Кубок Європи ФІБА. Черкаські Мавпи програли Приштині у Вільнюсі

Нейтральний майданчик допоміг команді з невизнаного Україною Косова виграти матч

ФБУ
© ФБУ
«Черкаські Мавпи» розпочали гру з активних дій під кільцем суперника: новачок клубу Арнетт забив два швидкі бали з середньої дистанції. «Приштина» ж відкрила лік власним набраним балам влучними штрафними кидками. Після цього номінальні гості спробували максимально пришвидшити гру, атакуючи ще до десятої секунди володіння, проте це в команди Даміра Муламеровича не завжди виходило вдало. В середині періоду «Мавпи» все ж пропустили ривок косоварів, які зусиллями американських гравців зуміли організувати міні-відрив у 4 бали. В кінцівці чверті ефектним моментом відзначився бігмен черкасців – Кріс Коуклі, який потужно вколотив згори, але на останніх секундах гості все ж відігралися за рахунок влучного дальнього – 15:21.

Другий період в Литві українська команда розпочала з ривку та вже за декілька миттєвостей після влучного дальнього від капітана рахунок на арені «Ритас» був рівний – 23:23. Але, організували повноцінний ривок та вийти вперед «Мавпам» все ж не вдалося: косовари знову віддалились на комфортну відстань і лише на останніх секундах першої половини команда Максима Міхельсона зуміла різницю скоротити – 41:46.

Вся друга половина стала для черкасців страшним сном. Замість того аби почати скорочувати відставання від суперників, українська команда почала на регулярній основі отримувати влучні кидки в свій кошик, в той час як в атаці в господарів паркету виходило не багато. За стартові 5 хвилин чверті Мавпи пропустили 15 очок у свій кошик, а завершилася чверть за рахунку 16:31.

В останній чверті команда Міхельсона змогла здобути мінімальну перемогу 16:15, проте цей результат аж ніяк команду з Черкас не задовольняв: загальна поразка 73:92 та втрата фактично усіх шансів на вихід з групи в Кубку Європи ФІБА.