7190
1
ФК Металлург

«Минай» пішов на зимову перерву лідером

У центральному матчі туру групи А «Минай» на своєму полі приймав «Ниву» з Вінниці. Господарі поля цього разу не могли розраховувати на капітана команди Михайла Кополовця, а також на Ігоря Ощипка та Владислава Микуляка. Звичайно, такі кадрові втрати не могли позначитися на грі «Минаю», який з великими труднощами здолав вінницьку команду.

Здобувши три очки, «Минай» пішов на зимову перерву на першому місці у турнірній таблиці групи А, а «Нива» змушена буде шукати нового головного тренера – після цієї гри наставник вінничан Денис Колчин подав у відставку.

«Полісся» не відпускає «Минай»

Житомирське «Полісся» все-таки завершило осінню частину змагань серед лідерів і має гарні шанси здобути путівку до Першої ліги. Цього разу житомиряни на виїзді мінімально перемогли «Чайку». Єдиний м’яч у цій зустрічі забив відомий экс-хавбек донецького «Металлургу» та «Ворскли» Олег Міщенко.

Підопічні Анатолія Безсмертного дихають у спину «Минаю» і займають друге місце. Відзначимо, що останні чотири поєдинки «Полісся» виграло з однаковим рахунком – 1:0.

Нічия лідерів у Кременчузі

«Кремінь» у центральному матчі туру групи Б приймав «Гірник». Команди відчайдушно ведуть боротьбу за підвищення у класі, тому гра очікувалася з нетерпінням. Хоча, і «Кремінь», і «Гірник» намагалися здобути перемогу, але вболівальники так і не побачили хоча б одного забитого м’яча.

Відзначимо, що «Кремінь» цього сезону на своєму полі жодного разу не пропустив м’яча у власні ворота. Наразі команда із Кременчука пропустила лише шість м’ячів, це найкращий показник серед усіх команд Другої ліги.

Дербі Херсощини за «Кристалом»

У Херсоні відбулося обласне дербі за участі місцевого «Кристалу» та «Енергії» із Нової Каховки. Підопічні Сергія Шевцова доволі легко переграли гостей, забивши у ворота суперника три м’ячі. «Кристал» займає друге місце у турнірній таблиці групи Б.

«Кристал» не відступає від своєї традиції лише перемагати на своєму полі. Так, херсонці – єдина команда, яка здобула перемоги цього сезону у всіх без виключення домашніх поєдинках.

«Реал Фарма» нарешті переміг

«Реал Фарма» лише у останньому матчі року здобував таку довгоочікувану перемогу. У цьому турі одесити обіграли «Нікополь». Таким чином, «Реал Фарма» перервав безвиграшну серію із восьми матчів поспіль.

Варто відзначити, що останню перемогу «фармацевти» також здобули у грі проти «Нікополя».

Піротехніка у Запоріжжі

У Запоріжжя вболівальники ледь не зірвали поєдинок місцевого «Металурга» та «Таврії Сімферополь». Запорізька команда мінімально перемогла свого опонента, здобувши третю поспіль перемогу. Підопічні Олега Тарана йдуть на зимову перерву на четвертому місці турнірної таблиці з гарними шансами весною продовжити боротьбу за путівку до Першої ліги.

Але не обійшлося у цьому поєдинку і без ложки дьогтю. Наприкінці зустрічі вболівальники «Металурга» влаштували піротехнічне шоу, через що головний арбітр перервав гру, але через три хвилини команди змогли дограти цей поєдинок вже без перешкод.