Поддержать украинских военных и людей, пострадавших из-за войны
Чемпионат Украины
| Обновлено 01 ноября 2018, 04:20
1265
1

Крістіан ПОНДЕ: «Ми знали, що гра буде складною.»

Футболіст «Карпат» задоволений перемогою над «Чорноморцем» в 1/8 фіналу Кубку України

| Обновлено 01 ноября 2018, 04:20
1265
Крістіан ПОНДЕ: «Ми знали, що гра буде складною.»
ФК Карпаты

Португальський гравець «Карпат» Крістіан Понде в другому матчі поспіль відзначається забитим голом. На вихідних він розпочав розгром «Чорноморця», а тепер забив єдиний гол в кубковому матчі і тим самим подарував «левам» путівку у чвертьфінал.

«Ми знали, що гра буде складною. Звичайно, що це команда з Другої ліги, проте ми розуміли, що здобудемо перемогу за умови, якщо викладатимемося більше, ніж суперник. Втім, якщо вести мову про якість гри, то вона не вийшла такою, як ми хотіли би бачити. Проте «Карпати» виграли і це найважливіше. Суперник виклався на повну. «Черкащина-Академія» – це войовнича команда. Ми аналізували їхні поєдинки, розбирали опонента. Готувалися до нелегкої гри. Повторюся – найголовніше те, що ми здобули перемогу. Почуватимемо себе впевненіше надалі.

В епізоді, який завершився голом, я отримав пас з лівого флангу. Опинився один на один з суперником. Вирішив обіграти його і пробити. Мені здається, що воротар просто не побачив моменту удару. Мені вдалося забити в другому матчі поспіль – це дуже важливо. Почуваю себе чудово. Це моя робота – забивати голи заради команди і задля команди.

Позиція під нападником? Так, я можу добре там зіграти. Володію непоганим ударом і можу віддати передачу. Намагаюся ці якості використовувати і прогресувати», — зазначив Понде.

Оцените материал
(3)
Сообщить об ошибке

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите

Настроить ленту
Настройте свою личную ленту новостей

ВАС ЗАИНТЕРЕСУЕТ

Костюк on fire. Стали известны пары 1/2 финала турнира WTA 500 в Брисбене
Теннис | 09 января 2026, 13:29 1
Костюк on fire. Стали известны пары 1/2 финала турнира WTA 500 в Брисбене

Марта после победы над Амандой Анисимовой выбила еще и Мирру Андрееву

Костюк наказала Андрееву и пробилась в полуфинал турнира WTA 500 в Брисбене
Теннис | 09 января 2026, 12:27 41
Костюк наказала Андрееву и пробилась в полуфинал турнира WTA 500 в Брисбене

Вторая суперпобеда подряд: Марта выбила девятую ракетку мира из пятисотника!

Комментарии 1
Введите комментарий
Вы не авторизованы
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.