ФФУ: «Проти нас запустили нову хвилю дискредитації»

Федерація футболу України відреагувала на інцидент з Артемом Франковим

ФФУ: «Проти нас запустили нову хвилю дискредитації»
© ФФУ
Федерація футболу України відреагувала на інцидент, який стався під час прес-конференції Артема Франкова
 
Нагадаємо, головного редактора журналу «Футбол» облили кефіром. Темою доповіді була корупція в українському футболі.
 
«Зрив» прес-конференції О. Скупінського та А. Франкова проти ФФУ відбувся з метою запуску нової хвилі дискредитації федерації.
 
Федерація футболу України обурена безпринципністю замовників та виконавців нової кампанії з дискредитації ФФУ. Ми звертаємося до ЗМІ з проханням не поширювати неправду. Так, сьогодні під час прес-конференції А. Франкова та О. Скупінського, головною метою якої було тиражування неправдивих звинувачень на адресу федерації та її керівництва, до зали проведення заходу увірвалася група невідомих у масках, які влаштували дешевий спектакль, імітуючи зрив прес-конференції. Спікери заходу одразу ж заявили, що за хуліганськими діями молодчиків «ховаються їх опоненти з ФФУ». Наголошуємо, що ФФУ не має ніякого відношення до організації цієї вистави! Не важко здогадатися, що її основною метою «розкрутка» нової інформаційної атаки на федерацію! Нам прекрасно відомі мотиви та цілі режисерів та акторів цієї постановки. Зокрема, ГО "Ініціативи майбутнього", яку представляє О. Скупінський, і яка була зареєстрована лише наприкінці квітня цього року – синхронно з початком масованої інформаційної кампанії проти ФФУ, а її активність у ЗМІ спрямована виключно на поливання брудом федерації та її керівників.
 
Через відсутність у словах та діях замовників і виконавців цієї кампанії найменшого об’єктивного підґрунтя, ФФУ не вважає за потрібне реагувати на подібні випади. Просимо ЗМІ та громадськість взяти до уваги позицію Федерації з цього приводу та не тиражувати неправдиві дані», – йдеться в заяві Федерації футболу України.
 

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Украинская ассоциация футбола

(6 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Lion
    Lion, 12.11.2018 22:51
    -4
    Что то слабенько кефиром, он на больше заслужил.......
    Sviatoslav Kudelych
      Sviatoslav Kudelych, 12.11.2018 21:30
    +5
    osa110, 12.11.2018 19:29
    Не знал, что кефир лечит косоглазие !
    Тебе вже хіба могила вилікує.
    kuzmen1992
    online
      kuzmen1992, 12.11.2018 21:14
    -3
    Доказательств ноль! Зачем устраивать срачь?
    Андрей Шевченко
      Андрей Шевченко, 12.11.2018 21:14
    +1
    павелко на нари
    Vel Azazelo
      Vel Azazelo, 12.11.2018 21:12
    0
    Абсолютно не важно, кто куда не поехал первым,главное - порядок в конце. Т.о. если нет порядка, то есть полный бардак (разницу между бардаком и публичным домом можно процитировать из известного анккдота).
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 12.11.2018 20:49
    -1
    Сергій Кучерявий, 12.11.2018 20:38
    Все началось из того что Динамо отказалось ехать в Мариуполь, а потом суд Лозаны и пошла информационная травля...
    Все началось что Шахтер не поехал в Луцк, потом Киёв и т.д.
    Сергій Кучерявий
      Сергій Кучерявий, 12.11.2018 20:38
    -3
    jekаfunny, 12.11.2018 20:35
    Ну скажем так у ффу все равны , а Шахтер ровнее. ,вот и все
    Все началось из того что Динамо отказалось ехать в Мариуполь, а потом суд Лозаны и пошла информационная травля...
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 12.11.2018 20:35
    +5
    Сергій Кучерявий, 12.11.2018 20:30
    В каких именно интересах? Или может по твоему ФФУ мешает выигрывать матчи Динамо?
    Ну скажем так у ффу все равны , а Шахтер ровнее. ,вот и все
    Сергій Кучерявий
      Сергій Кучерявий, 12.11.2018 20:30
    -3
    jekаfunny, 12.11.2018 20:24
    Честно, это когда ффу работает в интересах Шахтера ?
    В каких именно интересах? Или может по твоему ФФУ мешает выигрывать матчи Динамо?
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 12.11.2018 20:24
    -2
    Сергій Кучерявий, 12.11.2018 20:02
    ""ГО "Ініціативи майбутнього", яку представляє О. Скупінський, і яка була зареєстрована лише наприкінці квітня цього року – синхронно з початком масованої інформаційної кампанії проти ФФУ, а її активність у ЗМІ спрямована виключно на поливання брудом федерації та її керівників.""
    ГО "Ініціативи майбутнього" - проект на ручную Федерацию от Суркисов)), честно выиграть чемпионство не могут и все силы брошены на дезинформацию, даже сами своих обливают
    Честно, это когда ффу работает в интересах Шахтера ?
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 12.11.2018 20:23
    -1
    Павелка: то то ГПУ и прокуратура не даёт мне вовровать бабло - дискредетация против ФФУ!!!!
    mavast
      mavast, 12.11.2018 20:10
    +5
    Сергій Кучерявий, 12.11.2018 20:02
    ""ГО "Ініціативи майбутнього", яку представляє О. Скупінський, і яка була зареєстрована лише наприкінці квітня цього року – синхронно з початком масованої інформаційної кампанії проти ФФУ, а її активність у ЗМІ спрямована виключно на поливання брудом федерації та її керівників.""
    ГО "Ініціативи майбутнього" - проект на ручную Федерацию от Суркисов)), честно выиграть чемпионство не могут и все силы брошены на дезинформацию, даже сами своих обливают
    ЛИЖЕШ гарно
    Сергій Кучерявий
      Сергій Кучерявий, 12.11.2018 20:02
    -8
    ""ГО "Ініціативи майбутнього", яку представляє О. Скупінський, і яка була зареєстрована лише наприкінці квітня цього року – синхронно з початком масованої інформаційної кампанії проти ФФУ, а її активність у ЗМІ спрямована виключно на поливання брудом федерації та її керівників.""
    ГО "Ініціативи майбутнього" - проект на ручную Федерацию от Суркисов)), честно выиграть чемпионство не могут и все силы брошены на дезинформацию, даже сами своих обливают
    Zport.
    online
      Zport., 12.11.2018 19:51
    +5
    serge_kr, 12.11.2018 19:45
    Какая жалкая провокация Суркиса, только у него хватит ума на такое.
    А у ахметова не хватит?
    Mr.Frost
      Mr.Frost, 12.11.2018 19:51
    +18
    Кефір не лайно! відмиється,а ті хто замішаний у корупції- повік не відмиюсться с...ки!
    Шариков Ибн Пуйло
    online
      Шариков Ибн Пуйло , 12.11.2018 19:51
    -8
    serge_kr, 12.11.2018 19:45
    Какая жалкая провокация Суркиса, только у него хватит ума на такое.
    У него хватит ума только Хацкевича пригласить тренером...
    serge_kr
      serge_kr, 12.11.2018 19:45
    -12
    Какая жалкая провокация Суркиса, только у него хватит ума на такое.
    Sergey Romanchikov
      Sergey Romanchikov, 12.11.2018 19:42
    +22
    [quote osa110, 12.11.2018 19:29] Не знал, что кефир лечит косоглазие ![/q
    Можно ненавидить Франкова за его деятельность,но трогать косоглазие,как минимум поступок ущербного имбицила...Открыто тебе говорю,что считаю тебя моральным долбоеб..м!
    Шариков Ибн Пуйло
    online
      Шариков Ибн Пуйло , 12.11.2018 19:40
    +10
    ФФУ сама себя дискредитировала и уже давно. Доверия к этой шарашкиной конторе - никакого!
    zzg77
      zzg77, 12.11.2018 19:36
    +14
    Зачем ФФУ поливать грязью, если она и так по уши в дерьме?
    Sergey Romanchikov
      Sergey Romanchikov, 12.11.2018 19:42
    +22
    [quote osa110, 12.11.2018 19:29] Не знал, что кефир лечит косоглазие ![/q
    Можно ненавидить Франкова за его деятельность,но трогать косоглазие,как минимум поступок ущербного имбицила...Открыто тебе говорю,что считаю тебя моральным долбоеб..м!
    Mr.Frost
      Mr.Frost, 12.11.2018 19:51
    +18
    Кефір не лайно! відмиється,а ті хто замішаний у корупції- повік не відмиюсться с...ки!
    zzg77
    online
      zzg77, 12.11.2018 19:36
    +14
    Зачем ФФУ поливать грязью, если она и так по уши в дерьме?
    Olma Sharp
      Olma Sharp, 12.11.2018 19:33
    +11
    Хтось ще вірить цій хведерації?
    Шариков Ибн Пуйло
    online
      Шариков Ибн Пуйло , 12.11.2018 19:40
    +10
    ФФУ сама себя дискредитировала и уже давно. Доверия к этой шарашкиной конторе - никакого!
    Sviatoslav Kudelych
      Sviatoslav Kudelych, 12.11.2018 21:30
    +5
    osa110, 12.11.2018 19:29
    Не знал, что кефир лечит косоглазие !
    Тебе вже хіба могила вилікує.
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 12.11.2018 20:35
    +5
    Сергій Кучерявий, 12.11.2018 20:30
    В каких именно интересах? Или может по твоему ФФУ мешает выигрывать матчи Динамо?
    Ну скажем так у ффу все равны , а Шахтер ровнее. ,вот и все
    mavast
      mavast, 12.11.2018 20:10
    +5
    Сергій Кучерявий, 12.11.2018 20:02
    ""ГО "Ініціативи майбутнього", яку представляє О. Скупінський, і яка була зареєстрована лише наприкінці квітня цього року – синхронно з початком масованої інформаційної кампанії проти ФФУ, а її активність у ЗМІ спрямована виключно на поливання брудом федерації та її керівників.""
    ГО "Ініціативи майбутнього" - проект на ручную Федерацию от Суркисов)), честно выиграть чемпионство не могут и все силы брошены на дезинформацию, даже сами своих обливают
    ЛИЖЕШ гарно
    Zport.
    online
      Zport., 12.11.2018 19:51
    +5
    serge_kr, 12.11.2018 19:45
    Какая жалкая провокация Суркиса, только у него хватит ума на такое.
    А у ахметова не хватит?
    Андрей Шевченко
      Андрей Шевченко, 12.11.2018 21:14
    +1
    павелко на нари
    Vel Azazelo
      Vel Azazelo, 12.11.2018 21:12
    0
    Абсолютно не важно, кто куда не поехал первым,главное - порядок в конце. Т.о. если нет порядка, то есть полный бардак (разницу между бардаком и публичным домом можно процитировать из известного анккдота).