04.11.2018, FT   ТВ-трансляция: 

Ворскла перемогла ФК Львів та наблизилась до третьої сходинки

Два влучних удари в першому таймі забезпечили полтавчанам переможний результат

Ворскла перемогла ФК Львів та наблизилась до третьої сходинки
© ФК Львов

Обидва суперники  підійшли до очного протистояння з піднесеним настроєм, здобувши як перемоги в Прем’єр-лізі, так і в кубкових поєдинках. Зустріч проходила у Полтаві, проте офіційно це був домашній матч для львів'ян.

Порівняно з минулим туром головний тренер «Львова» зробив суттєві зміни. Замість дискваліфікованих Лукаса Тейлора і Рафаела Сабіно, а також Аугусто і Путраша на поле вийшли Бруно, який відбув дискваліфікацію, Жонатан, Араужо та Петров, причому для двох останніх це були перші появи в стартовому складі містян.

В складі ж «Ворскли» замість дискваліфікованого Даллку і Ніколаса Кареки до стартової одинадцятки Василь Сачко включив Коломойця і Скляра. «Родзинкою» матчу було те, що вперше (!) у чемпіонатах України обслуговувала матч повністю жіноча бригада арбітрів, причому асистенти арбітра Марина Стрілецька (Суми) та Олександра Ардашева (Київ) дебютували в Прем’єр-лізі.

Перший небезпечний момент виник біля воріт «Ворскли», коли після пасу Адамюка сходу пробивав Бруно, влучивши у поперечину воріт вихованця львівського футболу Шуста. Натомість полтавчани  свого шансу не втратили. Коломоєць скористався помилкою Мартана, вийшов на побачення з Бандурою, але влучив у штангу. М’яч відскочив до Ребенка, який холоднокровно пробив повз захисників у незахищений кут воріт Бандури. Так перервалася серія «Львова» без пропусків голів, яка тривала у чемпіонаті 201 хвилину.

Згодом ворскляни могли закріпити перевагу, але після пасу Ребенка з ударної позиції дивом не влучив у рамку воріт Скляр. Також мав шанс нарешті відкрити лік голів у поточному чемпіонаті Коломоєць, який після пасу Кулача пробивав головою під поперечину і Бандура, не ризикуючи, вибив м’яч на кутовий. Хапається за голову і Кулач, якого вивів на ударну позицію Коломоєць, проте Владислав пробив надто сильно і невлучно.

І все ж під кінець тайму відчутна перевага «Ворскли» матеріалізувалася у взяття воріт «Львова». Коломоєць з правого краю закинув м’яч до центру штрафного, де 18-річний Якубу грудьми прийняв сферу і другим дотиком пробив в ціль повз воротаря. Для 18-річного легіонера з Гани це був дебютний гол в Україні (у 3-й грі).

Другий тайм «Львів» розпочав більш агресивно, причому замість Петрова в атаці почав діяти Янчак. Підопічні Юрія Бакалова шукали шляхи взяття воріт Шуста і застосовували, зокрема, дальні удари. Проте Приймак пробив у руки воротарю, а Янчак, звільнившись від опіки Сапая, пробив поруч з каркасом воріт. Не дотягнувся головою до м’яча і кращий голеадор «Львова» Бруно, якому робив передачу Голіков.

Подією матчу стала і перша з початку чемпіонату поява на полі Сергія Борзенка, після пасу якого Бруно влучив у сітку з іншого боку воріт полтавчан.  «Ворскла» не грала на утримання переможного рахунку і також небезпечно атакувала.  Зокрема, Ребенок здалеку пробив над поперечиною воріт, а удар у Ніколаса Кареки вийшов не сильним і Бандура заволодів м’ячем.

У підсумку «Львів» і надалі у Прем’єр-лізі не може «розмочити» ворота «біло-зелених» - вже  у четвертій грі. До того ж, «Ворскла» ще з 20 травня не грає внічию в чемпіонатах впродовж 15-ти матчів: дев’ять перемог та шість поразок.  А «Львів» завершив клубний рекордний безпрограшний серіал не полях суперників, що з початку чемпіонату тривав впродовж 6-ти ігор: по три перемоги та нічиї.

Юрій НАЗАРКЕВИЧ

Українська Прем'єр-ліга. 14-й тур

ФК «Львів» (Львів) - «Ворскла» (Полтава) - 0:2


Павло Ребенок (19), Наджееб Якубу (39)

«Львів»: Олександр Бандура, Мартан, Вадим Парамонов, Володимир Адамюк, Олександр Голіков, Владислав Приймак, Жонатан, Араужо (Жуліо Сезар, 92), Артур Западня (Сергій Борзенко, 74), Бруно, Сергій Петров (Вадим Янчак, 46)

«Ворскла»: Богдан Шуст, Ігор Пердута, Наджееб Якубу (Карека, 62), Олександр Скляр, Владислав Кулач (Михайло Сергійчук, 85), В'ячеслав Шарпар, Володимир Чеснаков, Вадим Сапай, Юрій Коломоєць, Олександр Чижов, Павло Ребенок (Тарас Саків, 94)

Бруно (35), Джонатан (70), Араужо (89) - Карека (66), Володимир Чеснаков (92)

Арбітр: Катерина Монзуль

Стадіон «Ворскла» ім. О. Бутовського (Полтава)

Глядачі: 1400

Температура: 9°C

Протокольні дані звірені з офіційними.

ФК ЛЬВІВ - ВОРСКЛА. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(4 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Ace
      Ace, 05.11.2018 11:50
    0
    Блін....На кожній сторінці висну на фото ...Модель Playboy начала кампанию против президента Барселоны и новой формы клуба. ФОТО )
    Dragon9
      Dragon9, 04.11.2018 22:38
    0
    wicker, 04.11.2018 20:59
    ну тоді зяву прикрий та без потребм не відкривай
    Брати не сваріться. Ми ж не данєцкі
    wicker
    online
      wicker, 04.11.2018 20:59
    0
    FCLviv, 04.11.2018 20:55
    Старче, нашо ти мені гам...о здалось ?! Ди ж обдрищишся....
    ну тоді зяву прикрий та без потребм не відкривай
    FCLviv
    online
      FCLviv, 04.11.2018 20:55
    -2
    wicker, 04.11.2018 20:52
    є що предявити підтягуйся.
    Старче, нашо ти мені гам...о здалось ?! Ди ж обдрищишся....
    wicker
    online
      wicker, 04.11.2018 20:52
    -1
    FCLviv, 04.11.2018 20:01
    Під....рок з Тернопільської, 9, вважай шоб Лємберг тобі яйця не відірвав прямо на роботі!
    є що предявити підтягуйся.
    Dragon9
      Dragon9, 04.11.2018 20:37
    -2
    Dmytro Dmytro, 04.11.2018 19:16
    у фек@л є вболівальники?)) Прийми мої співчуття)
    Іван, я не вболівальник фекалу.
    Але такі команди як александрія і ворскла бісять
    FCLviv
    online
      FCLviv, 04.11.2018 20:23
    -3
    Ну а як ти хотів, я ж не лисий апельсин, який вас ВІВЦЯМИ офіційно охрестив і ви зглотнули з проглотом !
    Kl65
      Kl65, 04.11.2018 20:14
    +1
    Ух ти і тут фекал є) Шкода тебе, доводиться на кожен коментар налітати і відстоювати честь свого фекалу))
    FCLviv
    online
      FCLviv, 04.11.2018 20:01
    -6
    wicker, 04.11.2018 19:54
    слухай клоун голубий зміни аватарку. або підмивайся перед трахом.
    Під....рок з Тернопільської, 9, вважай шоб Лємберг тобі яйця не відірвав прямо на роботі!
    wicker
    online
      wicker, 04.11.2018 19:54
    0
    FCLviv, 04.11.2018 19:50
    Ого, скільки овечого стада сюди налізло ! Вівці, ану в стойло !
    слухай клоун голубий зміни аватарку. або підмивайся перед трахом.
    FCLviv
    online
      FCLviv, 04.11.2018 19:50
    -4
    Ого, скільки овечого стада сюди налізло ! Вівці, ану в стойло !
    FCLviv
    online
      FCLviv, 04.11.2018 19:49
    -1
    wicker, 04.11.2018 19:46
    один із небагатьох випадків. коли радий перемозі Ворскли
    Ну та правильно, самі то перемогти не можете ...
    wicker
    online
      wicker, 04.11.2018 19:46
    0
    один із небагатьох випадків. коли радий перемозі Ворскли
    FCLviv
    online
      FCLviv, 04.11.2018 19:35
    -3
    Dmytro Dmytro, 04.11.2018 19:23
    Фекал є фекал) Првонаступники скали,вереса...свого НІЧОІСІНЬКО) Де ж ви поділис після вильоту? В *0пу пішли?) Повилазили фекали) 2 ліга=упл це сильно) Фекал є фекал)
    Вівця, навіть такі погані "правонаступники скали і вереса" вище за овечий клюб !
    Шариков Ибн Пуйло
      Шариков Ибн Пуйло , 04.11.2018 19:34
    -1
    Dragon9, 04.11.2018 19:06
    Як же бісять такі колхозні команди як ворскла.
    Їхня гра то тіхій ужас.
    Всі кажуть шо хацкевич фізрук.
    Подивіться на васю бика.
    І як таке можна в європу пускати..
    Навіть така Ворскла грає цікавіше ніж Динамо Хацкевича. Взагалі будь-яка команда грає цікавіше ніж Динамо фізрука
    FCLviv
    online
      FCLviv, 04.11.2018 19:33
    -2
    Dmytro Dmytro, 04.11.2018 19:23
    Фекал є фекал) Првонаступники скали,вереса...свого НІЧОІСІНЬКО) Де ж ви поділис після вильоту? В *0пу пішли?) Повилазили фекали) 2 ліга=упл це сильно) Фекал є фекал)
    Оце тебе, вівця, ковбасить ...
    Ще раз кажу: "Глянь на турнірну таблицю!"
    Dmytro Dmytro
      Dmytro Dmytro, 04.11.2018 19:23
    +1
    Фекал є фекал) Првонаступники скали,вереса...свого НІЧОІСІНЬКО) Де ж ви поділис після вильоту? В *0пу пішли?) Повилазили фекали) 2 ліга=упл це сильно) Фекал є фекал)
    FCLviv
    online
      FCLviv, 04.11.2018 19:19
    -4
    Dmytro Dmytro, 04.11.2018 19:16
    у фек@л є вболівальники?)) Прийми мої співчуття)
    Вівця, глянь на турнірну таблицю !
    Dmytro Dmytro
      Dmytro Dmytro, 04.11.2018 19:16
    +2
    Саша Яковенко, 04.11.2018 19:12
    вболівальник з однієї культурної столиці послав вболівальника з іншої культурної столиці в жопу.
    у фек@л є вболівальники?)) Прийми мої співчуття)
    Саша Яковенко
      Саша Яковенко, 04.11.2018 19:12
    -4
    Dragon9, 04.11.2018 19:06
    Як же бісять такі колхозні команди як ворскла.
    Їхня гра то тіхій ужас.
    Всі кажуть шо хацкевич фізрук.
    Подивіться на васю бика.
    І як таке можна в європу пускати..
    вболівальник з однієї культурної столиці послав вболівальника з іншої культурної столиці в жопу.
    Dmytro Dmytro
      Dmytro Dmytro, 04.11.2018 19:16
    +2
    Саша Яковенко, 04.11.2018 19:12
    вболівальник з однієї культурної столиці послав вболівальника з іншої культурної столиці в жопу.
    у фек@л є вболівальники?)) Прийми мої співчуття)
    Dmytro Dmytro
      Dmytro Dmytro, 04.11.2018 18:59
    +2
    A fekalu po jibalu!!!
    Kl65
      Kl65, 04.11.2018 20:14
    +1
    Ух ти і тут фекал є) Шкода тебе, доводиться на кожен коментар налітати і відстоювати честь свого фекалу))
    Dmytro Dmytro
      Dmytro Dmytro, 04.11.2018 19:23
    +1
    Фекал є фекал) Првонаступники скали,вереса...свого НІЧОІСІНЬКО) Де ж ви поділис після вильоту? В *0пу пішли?) Повилазили фекали) 2 ліга=упл це сильно) Фекал є фекал)
    Ace
      Ace, 05.11.2018 11:50
    0
    Блін....На кожній сторінці висну на фото ...Модель Playboy начала кампанию против президента Барселоны и новой формы клуба. ФОТО )
    Dragon9
      Dragon9, 04.11.2018 22:38
    0
    wicker, 04.11.2018 20:59
    ну тоді зяву прикрий та без потребм не відкривай
    Брати не сваріться. Ми ж не данєцкі
    wicker
    online
      wicker, 04.11.2018 20:59
    0
    FCLviv, 04.11.2018 20:55
    Старче, нашо ти мені гам...о здалось ?! Ди ж обдрищишся....
    ну тоді зяву прикрий та без потребм не відкривай
    wicker
    online
      wicker, 04.11.2018 19:54
    0
    FCLviv, 04.11.2018 19:50
    Ого, скільки овечого стада сюди налізло ! Вівці, ану в стойло !
    слухай клоун голубий зміни аватарку. або підмивайся перед трахом.
    wicker
    online
      wicker, 04.11.2018 19:46
    0
    один із небагатьох випадків. коли радий перемозі Ворскли