Кубок Європи ФІБА. Дніпро вчетверте програв на груповому етапі

Дніпряни втратили шанси на продовження боротьби на турнірі

ФБУ
© ФБУ
«Дніпро» програв вдома болгарському «Левськи» в матчі четвертого туру групового етапу Кубка Європи ФІБА – 72:88.

Стартова чверть зустрічі видалася неоднозначною. Господарі, яких турнірне становище зобов’язувало до активних дій, наполегливо пішли на старті вперед. «Дніпро» майже одразу вийшов вперед. Та у гостей вистачило досвіду й майстерності, аби стримати стартові атаки суперника й не дозволити більшого. Ще майже за дві хвилини до кінця стартової частини матчу дніпряни тримали мінімальну перевагу в рахунку, але ривок гостей 14:0 повністю змінив ситуацію.

У підсумку першу чверть господарі програли в шість очок. За цей час майже непомітні були в «Левськи» брати Іванови, які забезпечили переможний для себе результат у першому матчі. Колоян цього разу ще не виходив на майданчик з початку матчу, а Деян набрав лише по 2 очка й передачі. Натомість нестримним для українців став Христо Захарєв – 10 очок.

У дніпрян наприкінці чверті вийшов Мішула, першою результативною атакою якого стало влучання з-за дуги.

З початком другої чверті для «Дніпра» продовжилася неприємна тенденція. Захист господарів не стримував атаки суперника. Відтак різниця в рахунку стала невпинно зростати на користь «Левськи». За практично рівної гри на підбираннях гості значно перевершили господарів у реалізації. Так, за двоочковими співвідношення було 9/15 проти 11/14, а за триочковими – 6/21 проти 9/18. Відтак після першої половини болгари мали 17 очок переваги.

З поновленням гри після перерви гравці «Дніпра» стали значно уважніше діяти в захисті, не жертвуючи при цьому атакою. Пішла результативність від Мішули, який став лідером у команді за цим показником. Відтак «Дніпро» відіграв до заключної чверті 10 очок відставання. На четверту чверть залишилося 7 очок різниці. «Дніпро» до останнього намагався відіграти ці останні очки. Мішула кілька разів ефектно влучив з дальньої дистанції. Та цього виявилося замало, аби остаточно дотиснути Деяна Іванова з партнерами.

Відтак четверта поспіль поразка «Дніпра» на груповому етапі. У наступному поєдинку чинний володар Кубка України зіграє 14 листопада на виїзді проти грецького «Ариса». Великого турнірного значення зустріч для дніпрян уже не матиме, оскільки вони втратили шанси на продовження боротьби в турнірі.