Андрій ШЕВЧЕНКО: «Задоволений молодими гравцями збірної України»

Тренер збіірної України дав коментар після матчу с Туреччиною

Андрій ШЕВЧЕНКО: «Задоволений молодими гравцями збірної України»
© ffu.ua. Андрій Шевченко

Останній матч у 2018 році збірна України проводила проти Туреччини і завершила його з рахунком 0:0.

Після гри на питання журналістів відповів тренер Андрій Шевченко.

— Нам було приємно провести тут матч, ми отримали багато корисної інформації. Ми, так само, як і збірна Туреччини, задіяли багато молодих гравців. Цей поєдинок був корисним у першу чергу в інформаційному сенсі.

У грі було багато невикористаних гольових моментів, як у нас, так і в турецької команди. Сьогодні за збірну України грали близько десяти футболістів, які ще вчора виступали за молодіжну  команду. І вони дуже добре проявили себе.

— Збірна Украини зараз складається з молодих гравців. Яку команду ви хочете створити та кого можете виділити по сьогоднішньому матчу в обох командах?
— Кілька наших лідерів отримали травми. Я сподіваюся, що вони відновляться до старту відбірного турніру чемпіонату Європи. У першу чергу, для мене сьогодні було корисно подивитися потенціал молодих гравців, і я залишився задоволеним побаченим. Хочу висловити вдячність турецькій збірній, яка забезпечила накал боротьби. Вийшов цікавий матч.

Хочу відзначити всіх гравців, як у своїй команді, так і у суперника. Футболісти обох збірних діяли з високою мотивацією. Я з великим задоволенням приїжджаю до Туреччини. Мені дуже приємно, що мене тут пам’ятають як гравця та знають як тренера.

— Що ви можете сказати про тренера збірної Туреччини Мірчу Луческу, який довгий час працював в Україні?
— Я дуже поважаю Мірчу Луческу як тренера, який зробив дуже багато у футболі. Про цього фахівця можу сказати тільки добрі слова.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Украинская ассоциация футбола

(17 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    batistuta
      batistuta, 21.11.2018 04:38
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Zport., 20.11.2018 23:00
    Коваленко вообще непонятно что в сборной делает. Наверное сын Ахметова.
    Бери больше! Порошенко!
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 20.11.2018 23:38
    0
    Zport., 20.11.2018 23:25
    Так может коваленку лучше в арендуполь? Там все свои и бразильцы не мешают развиваться будущим голден-боям
    Может и лучше і арендуполь. Пускай на его место новый Тейшейра придет лучше
    zhyr
    online
      zhyr, 20.11.2018 23:32
    +3
    ZAKARPATFAN, 20.11.2018 23:18
    Понятно что играет в Динамо , так как там больше некому играть. Нет бразильцев - нет конкуренции - гарантия места в составе.
    Ти якийсь помішаний на бразильцях. Наче крім бразильців ніхто в світі не вміє в футбол грати. Випадково не родич Луческу?
    Zport.
    online
      Zport., 20.11.2018 23:25
    -1
    ZAKARPATFAN, 20.11.2018 23:18
    Понятно что играет в Динамо , так как там больше некому играть. Нет бразильцев - нет конкуренции - гарантия места в составе.
    Так может коваленку лучше в арендуполь? Там все свои и бразильцы не мешают развиваться будущим голден-боям
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 20.11.2018 23:18
    -3
    Zport., 20.11.2018 23:12
    Шапаренко за клуб играет, а дерево в составе, только если какой-то бразилец сломается. Но и гол в ворота Динамо проложил ему дорогу в сборную. Ффу просто не могло его не вызвать после победного гола их команды
    Понятно что играет в Динамо , так как там больше некому играть. Нет бразильцев - нет конкуренции - гарантия места в составе.
    Zport.
    online
      Zport., 20.11.2018 23:12
    -2
    ZAKARPATFAN, 20.11.2018 23:02
    Так как и Шапка, судя по последним играм за сборную
    Шапаренко за клуб играет, а дерево в составе, только если какой-то бразилец сломается. Но и гол в ворота Динамо проложил ему дорогу в сборную. Ффу просто не могло его не вызвать после победного гола их команды
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 20.11.2018 23:02
    -3
    Zport., 20.11.2018 23:00
    Коваленко вообще непонятно что в сборной делает. Наверное сын Ахметова.
    Так как и Шапка, судя по последним играм за сборную
    Zport.
    online
      Zport., 20.11.2018 23:00
    -2
    Сергей Иванамофф, 20.11.2018 22:43
    У Шапоренко много брака. Тоже доволен?
    Коваленко вообще непонятно что в сборной делает. Наверное сын Ахметова.
    Юра Вареник
      Юра Вареник, 20.11.2018 22:53
    +12
    Сергей Иванамофф, 20.11.2018 22:43
    У Шапоренко много брака. Тоже доволен?
    молодежь нужно поддерживать , даже если ошибок много. А не слать всех подальше после игры.
    Авакси
      Авакси, 20.11.2018 22:45
    +1
    Комментарий свернут. Показать
    Сергей Иванамофф, 20.11.2018 22:43
    У Шапоренко много брака. Тоже доволен?
    Был бы доволен, не поменял бы в перерыве
    Сергей Иванамофф
      Сергей Иванамофф, 20.11.2018 22:43
    -4
    У Шапоренко много брака. Тоже доволен?
    Юра Вареник
      Юра Вареник, 20.11.2018 22:53
    +12
    Сергей Иванамофф, 20.11.2018 22:43
    У Шапоренко много брака. Тоже доволен?
    молодежь нужно поддерживать , даже если ошибок много. А не слать всех подальше после игры.
    zhyr
    online
      zhyr, 20.11.2018 23:32
    +3
    ZAKARPATFAN, 20.11.2018 23:18
    Понятно что играет в Динамо , так как там больше некому играть. Нет бразильцев - нет конкуренции - гарантия места в составе.
    Ти якийсь помішаний на бразильцях. Наче крім бразильців ніхто в світі не вміє в футбол грати. Випадково не родич Луческу?
    Авакси
      Авакси, 20.11.2018 22:45
    +1
    Комментарий свернут. Показать
    Сергей Иванамофф, 20.11.2018 22:43
    У Шапоренко много брака. Тоже доволен?
    Был бы доволен, не поменял бы в перерыве
    batistuta
      batistuta, 21.11.2018 04:38
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Zport., 20.11.2018 23:00
    Коваленко вообще непонятно что в сборной делает. Наверное сын Ахметова.
    Бери больше! Порошенко!
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 20.11.2018 23:38
    0