Лайнбекер «Яструбів» буде грати в першості України з баскетболу

Олексій Зорін гратиме за «Рух Молоді – Спортліцей» у Першій лізі

Лайнбекер «Яструбів» буде грати в першості України з баскетболу
© ФБУ. Алексей Зорин

Лайнбекер команди «Яструби» з американського футболу Олексій Зорін гратиме у баскетбол за «Рух Молоді – Спортліцей», який розпочав виступи у Першій лізі чемпіонату України.
 
- Олексій як розпочиналась ваша спортивна кар’єра?
- В 6 років я почав грати в футбол і був доволі не поганим воротарем як для дитини, навіть дитяча футбольна школа «Динамо-Оболонь» пропонували піти до них, але фінансово мої дідусь та бабуся не могли собі це дозволити. І запропонували спробувати баскетбол, до речі вони також є баскетболістами. На той момент  мені було 10 років я спробував і мені сподобалось. Так я почав займатись професійним баскетболом.
 
- За які клуби виступали?
- Грав за «Черкаські Мавпи» у Супер Лізі, БК «Київ» Вища ліга, був чемпіоном Першої ліги у 2008 році.
 
- Як сталось, що ви покинули грати у баскетбол і почали займатись американським футболом? І наскільки мені відомо дуже не погано, вас називають найбільш «неадекватним» захисником. 
  - Була низка травм, і після чергової травми коліна у 19 років закінчив кар’єру у професійному баскетболі. Але я людина дуже активна та не посидюча і до того все життя мріяв грати у американський футбол але не знав, що в Україні він існує. Одного разу на вулиці зустрів знайомого та побачив в нього каркас від форми - виявилось форми американського футболу. Став моніторити, знайшов - команді у Києві потрібен був гравець. Поїхав на відбір і мені одному з 20 претендентів дали форму, так я став грати за Київ.  Американський футбол можна порівняти з шахами, існує  більш ніж 300 комбінацій нападу, захисту тощо, до того контактна гра, емоційна.  У мене була мрія щоб у Білій Церкві також цей вид спорту був і 2015 році ми з моїм другом та колегою заснували команду. Це дуже кропітка робота, фінансово дуже важко, але команда показує результат. І в цьому році ми стали Віце чемпіони Першої ліги.
 
- Олексій ви гратиме за «Рух Молоді – Спортліцей», кидаєте американський футбол і повертаєтесь до баскетболу?
- Ні, ні в якому разі, я і надалі займатимусь американським футболом, до речі дякуючи БФ «Рух Молоді» ми разом будуємо першу арену в місті з цього виду спорту. А баскетбол для мене це стан душі! І тому коли мені зателефонував Дмитро Поліщук президент федерації з баскетболу у Київській області та запропонував грати за «Рух молоді – Спортліцей» я не роздумуючи погодився. Щоб допомогти хлопцям психологічно та підказати дещо у техніці, поділитись досвідом як кажуть.
 
- Як ви оцінюєте свої шанси та команди у чемпіонаті Першої ліги?
- У Білій Церкві не має поганих спортсменів. У кожного гравця має бути своя фішка, моя наприклад це швидкість. До речі зараз я в більш кращій фізичній формі ніж у 19 років, коли грав у баскетбол. А про команду скажу у перший рік буде дуже важко і про перемогу мова не йде, але це неоцінений досвід. Навіть поразки дають досвід, треба врахувати недоліки не зламатись та йти уперед. Треба вірити та йти до кінця! 

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Федерация баскетбола Украины

(2 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
© 2003-2019 Sport.ua
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности