30.09.2018, FT   ТВ-трансляция: 

Зоря та Львів в Запоріжжі зіграли в безгольову нічию

Суперники не зуміли в очному поєдинку награти на перемогу

Зоря та Львів в Запоріжжі зіграли в безгольову нічию
© ФК Заря

Порівняно  з минулим туром багаторічний наставник «Зорі» Юрій Вернидуб вирішив трохи перетасувати ряди своїх підопічних. Замість Махарадзе у воротах луганського клубу вперше у Прем’єр-лізі дебютував Луіс Філіпе, який, до речі, став першим (!) бразильським голкіпером в українських чемпіонатах. В центрі ж захисту замість Сватка також вперше з початку чемпіонату на поле вийшов 38-річний Чечер, за плечима якого вже 406 (!) ігор в елітному дивізіоні України.  Ну і замість Громова на поле вийшов Кабаєв, який відбув дискваліфікацію. Щодо складу «Львову», то після львівського дербі Юрію Бакалову теж довелося зробити подвійну заміну: замість дискваліфікованого Каленчука та Рафаела Сабіно на поле вийшли Западня і Приймак.

Обидві команди досить обережно розпочали цю зустріч. Господарі поля хоч і більше контролювали м’яч, але до небезпечних моментів біля воріт Бандури справа не доходила.  Перша ж загроза біля воріт «Львова» виникла після розіграшу кутового і удару головою Харатіна, який пробив поруч з дальньою стійкою. Ігрових зіткнень не бракувало і як наслідок капітану «Зорі» Караваєву довелося догравати перший тайм з перебинтованою головою.

Одна з атак «Львова» завершалась фланговим випадом Тейлора, який обіграв Луіса Філіпе і зробив навісну передач на дальню стійку, де удар головою Голікова прийшовся у Михайличенка.  Згодом Михайличенку пощастило вдруге, коли Богдан спочатку несподівано втратив м’яч. Тут же Тейлор  наніс потужного удару, проте після удару бразильця і рикошету від Михайличенка м’яч влучив у поперечину.

Другий тайм знову активніше розпочали господарі поля, які додали швидкостей у своїх діях. Як наслідок арбітру матчу Кутакову впродовж декількох хвилин довелося втихомирювати гравців «Львова» з допомогою жовтих карток. Оборонні редути гостей підопічним Юрія Бакалова пройти було не просто і в хід пішли дальні удари, яким також, зокрема у виконанні Сіласа та Леднєва, явно бракувало влучності.

Підопічні Юрія Бакалова майже всією командою на своїй половині поля зустрічали розвиток атак «Зорі» і гравцям луганського клубу ніяк не вдавалося створити гольовий момент. Не вдалося урізноманітнити атакуючий порив господарів і джокеру Громову, вихід якого вболівальники «Зорі» зустріли оплесками.

Під кінець поєдинку героєм матчу міг стали колумбійський легіонер «Зорі» Леонардо, який пробив у Бандуру. Хапається за голову  і бразилець Тейлор, який виходив на побачення зі своїм земляком і влучив у ногу Луіса Філіпе.

У підсумку обидва суперники продовжили свої полярні серіали у чемпіонаті. Безвиграшна домашня серія «Зорі» з 4 серпня триває вже 5 матчів: 4 нічиї та поразка.  А «Львів» не знає гіркоти поразок впродовж рекордних для клубу 5-ти ігор:  перемога та чотири нічиї.  Натомість бразильському легіонеру «Львова» Бруно не вдалося продовжити свою гольову серію, яка тривала чотири матчі поспіль.  Щодо круглих цифр навколо матчу, то Путраш зі «Львова» провів 100-й матч у Прем’єр-лізі, а сама львівська команда 10-й раз в елітному дивізіоні зуміла зберегти свої ворота «сухими».

Юрій НАЗАРКЕВИЧ

Украинская Премьер-лига. 10-й тур.

«Заря» (Луганск) – ФК «Львов» (Львов) - 0:0


Рафаэль Ратао (71) - Джонатан (47), Тейлор (48), Мартан (82)

«Заря»: Луис Филипе, Вячеслав Чечер, Василий Прийма (Дмитрий Литвин, 46), Игорь Харатин, Богдан Михайличенко, Богдан Леднев, Александр Тымчик (Леонардо, 57), Александр Караваев, Рафаэль Ратао, Владислав Кабаев (Артем Громов, 73), Силас

ФК «Львов»: Aлександр Бандура, Владимир Адамюк, Мартан, Александр Голиков, Юрий Путраш, Владислав Приймак (Сабино, 72), Джонатан, Артур Западня, Тейлор, Аугусто, Бруно (Жулио Сезар, 94)

Арбитр: Дмитрий Кутаков (Киевская область)

Стадион «Славутич-Арена» (Запорожье)

Зрители: 3197

Температура: 15°C

Протокольные данные сверены с официальными.

ЗАРЯ - ФК ЛЬВОВ. ТЕКСТОВАЯ ТРАНСЛЯЦИЯ МАТЧА

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(2 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Lexus7778
      Lexus7778, 30.09.2018 22:38
    +1
    а говорили, чтобы заря играла в лиге европы место Ворсклы. Пусть сначала ФК Львов обыграют
    odiniznashih
    online
      odiniznashih, 30.09.2018 22:08
    +1
    salenco, 30.09.2018 21:39
    Вот именно и я удивлён результатами Зари.
    Где те "мужики" которые выгрызали результат у Браги и Лейпцига,
    или для них ПЛ это не престижно?
    Заре лучше удаются матчи, когда обе команды играют в открытый футбол.
    odiniznashih
    online
      odiniznashih, 30.09.2018 22:06
    +1
    Sunrise, 30.09.2018 19:06
    По игре: преимущество большое, но моментов очень мало.
    По судейству: начинают напрягать грубейшие ошибки против Зари. То левейший пеналь в Полтаве, то отсутствие 200% удаления Тэйлора в начале второго тайма.
    Но философия команды нравится: идут вперёд до последнего, идут на большой риск, но не хотят мириться с ничьей как половина команд УПЛ. Пока чего-то не хватает чтобы уверенно вести такую игру, возможно мастерства. Хотя если этот состав не сможет показать высокие результаты, то это уже будет серьёзное разочарование лично для меня.
    После судейства на ЧМ как-то по другому смотришь на наших судей. На ЧМ почти не давали карточек
    за симуляцию.
    А вот сегодня Рафаэль только упал, причем ничего не выпрашивая, а судья сразу за карточкой.
    Хотя при повторе видно что хоть и минимальное, но касание было. Другое дело, если бы он нырял или катался как Неймар.
    Евгений Нескажу
      Евгений Нескажу, 30.09.2018 21:42
    -2
    Зоря і Вернидуб мене розчаровують...
    salenco
    online
      salenco, 30.09.2018 21:39
    -1
    Amil Aliev, 30.09.2018 20:13
    Видимо, Заря посидит без ЛЕ еще и следующий сезон, с такими результатами 5 место - счастье
    Вот именно и я удивлён результатами Зари.
    Где те "мужики" которые выгрызали результат у Браги и Лейпцига,
    или для них ПЛ это не престижно?
    serhioramos1990
      serhioramos1990, 30.09.2018 20:34
    +13
    Приятно читать адекватные коменты болел Зари и Львова.
    Нет вездесущего срача ДК-ШД, который уже за..бал
    Amil Aliev
      Amil Aliev, 30.09.2018 20:13
    +3
    Видимо, Заря посидит без ЛЕ еще и следующий сезон, с такими результатами 5 место - счастье
    Sunrise
      Sunrise, 30.09.2018 19:32
    +6
    LembergWestUkraine, 30.09.2018 19:27
    Ну добре, добре... Суддя любить морозиво ЛІМО і Богдан Йосипович всіх купив !
    Да ладно, я же не о том) Удачи!
    LembergWestUkraine
      LembergWestUkraine, 30.09.2018 19:27
    +5
    Sunrise, 30.09.2018 19:26
    Игрок в оффсайде активно участвовал в эпизоде и дезориентировал защитников -закономерный оффсайд.
    Ну добре, добре... Суддя любить морозиво ЛІМО і Богдан Йосипович всіх купив !
    Sunrise
      Sunrise, 30.09.2018 19:26
    +5
    LembergWestUkraine, 30.09.2018 19:11
    Пеналь і на Бруно не дали, він не був у офсайді, і воротар Зорі його збив ! Так шо суддя теж грубо помилився !
    Игрок в оффсайде активно участвовал в эпизоде и дезориентировал защитников -закономерный оффсайд.
    Ukrop4545
    Ukrop4545, 30.09.2018 19:17
    +5
    Оборонні редути гостей підопічним Юрія Бакалова пройти було не просто
    ???
    LembergWestUkraine
      LembergWestUkraine, 30.09.2018 19:11
    +1
    Sunrise, 30.09.2018 19:06
    По игре: преимущество большое, но моментов очень мало.
    По судейству: начинают напрягать грубейшие ошибки против Зари. То левейший пеналь в Полтаве, то отсутствие 200% удаления Тэйлора в начале второго тайма.
    Но философия команды нравится: идут вперёд до последнего, идут на большой риск, но не хотят мириться с ничьей как половина команд УПЛ. Пока чего-то не хватает чтобы уверенно вести такую игру, возможно мастерства. Хотя если этот состав не сможет показать высокие результаты, то это уже будет серьёзное разочарование лично для меня.
    Пеналь і на Бруно не дали, він не був у офсайді, і воротар Зорі його збив ! Так шо суддя теж грубо помилився !
    Rostik Karpa
      Rostik Karpa, 30.09.2018 19:10
    +4
    Непоганий матч, ФК Львів має шанси на кращу 6-рку)
    Drovko
      Drovko, 30.09.2018 19:10
    +4
    Другий тайм провалили повністю. Гра в пас не йшла зовсім, 2-3 передачі не могли звязати. Хоча Тейлор мав вирішувати, але реалізація вкотре підводить. За такої гри нічия з таким суперником та ще й на виїзді - нормальний результат.
    LembergWestUkraine
      LembergWestUkraine, 30.09.2018 19:08
    +9
    Ми захищались переважно, Зоря атакувала, але не змогла вскрити нас... Могли Зоря забивати і ми могли забивати... Молодці обидві команди, тримали в напрузі !
    Sunrise
      Sunrise, 30.09.2018 19:06
    +3
    По игре: преимущество большое, но моментов очень мало.
    По судейству: начинают напрягать грубейшие ошибки против Зари. То левейший пеналь в Полтаве, то отсутствие 200% удаления Тэйлора в начале второго тайма.
    Но философия команды нравится: идут вперёд до последнего, идут на большой риск, но не хотят мириться с ничьей как половина команд УПЛ. Пока чего-то не хватает чтобы уверенно вести такую игру, возможно мастерства. Хотя если этот состав не сможет показать высокие результаты, то это уже будет серьёзное разочарование лично для меня.
    Veteran80
      Veteran80, 30.09.2018 19:06
    +1
    В этом сезоне Вернидуб поменял арендодателя-вместо Шахты стал брать пацанов из Киева, и результаты стали значительно хуже. Львов понравился, команда ИГРАЕТ!
    LembergWestUkraine
      LembergWestUkraine, 30.09.2018 19:05
    +7
    Рівна гра, рівні команди ! Удачі Зорі, удачі Львову !
    Veteran80
      Veteran80, 30.09.2018 19:05
    +7
    В этом сезоне Вернидуб поменял арендодателя-вместо Шахты стал брать пацанов из Киева, и результаты стали значительно хуже. Львов понравился, команда ИГРАЕТ!
    serhioramos1990
      serhioramos1990, 30.09.2018 20:34
    +13
    Приятно читать адекватные коменты болел Зари и Львова.
    Нет вездесущего срача ДК-ШД, который уже за..бал
    LembergWestUkraine
      LembergWestUkraine, 30.09.2018 19:08
    +9
    Ми захищались переважно, Зоря атакувала, але не змогла вскрити нас... Могли Зоря забивати і ми могли забивати... Молодці обидві команди, тримали в напрузі !
    LembergWestUkraine
      LembergWestUkraine, 30.09.2018 19:05
    +7
    Рівна гра, рівні команди ! Удачі Зорі, удачі Львову !
    Veteran80
      Veteran80, 30.09.2018 19:05
    +7
    В этом сезоне Вернидуб поменял арендодателя-вместо Шахты стал брать пацанов из Киева, и результаты стали значительно хуже. Львов понравился, команда ИГРАЕТ!
    Sunrise
      Sunrise, 30.09.2018 19:32
    +6
    LembergWestUkraine, 30.09.2018 19:27
    Ну добре, добре... Суддя любить морозиво ЛІМО і Богдан Йосипович всіх купив !
    Да ладно, я же не о том) Удачи!
    LembergWestUkraine
      LembergWestUkraine, 30.09.2018 19:27
    +5
    Sunrise, 30.09.2018 19:26
    Игрок в оффсайде активно участвовал в эпизоде и дезориентировал защитников -закономерный оффсайд.
    Ну добре, добре... Суддя любить морозиво ЛІМО і Богдан Йосипович всіх купив !
    Sunrise
      Sunrise, 30.09.2018 19:26
    +5
    LembergWestUkraine, 30.09.2018 19:11
    Пеналь і на Бруно не дали, він не був у офсайді, і воротар Зорі його збив ! Так шо суддя теж грубо помилився !
    Игрок в оффсайде активно участвовал в эпизоде и дезориентировал защитников -закономерный оффсайд.
    Ukrop4545
    Ukrop4545, 30.09.2018 19:17
    +5
    Оборонні редути гостей підопічним Юрія Бакалова пройти було не просто
    ???
    Rostik Karpa
      Rostik Karpa, 30.09.2018 19:10
    +4
    Непоганий матч, ФК Львів має шанси на кращу 6-рку)
    Drovko
      Drovko, 30.09.2018 19:10
    +4
    Другий тайм провалили повністю. Гра в пас не йшла зовсім, 2-3 передачі не могли звязати. Хоча Тейлор мав вирішувати, але реалізація вкотре підводить. За такої гри нічия з таким суперником та ще й на виїзді - нормальний результат.
    Amil Aliev
      Amil Aliev, 30.09.2018 20:13
    +3
    Видимо, Заря посидит без ЛЕ еще и следующий сезон, с такими результатами 5 место - счастье
    Sunrise
      Sunrise, 30.09.2018 19:06
    +3
    По игре: преимущество большое, но моментов очень мало.
    По судейству: начинают напрягать грубейшие ошибки против Зари. То левейший пеналь в Полтаве, то отсутствие 200% удаления Тэйлора в начале второго тайма.
    Но философия команды нравится: идут вперёд до последнего, идут на большой риск, но не хотят мириться с ничьей как половина команд УПЛ. Пока чего-то не хватает чтобы уверенно вести такую игру, возможно мастерства. Хотя если этот состав не сможет показать высокие результаты, то это уже будет серьёзное разочарование лично для меня.
    Lexus7778
      Lexus7778, 30.09.2018 22:38
    +1
    а говорили, чтобы заря играла в лиге европы место Ворсклы. Пусть сначала ФК Львов обыграют
    odiniznashih
    online
      odiniznashih, 30.09.2018 22:08
    +1
    salenco, 30.09.2018 21:39
    Вот именно и я удивлён результатами Зари.
    Где те "мужики" которые выгрызали результат у Браги и Лейпцига,
    или для них ПЛ это не престижно?
    Заре лучше удаются матчи, когда обе команды играют в открытый футбол.
    odiniznashih
    online
      odiniznashih, 30.09.2018 22:06
    +1
    Sunrise, 30.09.2018 19:06
    По игре: преимущество большое, но моментов очень мало.
    По судейству: начинают напрягать грубейшие ошибки против Зари. То левейший пеналь в Полтаве, то отсутствие 200% удаления Тэйлора в начале второго тайма.
    Но философия команды нравится: идут вперёд до последнего, идут на большой риск, но не хотят мириться с ничьей как половина команд УПЛ. Пока чего-то не хватает чтобы уверенно вести такую игру, возможно мастерства. Хотя если этот состав не сможет показать высокие результаты, то это уже будет серьёзное разочарование лично для меня.
    После судейства на ЧМ как-то по другому смотришь на наших судей. На ЧМ почти не давали карточек
    за симуляцию.
    А вот сегодня Рафаэль только упал, причем ничего не выпрашивая, а судья сразу за карточкой.
    Хотя при повторе видно что хоть и минимальное, но касание было. Другое дело, если бы он нырял или катался как Неймар.
    LembergWestUkraine
      LembergWestUkraine, 30.09.2018 19:11
    +1
    Sunrise, 30.09.2018 19:06
    По игре: преимущество большое, но моментов очень мало.
    По судейству: начинают напрягать грубейшие ошибки против Зари. То левейший пеналь в Полтаве, то отсутствие 200% удаления Тэйлора в начале второго тайма.
    Но философия команды нравится: идут вперёд до последнего, идут на большой риск, но не хотят мириться с ничьей как половина команд УПЛ. Пока чего-то не хватает чтобы уверенно вести такую игру, возможно мастерства. Хотя если этот состав не сможет показать высокие результаты, то это уже будет серьёзное разочарование лично для меня.
    Пеналь і на Бруно не дали, він не був у офсайді, і воротар Зорі його збив ! Так шо суддя теж грубо помилився !
    Veteran80
      Veteran80, 30.09.2018 19:06
    +1
    В этом сезоне Вернидуб поменял арендодателя-вместо Шахты стал брать пацанов из Киева, и результаты стали значительно хуже. Львов понравился, команда ИГРАЕТ!