісти до автобусу, доїхати до Києва, а від завтрашнього дня готуватися вже до виїзду в Астану.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — ФК Динамо Киев

(39 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Artyom_I
      Artyom_I, 26.11.2018 11:37
    0
    Судьи засудили Динамо!
    n.tkach
      n.tkach, 26.11.2018 11:36
    +1
    ОБИЖЕННЫЕ, - "нас клоунами называют". А кто вы?????????????
    Nikuss22
      Nikuss22, 26.11.2018 09:53
    +2
    впав бо відчув руку на спині... яка неженка...
    scorpio16
      scorpio16, 26.11.2018 09:26
    +4
    Оговорочка по Фрейду вышла " не меня толкнули " а " я почувствовал ..." + Если футболисты позволяют себе на арбитра 3этажный мат гнуть, то не удивлен , что арбитры отвечают взаимностью
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 26.11.2018 09:16
    -1
    valerafan1, 26.11.2018 07:49
    Вам, практически всем динамовцам. место на свалке, а не в Динамо. Вы своей игрой опустили клуб ниже плинтуса. А ваши извинения уже никому не нужны. Вы просто нули, заканчивайте с футболом.
    в Говерле он нормально играл и забивал, это его уровень, а не мнимого болельщиками динамо уровня).
    Geniyfootball1985
      Geniyfootball1985, 26.11.2018 09:00
    +7
    Хотел сказать пид...сы,но смягчил и сказал клоуны
    valerafan1
      valerafan1, 26.11.2018 07:49
    +1
    Вам, практически всем динамовцам. место на свалке, а не в Динамо. Вы своей игрой опустили клуб ниже плинтуса. А ваши извинения уже никому не нужны. Вы просто нули, заканчивайте с футболом.
    krasawa5555
      krasawa5555, 26.11.2018 02:41
    -1
    АРБИТР ЗА ДК С ЖЕТСТВА ПОХОДУ)
    ВОТ И НЕЗДЕРЖАЛСЯ)))))
    mpa_dn
      mpa_dn, 26.11.2018 00:53
    +4
    А где-то в параллельной реальности "Удаление Зозули не помешало Альбасете победить Эльче"
    Лилипутлер блохастый
      Лилипутлер блохастый, 26.11.2018 00:46
    +4
    Комментарий свернут. Показать
    Главный клоун на тренерском мостике
    Александр Ковтун
      Александр Ковтун, 26.11.2018 00:34
    +10
    так выж и в правду клоуны
    mpa_dn
      mpa_dn, 26.11.2018 00:13
    +18
    Арбітр справедливо назвав нас клоунами
    Ukraine
      Ukraine, 26.11.2018 00:08
    +16
    І правильно зробив.
    Клоуни і в африці клоуни ) Логічно ж ?
    Taykitanin
      Taykitanin, 25.11.2018 23:58
    +7
    Evgene Boykinyuk, 25.11.2018 23:55
    але, коли почав рухатися, відчув руку на своїй спині та впав – як на мене, чистий фол
    --
    откровенное признание в симуляции, но также и отрицалово этого)). не знают как все игроки динамо, но буяльский даже как клоун вьюху даёт.
    Випередив мене, сам же й признався, що дійсно клоун.
    Taykitanin
      Taykitanin, 25.11.2018 23:58
    +11
    Evgene Boykinyuk, 25.11.2018 23:55
    але, коли почав рухатися, відчув руку на своїй спині та впав – як на мене, чистий фол
    --
    откровенное признание в симуляции, но также и отрицалово этого)). не знают как все игроки динамо, но буяльский даже как клоун вьюху даёт.
    Випередив мене, сам же й признався, що дійсно клоун.
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 25.11.2018 23:57
    -13
    но судья тоже клоун судя по тем пеналям что он ставит, вообщем полный цирк.
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 25.11.2018 23:55
    +20
    але, коли почав рухатися, відчув руку на своїй спині та впав – як на мене, чистий фол
    --
    откровенное признание в симуляции, но также и отрицалово этого)). не знают как все игроки динамо, но буяльский даже как клоун вьюху даёт.
    kino
      kino, 25.11.2018 23:47
    -12
    Це не чемпіонат. .авно повне. І це авно рано чи пізно закінчиться дуже печально. Не здивуюсь якщо скоро таких суддівбудуть находити з цікавими отворами в мозгах. Все до того йде.
    turist86
    turist86, 25.11.2018 23:46
    +11
    краще мовчки сісти до автобусу, доїхати до Києва...

    А попросити вибачення у вболівальників?
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 25.11.2018 23:55
    +20
    але, коли почав рухатися, відчув руку на своїй спині та впав – як на мене, чистий фол
    --
    откровенное признание в симуляции, но также и отрицалово этого)). не знают как все игроки динамо, но буяльский даже как клоун вьюху даёт.
    mpa_dn
      mpa_dn, 26.11.2018 00:13
    +18
    Арбітр справедливо назвав нас клоунами
    Ukraine
      Ukraine, 26.11.2018 00:08
    +16
    І правильно зробив.
    Клоуни і в африці клоуни ) Логічно ж ?
    Taykitanin
      Taykitanin, 25.11.2018 23:58
    +11
    Evgene Boykinyuk, 25.11.2018 23:55
    але, коли почав рухатися, відчув руку на своїй спині та впав – як на мене, чистий фол
    --
    откровенное признание в симуляции, но также и отрицалово этого)). не знают как все игроки динамо, но буяльский даже как клоун вьюху даёт.
    Випередив мене, сам же й признався, що дійсно клоун.
    turist86
    turist86, 25.11.2018 23:46
    +11
    краще мовчки сісти до автобусу, доїхати до Києва...

    А попросити вибачення у вболівальників?
    Александр Ковтун
      Александр Ковтун, 26.11.2018 00:34
    +10
    так выж и в правду клоуны
    Geniyfootball1985
      Geniyfootball1985, 26.11.2018 09:00
    +7
    Хотел сказать пид...сы,но смягчил и сказал клоуны
    Taykitanin
      Taykitanin, 25.11.2018 23:58
    +7
    Evgene Boykinyuk, 25.11.2018 23:55
    але, коли почав рухатися, відчув руку на своїй спині та впав – як на мене, чистий фол
    --
    откровенное признание в симуляции, но также и отрицалово этого)). не знают как все игроки динамо, но буяльский даже как клоун вьюху даёт.
    Випередив мене, сам же й признався, що дійсно клоун.
    scorpio16
      scorpio16, 26.11.2018 09:26
    +4
    Оговорочка по Фрейду вышла " не меня толкнули " а " я почувствовал ..." + Если футболисты позволяют себе на арбитра 3этажный мат гнуть, то не удивлен , что арбитры отвечают взаимностью
    mpa_dn
      mpa_dn, 26.11.2018 00:53
    +4
    А где-то в параллельной реальности "Удаление Зозули не помешало Альбасете победить Эльче"
    Лилипутлер блохастый
      Лилипутлер блохастый, 26.11.2018 00:46
    +4
    Комментарий свернут. Показать
    Главный клоун на тренерском мостике
    Nikuss22
      Nikuss22, 26.11.2018 09:53
    +2
    впав бо відчув руку на спині... яка неженка...
    n.tkach
      n.tkach, 26.11.2018 11:36
    +1
    ОБИЖЕННЫЕ, - "нас клоунами называют". А кто вы?????????????
    valerafan1
      valerafan1, 26.11.2018 07:49
    +1
    Вам, практически всем динамовцам. место на свалке, а не в Динамо. Вы своей игрой опустили клуб ниже плинтуса. А ваши извинения уже никому не нужны. Вы просто нули, заканчивайте с футболом.
    Artyom_I
      Artyom_I, 26.11.2018 11:37
    0
    Судьи засудили Динамо!