Олег САЛЕНКО: «Динамо U-21 вирішило б усе з Минаєм у першому таймі»

Спеціаліст підбив підсумки 1/8 фіналу Кубку України з футболу

ФК Динамо Киев. Олег Саленко
© ФК Динамо Киев. Олег Саленко

Колишній гравець київського «Динамо» Олег Саленко прокоментував перемогу «біло-синіх» над «Минаєм» в матчі 1/8 Кубку України (3:1).

«Команді потрібно виходити і з перших хвилин починати грати, а не із настроєм, що ми приїдемо і так просто виграємо - так не буває. Добре, що в другій половині гри команда зібралася. Рівень колективів, все-таки, різний.

Взагалі, пропонував, щоб на цей кубковий матч поїхала команда «Динамо» U-21. Якби поїхали ці хлопці, то вирішили б все в протистоянні із «Минаєм» вже у першому таймі. Бо коли недооцінюєш суперника і пропускаєш по ходу матчу, потім важко зібратися.

Нічого дивного ми не побачили. В другій половині гри динамівці вийшли і на класі одразу розставили всі крапки над і», — сказав Саленко.