Сестри Музичук пояснили своє рішення поїхати на ЧС до Росії

Дівчата кажуть, що втратять свої титули

china-ukraine.info. Анна и Мария Музычук
© china-ukraine.info. Анна и Мария Музычук

Найвідоміші вітчизняні шахістки сестри Марія та Анна Музичук раніше шокували звісткою, що збираються на Чемпіонат світу до Росії. Дівчата прокоментували своє рішення.

Анна та Марія саме повернулися з шахової олімпіади в Грузії, де українки виграли «срібло» Всесвітньої шахової олімпіади.

Зараз, кажуть, наполегливо готуються до світової першості. Рішення про участь у Чемпіонаті на території країни-агресора, запевняють, далося їм непросто. Але вважають, що пропустити змагання не можуть, бо втратять титули.

Ситуацію напружує ще й те, що торік Анна відмовилася від участі в світовій першості з бліцу й швидких шахів у Саудівській Аравії через обов'язкову вимогу носити там довгу арабську сукню. Як сама заявляла, не хотіла почуватися людиною другого ґатунку – і при цьому втратила два титули.

«Сам факт, що перебуваєш в Росії, плюс це чемпіонат світу, я думаю психологічно це може трохи тиснути. Я виграла в 2015 році в Сочі, сподіваюся що цього року добре зіграю, ми будемо готуватися до цих змагань», - сказала Марія.

«Ми всі звичайно розуміємо, що країни воюють і це явно не дуже добре, але ми спортсмени ніяк не можемо повпливати на вибір місця проведення змагань», - додала Анна.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — ТСН

(6 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Nigmatullin
      Nigmatullin, 11.10.2018 12:14
    0
    Юрий Никитченко, 09.10.2018 10:48
    Треба дивитися на конкретну особистість, не тільки на те, куди їздить. Одні поважають Україну, як Усік, Харлан, та сестри Музичук. А хтось її показово зневажає, як ахметівська кротівня (Степаненко, Ракицький, П`ятов) та
    наші естрадні "зірки" Лорак, Повалій, Данилко, Дорн ...
    вспоминая, как травили Данилко после Евровидения с его "Лаша Тумбай", что-то не верится, что он как-то неуважительно относится к своей родной стране.
    Maxfemix
      Maxfemix, 11.10.2018 12:12
    0
    Всеж таки , на жаль
    Юрий Никитченко
      Юрий Никитченко, 09.10.2018 10:48
    0
    Треба дивитися на конкретну особистість, не тільки на те, куди їздить. Одні поважають Україну, як Усік, Харлан, та сестри Музичук. А хтось її показово зневажає, як ахметівська кротівня (Степаненко, Ракицький, П`ятов) та
    наші естрадні "зірки" Лорак, Повалій, Данилко, Дорн ...
    kalash1944
    kalash1944, 09.10.2018 10:41
    +1
    Молодец Стасик. Дякую.
    Повел себя как настоящий щирый украинец, который из любой ситуации вывернется, переобуваясь на ходу. Так держать!!!
    Istm
      Istm, 09.10.2018 10:39
    -4
    т.е. Саудовская Аравия для них больше враги чем фашистская Московия?
    молодцы, чего.
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 09.10.2018 10:29
    -1
    LAZIO, 09.10.2018 09:09
    Послідовність деяких українців просто шокує...хоча чому... акий народ у нас..фуфєльний...як Усик їхав - так певна частина готова була його розірвати...принижували, обзивали так що дай дорогу...а як сестри Музичук - так нічого...
    Які ж ви все таки підлі....
    А я тобі скажу, в чому причина. Бій Усика на весь світ було розрекламовано. Мордорці навіть плюнули на пояси, аби бій в них відбувся та Усик приїхав з ними обійматися. Розголос був таким, що тепер якісь карманні підх-ловники пропонують провести футбольний матч збірних України та Мордору, і в якості аргументів якраз приводять бій Усика. Типу, ніяких ексцесів не було, суцільний мир-дружба-жвачка.
    А шахи - то таке, мало кому цікаве. Поїдуть сестри чи ні - ніякого розголосу не буде. Хоча, звичайно, я проти, щоб за поребрик взагалі хтось із наших їхав.
    Ну, і, звичайно, Усик - це само по собі диво природи. Криметокрим, ПГМ, братання з запоребриками. До нього персонально огидне ставлення.
    petr_svinarenkoff
    petr_svinarenkoff, 09.10.2018 09:22
    +1
    Леонид Данилов, 09.10.2018 08:25]Не будем их осуждать они должны участвовать в ЧМ где бы он не проводился . Они наши золотые девчёнки, которые прославили Украину своими достижениями ! Удачи им !
    ===================================
    Жданов молоток, на спортивной элите экономит. Можно подумать, в Европе хоть кто-то хорошо думает про нашу властную верхушку.
    Представляю, как Брынзак и биатлонисты психовали, когда от этапа в Тюмени пришлось отказаться.
    Как Харлан и Ко жалеют о том, что не поехали на "Московскую саблю".
    Все, дураков не будет, не дает денег гос-во, не беда. Поедут за свой счет или Россия оплатит.
    LAZIO
    LAZIO, 09.10.2018 09:09
    +7
    Послідовність деяких українців просто шокує...хоча чому... акий народ у нас..фуфєльний...як Усик їхав - так певна частина готова була його розірвати...принижували, обзивали так що дай дорогу...а як сестри Музичук - так нічого...
    Які ж ви все таки підлі....
    petr_svinarenkoff
      petr_svinarenkoff, 09.10.2018 09:08
    -3
    Valeronvs, 09.10.2018 08:36]В Саудовскую Аравию не поехала через довгу сукню, а в Россию, так "ми спортсмени ніяк не можемо повпливати на вибір місця проведення змагань".
    =============================
    Только последние идиоты и упоротые напрочь не поняли, что байки про войны и ахрессию исключительно для них.
    Миллиарды (6%бюджета) тратится типа на оборону. Прикиньте, какие это деньжищи, если хотя бы только треть разворовывается кем-то, и насколько им нужны эти сказки про войну.
    Valeronvs
      Valeronvs, 09.10.2018 08:36
    +3
    В Саудовскую Аравию не поехала через довгу сукню, а в Россию, так "ми спортсмени ніяк не можемо повпливати на вибір місця проведення змагань".
    Леонид Данилов
      Леонид Данилов, 09.10.2018 08:26
    +4
    Не будем их осуждать они должны участвовать в ЧМ где бы он не проводился . Они наши золотые девчёнки, которые прославили Украину своими достижениями ! Удачи им !
    LAZIO
    LAZIO, 09.10.2018 09:09
    +7
    Послідовність деяких українців просто шокує...хоча чому... акий народ у нас..фуфєльний...як Усик їхав - так певна частина готова була його розірвати...принижували, обзивали так що дай дорогу...а як сестри Музичук - так нічого...
    Які ж ви все таки підлі....
    Леонид Данилов
      Леонид Данилов, 09.10.2018 08:26
    +4
    Не будем их осуждать они должны участвовать в ЧМ где бы он не проводился . Они наши золотые девчёнки, которые прославили Украину своими достижениями ! Удачи им !
    Valeronvs
      Valeronvs, 09.10.2018 08:36
    +3
    В Саудовскую Аравию не поехала через довгу сукню, а в Россию, так "ми спортсмени ніяк не можемо повпливати на вибір місця проведення змагань".
    kalash1944
    kalash1944, 09.10.2018 10:41
    +1
    Молодец Стасик. Дякую.
    Повел себя как настоящий щирый украинец, который из любой ситуации вывернется, переобуваясь на ходу. Так держать!!!
    petr_svinarenkoff
    petr_svinarenkoff, 09.10.2018 09:22
    +1
    Леонид Данилов, 09.10.2018 08:25]Не будем их осуждать они должны участвовать в ЧМ где бы он не проводился . Они наши золотые девчёнки, которые прославили Украину своими достижениями ! Удачи им !
    ===================================
    Жданов молоток, на спортивной элите экономит. Можно подумать, в Европе хоть кто-то хорошо думает про нашу властную верхушку.
    Представляю, как Брынзак и биатлонисты психовали, когда от этапа в Тюмени пришлось отказаться.
    Как Харлан и Ко жалеют о том, что не поехали на "Московскую саблю".
    Все, дураков не будет, не дает денег гос-во, не беда. Поедут за свой счет или Россия оплатит.
    Nigmatullin
      Nigmatullin, 11.10.2018 12:14
    0
    Юрий Никитченко, 09.10.2018 10:48
    Треба дивитися на конкретну особистість, не тільки на те, куди їздить. Одні поважають Україну, як Усік, Харлан, та сестри Музичук. А хтось її показово зневажає, як ахметівська кротівня (Степаненко, Ракицький, П`ятов) та
    наші естрадні "зірки" Лорак, Повалій, Данилко, Дорн ...
    вспоминая, как травили Данилко после Евровидения с его "Лаша Тумбай", что-то не верится, что он как-то неуважительно относится к своей родной стране.
    Maxfemix
      Maxfemix, 11.10.2018 12:12
    0
    Всеж таки , на жаль
    Юрий Никитченко