Александр УСИК: «Вы видели?!»

Украинский боксер получил специальный пояс от WBO

Александр УСИК: «Вы видели?!»
© Getty Images. Александр Усик

31-летний украинский боксер Александр Усик получил специальный пояс от WBO.

Всемирная боксерская организация наградила украинца за выигрыш World Boxing Super Series. В финале соревнований Усик победил россиянина Мурата Гассиева.

«Вы видели?!», – прокомментировал Усик вручение приза.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Luckypunch.net

(5 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Dr.Quest
      Dr.Quest, 24.09.2018 06:04
    +6
    Оксана Малюк, 23.09.2018 23:37
    А Джошуа к Украине каким?
    Так он же ДжошUA
    deutsch7777
      deutsch7777, 24.09.2018 01:43
    0
    Оксана Малюк, 23.09.2018 23:37
    А Джошуа к Украине каким?
    а прокремлівський бот оксанамалюк- ласюей до України яким боком?))))) ну. крім того, що проти неї працює і її ненавидить?))))
    deutsch7777
      deutsch7777, 24.09.2018 01:37
    0
    Владимир Пидвирный, 23.09.2018 22:34
    Вусик я не розумію чому ти переживав за поветкина, а не за Джошуа. Коли ти станеш переживати за Україну а не за кацапів.
    чоловіче. я перепрошую, але......ти зовсім тупенький?))))))) ну візьми ще напиши: царю ..уйло, коли ти вже почнеш любити Україну?)))))) або "сталіне. чому ти не любив Україну?" Ти розумієш взагалі що це таке "чєкістське виховання"?))))))) візьми загугли...совєтська пропаганда.......совєтське населення Криму.....Півдня України...Сходу..... як воно формувалося..за якими принципами... і звідки)))))) світогляд совєтських людей)))) ну не можна ж бути таким імбецилом..я перепрошую))))) та навіть якщо без таких високих матерій.....просто подивись на підтримку кацапської нечисті цього....гопніка кримського тут на сайті))))
    lasua
    lasua, 24.09.2018 00:33
    +5
    Владимир Пидвирный, 23.09.2018 22:34
    Вусик я не розумію чому ти переживав за поветкина, а не за Джошуа. Коли ти станеш переживати за Україну а не за кацапів.
    Так ты Владимир или Володымыр? Пидвырный или Поддворный? а Саня не Вусык, а Усик. Вата подпольная, пей боюру и не суй нос в Украину
    Оксана Малюк
    Оксана Малюк, 23.09.2018 23:37
    +1
    Владимир Пидвирный, 23.09.2018 22:34
    Вусик я не розумію чому ти переживав за поветкина, а не за Джошуа. Коли ти станеш переживати за Україну а не за кацапів.
    А Джошуа к Украине каким?
    Oleh Hrunyk
      Oleh Hrunyk, 23.09.2018 23:29
    +3
    Ні, він сказав «ви бачили?»
    Владимир Пидвирный
      Владимир Пидвирный, 23.09.2018 22:34
    -9
    Вусик я не розумію чому ти переживав за поветкина, а не за Джошуа. Коли ти станеш переживати за Україну а не за кацапів.
    Dr.Quest
      Dr.Quest, 24.09.2018 06:04
    +6
    Оксана Малюк, 23.09.2018 23:37
    А Джошуа к Украине каким?
    Так он же ДжошUA
    lasua
    lasua, 24.09.2018 00:33
    +5
    Владимир Пидвирный, 23.09.2018 22:34
    Вусик я не розумію чому ти переживав за поветкина, а не за Джошуа. Коли ти станеш переживати за Україну а не за кацапів.
    Так ты Владимир или Володымыр? Пидвырный или Поддворный? а Саня не Вусык, а Усик. Вата подпольная, пей боюру и не суй нос в Украину
    Oleh Hrunyk
      Oleh Hrunyk, 23.09.2018 23:29
    +3
    Ні, він сказав «ви бачили?»
    Оксана Малюк
    Оксана Малюк, 23.09.2018 23:37
    +1
    Владимир Пидвирный, 23.09.2018 22:34
    Вусик я не розумію чому ти переживав за поветкина, а не за Джошуа. Коли ти станеш переживати за Україну а не за кацапів.
    А Джошуа к Украине каким?
    deutsch7777
      deutsch7777, 24.09.2018 01:43
    0
    Оксана Малюк, 23.09.2018 23:37
    А Джошуа к Украине каким?
    а прокремлівський бот оксанамалюк- ласюей до України яким боком?))))) ну. крім того, що проти неї працює і її ненавидить?))))
    deutsch7777
      deutsch7777, 24.09.2018 01:37
    0
    Владимир Пидвирный, 23.09.2018 22:34
    Вусик я не розумію чому ти переживав за поветкина, а не за Джошуа. Коли ти станеш переживати за Україну а не за кацапів.
    чоловіче. я перепрошую, але......ти зовсім тупенький?))))))) ну візьми ще напиши: царю ..уйло, коли ти вже почнеш любити Україну?)))))) або "сталіне. чому ти не любив Україну?" Ти розумієш взагалі що це таке "чєкістське виховання"?))))))) візьми загугли...совєтська пропаганда.......совєтське населення Криму.....Півдня України...Сходу..... як воно формувалося..за якими принципами... і звідки)))))) світогляд совєтських людей)))) ну не можна ж бути таким імбецилом..я перепрошую))))) та навіть якщо без таких високих матерій.....просто подивись на підтримку кацапської нечисті цього....гопніка кримського тут на сайті))))