22.09.2018, FT   ТВ-трансляция: 

ФК Львів та Карпати завершили львівське дербі гольовою нічиєю

Сергій Мякушко відкрив рахунов влучним ударом зі стандарту, але Бруно зміг відновити рівновагу

ФК Львів та Карпати завершили львівське дербі гольовою нічиєю
© ФК «Карпаты», Сергей Мякушко

Незважаючи на дощову погоду, львівське дербі зібрало пристойну глядацьку аудиторію на «Арені Львів» (8723 вболівальники), де особливо активні були фани «Карпат», які ще задовго до початку гри почали активно підтримувати «зелено-білих». Щодо кадрових змін у стартових складах порівняно з минулим туром, то в складі «Львова» замість Вороніна і  Білого  на поле вийшли Путраш і  Мартан. В «Карпатах» замість Лебеденка, Понде і дискваліфікованого Карраскаля з перших хвилин вийшли на поле Мегреміч, Гуцуляк і Кльоц.

Суперники вийшли на поле, знаючи про перемогу «Маріуполя» над «Олександрією», внаслідок чого азовці випередили у турнірній таблиці як «Львів», так і «Карпати». Обидві команди розпочали матч без особливої розвідки і вже в дебюті гри міг відкрити рахунок Сабіно, який після передачі Аугусто пробив поруч з рамкою воріт. Згодом Мегреміч вчасно ліквідував загрозу після небезпечної передачі вздовж воріт від Бруно.  В середині тайму номінальні господарі зі «Львова» виконали декілька кутових ударів, проте захисник та воротар Шевченко встигали випереджати суперників.

Пожвавлення на трибунах викликав і стандарт у виконанні «Львова», коли після подачі Путраша пробивав головою Джонатан, але м’яч влучив у поперечину воріт. «Карпати» поступово перехопили ініціативу і вже моменти почали виникати біля воріт Бандури. Тепер вже Кльоц хапається за голову, влучивши дальнім ударом у штангу воріт «Львова». Напруга на полі зростала і досвідченому харківському арбітру Абдулі часто доводилось зупиняти гру після порушень правил, інколи при цьому показуючи і жовті картки.

Другий тайм знову активніше розпочали підопічні Юрія Бакалова і мав нагоду зміни нулі на табло Джонатан, пробивши головою над воротами.   В наступному епізоді Голіков потужним ударом зі штрафного пробивав у рамку воріт і Шевченку довелося продемонструвати свою майстерність, вибивши м’яч на кутовий.

Згодом через надактивну поведінку фанатів «Карпат» арбітру довелося зупинити гру на декілька хвилин. Після відновлення поєдинку вже «Карпати» могли  вийти вперед. Після атаки лівим флангом дальній удар наніс Мякушко і м’яч від голови Мартана ледь не зрикошетив у дальній верхній кут воріт «Львова».

Натомість наступна спроба Мякушка виявилась гольовою.  Сергій вкотре нагадав про своє вміння виконувати штрафні удари, цього разу дальнім ударом примусивши капітулювати Бандуру.  До речі, це був 300-й гостьовий гол «Карпат» у Прем’єр-лізі. Господарі поля не знітилися з таким розвитком подій і вже через чотири хвилини зуміли відновити рівновагу на полі. Западня, ледь вийшовши на заміну, з лівого краю зробив передачу до воротарського майданчику, де Бруно в один дотик зумів пробити повз Шевченка. Так бразилець збільшив свою гольову серію у чемпіонаті до 4-х матчів.

В заключний відрізок матчу обидві команди намагалися за рахунок швидких контратак вирвати  перемогу, проте завершальним ударам бракувало влучності. Через часті зупинки гри Абдула компенсував до основного часу аж 6 хвилин, проте рахунок залишився незмінним.
У підсумку третє у Прем’єр-лізі львівське дербі вперше завершилося внічию.

Юрій НАЗАРКЕВИЧ

Украинская Премьер-лига. 9-й тур.

ФК «Львов» - «Карпаты» - 1:1 (0:0)

 Бруно, 79 — Сергей Мякушко, 74.

ФК «Львов»: Александр Бандура, Владимир Адамюк, Сабино (Владислав Приймак, 86), Александр Голиков, Юрий Путраш, Тейлор, Максим Каленчук, Джонатан, Тейлор, Аугусто (Артур Западня, 76), Мартан, Бруно.

Запас: Богдан Сарнавский, Жулио Сезар, Вадим Парамонов, Ростислав Волошинович, Сергей Петров.

«Карпаты»: Никита Шевченко, Артем Федецкий, Алексей Ковтун, Ади Мехремич, Олег Бородай, Алексей Гуцуляк (Кристиан Понде, 76), Кристиан Эрбес, Сергей Мякушко (Родриго Варгас, 88), Франциско Ди Франко, Дмитрий Клец, Мариан Швед (Кевин Мендес, 86).

Запас: Максим Кучинский, Денис Мирошниченко, Олег Голодюк, Назар Вербный.

Арбитр: Анатолий Абдула (Харьков)

 Бруно, 23, Максим Каленчук, 40, Тейлор, 54. — Артем Федецкий, 58, Франциско Ди Франко, 85. Ади Мехремич, 90+4.

Удары (в створ): 8 (2) - 5 (2)
Угловые: 9 - 4
Оффсайды: 1 - 0.

Стадион: «Арена Львов» (Львов, Украина)

Зрители: 8723

Температура: 13°C

ФК ЛЬВОВ-КАРПАТЫ.ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦИЯ МАТЧА


Протокольные данные сверены с официальными.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(2 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Валерій Куцериб
    Валерій Куцериб, 23.09.2018 11:04
    -1
    Суддя зупиняє гру через фаєри https://www.youtube.com/watch?v=Kra1V1-1o5A
    xxxRFRxxx
    xxxRFRxxx, 23.09.2018 07:01
    -2
    LembergWestUkraine, 22.09.2018 21:47
    http://new.fclviv.com.ua/
    ======================================
    Народ, новий сайт ФК Львів ! Тільки Львів, тільки львів"яни !
    сосни куйца со своей галычанкой
    Rostik Karpa
      Rostik Karpa, 23.09.2018 00:50
    -2
    Drovko, 22.09.2018 20:58
    Думаю, всі, хто прийшов на стадіон, отримали задоволення від матчу. Матч не відпускав до останноьї хвилини. Результат вважаю закономірним. дербі у Львові вдалося на всі 100%. Але як це часто буває. не обійшлося без ложки дьогтя в бочці меду: 1. вболівальникам Карпат потрібно навчитися адекватності: те, що кричав їх фан сектор на адресу городян, це просто хамство і відсутність елементарної вихованості. 2. Я так і не зрозумів.з якої причини почали закидувати поле фаєрами, те що вони не дружать з головою це не новина, але отак щоб без видимої причин, це просто клініка. 3.вже після матчу, коли народ почав розходитися. оці горе вболівальники просто кидалися групами по 3-6 чол. на вболівальників ФК Львів і пробували видерти в них атрибутику...ДНО!!! Просто якийсь камяний вік. Неандертальці.
    Ти ідіот? Яке відношення має ФК Львів до того, що Верес забрав місце Десни в УПЛ? Копитко тоді фінансував тільки Верес, не маючи до Львова жодного відношення, а Львів грав собі в 2 лізі і ним опікувався Михайлів і його будівельна компанія "Глобус". До чого ти приплів Львів? Щодо Рівного так само: клуб і футболісти не винні, що п.Копитко, ставши власником двох клубів, вирішив фінансувати лише Львів і знайшовши шпарину в нашому футб. законодавстві поміняв клуби назвами і лігами. Тож всі питання до власника.
    А хтось ще з фанів Карпат в анонсі писав про бикування з боку ФК Львова......але фаєр шоу було видовище)))
    Rostik Karpa
      Rostik Karpa, 23.09.2018 00:50
    -2
    Drovko, 22.09.2018 20:58
    Думаю, всі, хто прийшов на стадіон, отримали задоволення від матчу. Матч не відпускав до останноьї хвилини. Результат вважаю закономірним. дербі у Львові вдалося на всі 100%. Але як це часто буває. не обійшлося без ложки дьогтя в бочці меду: 1. вболівальникам Карпат потрібно навчитися адекватності: те, що кричав їх фан сектор на адресу городян, це просто хамство і відсутність елементарної вихованості. 2. Я так і не зрозумів.з якої причини почали закидувати поле фаєрами, те що вони не дружать з головою це не новина, але отак щоб без видимої причин, це просто клініка. 3.вже після матчу, коли народ почав розходитися. оці горе вболівальники просто кидалися групами по 3-6 чол. на вболівальників ФК Львів і пробували видерти в них атрибутику...ДНО!!! Просто якийсь камяний вік. Неандертальці.
    Ти ідіот? Яке відношення має ФК Львів до того, що Верес забрав місце Десни в УПЛ? Копитко тоді фінансував тільки Верес, не маючи до Львова жодного відношення, а Львів грав собі в 2 лізі і ним опікувався Михайлів і його будівельна компанія "Глобус". До чого ти приплів Львів? Щодо Рівного так само: клуб і футболісти не винні, що п.Копитко, ставши власником двох клубів, вирішив фінансувати лише Львів і знайшовши шпарину в нашому футб. законодавстві поміняв клуби назвами і лігами. Тож всі питання до власника.
    А хтось ще з фанів Карпат в анонсі писав про бикування з боку ФК Львова......але фаєр шоу було видовище)))
    Rostik Karpa
      Rostik Karpa, 23.09.2018 00:50
    -2
    Drovko, 22.09.2018 20:58
    Думаю, всі, хто прийшов на стадіон, отримали задоволення від матчу. Матч не відпускав до останноьї хвилини. Результат вважаю закономірним. дербі у Львові вдалося на всі 100%. Але як це часто буває. не обійшлося без ложки дьогтя в бочці меду: 1. вболівальникам Карпат потрібно навчитися адекватності: те, що кричав їх фан сектор на адресу городян, це просто хамство і відсутність елементарної вихованості. 2. Я так і не зрозумів.з якої причини почали закидувати поле фаєрами, те що вони не дружать з головою це не новина, але отак щоб без видимої причин, це просто клініка. 3.вже після матчу, коли народ почав розходитися. оці горе вболівальники просто кидалися групами по 3-6 чол. на вболівальників ФК Львів і пробували видерти в них атрибутику...ДНО!!! Просто якийсь камяний вік. Неандертальці.
    Ти ідіот? Яке відношення має ФК Львів до того, що Верес забрав місце Десни в УПЛ? Копитко тоді фінансував тільки Верес, не маючи до Львова жодного відношення, а Львів грав собі в 2 лізі і ним опікувався Михайлів і його будівельна компанія "Глобус". До чого ти приплів Львів? Щодо Рівного так само: клуб і футболісти не винні, що п.Копитко, ставши власником двох клубів, вирішив фінансувати лише Львів і знайшовши шпарину в нашому футб. законодавстві поміняв клуби назвами і лігами. Тож всі питання до власника.
    А хтось ще з фанів Карпат в анонсі писав про бикування з боку ФК Львова......але фаєр шоу було видовище)))
    Rostik Karpa
      Rostik Karpa, 23.09.2018 00:50
    -2
    Drovko, 22.09.2018 20:58
    Думаю, всі, хто прийшов на стадіон, отримали задоволення від матчу. Матч не відпускав до останноьї хвилини. Результат вважаю закономірним. дербі у Львові вдалося на всі 100%. Але як це часто буває. не обійшлося без ложки дьогтя в бочці меду: 1. вболівальникам Карпат потрібно навчитися адекватності: те, що кричав їх фан сектор на адресу городян, це просто хамство і відсутність елементарної вихованості. 2. Я так і не зрозумів.з якої причини почали закидувати поле фаєрами, те що вони не дружать з головою це не новина, але отак щоб без видимої причин, це просто клініка. 3.вже після матчу, коли народ почав розходитися. оці горе вболівальники просто кидалися групами по 3-6 чол. на вболівальників ФК Львів і пробували видерти в них атрибутику...ДНО!!! Просто якийсь камяний вік. Неандертальці.
    Ти ідіот? Яке відношення має ФК Львів до того, що Верес забрав місце Десни в УПЛ? Копитко тоді фінансував тільки Верес, не маючи до Львова жодного відношення, а Львів грав собі в 2 лізі і ним опікувався Михайлів і його будівельна компанія "Глобус". До чого ти приплів Львів? Щодо Рівного так само: клуб і футболісти не винні, що п.Копитко, ставши власником двох клубів, вирішив фінансувати лише Львів і знайшовши шпарину в нашому футб. законодавстві поміняв клуби назвами і лігами. Тож всі питання до власника.
    А хтось ще з фанів Карпат в анонсі писав про бикування з боку ФК Львова......але фаєр шоу було видовище)))
    Rostik Karpa
      Rostik Karpa, 23.09.2018 00:46
    +2
    legaland, 22.09.2018 19:12
    Матч двох команд "бей-беги", таке собі видовище.
    Бей беги це про арендополь з олмпіком розказуй
    Rostik Karpa
      Rostik Karpa, 23.09.2018 00:45
    +2
    Щойно зі стадіону ) бравіссімо ) класне дербі вийшло! Дай Бог ФК Львову перемог !! а Карпатам бажаю гідно з Шахтарем зіграти...і не звертати уваги на ниття барана смалійчука, який втратив відчуття реальності
    ssssyab
      ssssyab, 22.09.2018 22:15
    +5
    LembergWestUkraine, 22.09.2018 21:47
    http://new.fclviv.com.ua/
    ======================================
    Народ, новий сайт ФК Львів ! Тільки Львів, тільки львів"яни !
    Як Львівянину прикро за тебе і за ультрас Карпат ,бо ви за гроші пишете і викрикаєте брєд.Невже немає своєї голови???
    DSL
    DSL, 22.09.2018 22:01
    +3
    Як для УПЛ це був хороший матч, з багатьма моментами, забитими голами і неперевершеним фаєр-ШОУ!!Було враження, що стадіон горить. Як вони на полі м'яч бачили? Добре, що Абдулай-гроші давай, матч призупинив.
    LembergWestUkraine
      LembergWestUkraine, 22.09.2018 21:47
    -7
    http://new.fclviv.com.ua/
    ======================================
    Народ, новий сайт ФК Львів ! Тільки Львів, тільки львів"яни !
    LembergWestUkraine
      LembergWestUkraine, 22.09.2018 21:40
    -9
    Oleh Nahornyi, 22.09.2018 21:35
    Пацани з 90-х по другому і не вміють))Що доказує вчорашня поведінка,так званих керовніків ФК Корито,на матчі У 21!!Позоріще!!
    А хто рагулям давав дозвіл на зйомку ?! Дякуй, шо в лісі незакопали ! А шо сильно мокрі шанці в рагуликів були ?!
    Oleh Nahornyi
      Oleh Nahornyi, 22.09.2018 21:35
    +5
    WICKER, 22.09.2018 20:10
    тільки з арени, бачив багато боротьби, мало футболу. Бачив та чув ультрас Карпат, уболівальників Карпат, бачив та не чув кузьмічів, не бачив та не чув уболівальників господарів. на основі цього роблю висновок, що у Львові є одна команда та одне непорозуміння, яке розвело Рівне на футбольний клуб, а Чернігів на місце в УПЛ.
    Пацани з 90-х по другому і не вміють))Що доказує вчорашня поведінка,так званих керовніків ФК Корито,на матчі У 21!!Позоріще!!
    LembergWestUkraine
      LembergWestUkraine, 22.09.2018 21:30
    -8
    I_LOVE_UKRAINE, 22.09.2018 21:28
    "Мільйон сердець одне биття Карпати Львів на все життя!"
    Стареньке відео, але думаю вболіватникам Карпат сподобається, хто не бачив рекомендую до перегляду:
    https://www.youtube.com/watch?v=gy_59-_ubkU
    Це ДНО......... Розслабся, ФК Епіцентр вже завжди дном буде ...
    I_LOVE_UKRAINE
      I_LOVE_UKRAINE, 22.09.2018 21:28
    +1
    "Мільйон сердець одне биття Карпати Львів на все життя!"
    Стареньке відео, але думаю вболіватникам Карпат сподобається, хто не бачив рекомендую до перегляду:
    https://www.youtube.com/watch?v=gy_59-_ubkU
    ssssyab
      ssssyab, 22.09.2018 21:20
    +4
    Хто щоб не говорив,але УПЛ тільки виграла,після ШАхтар—Динамо і Дніпро—Металіст такого дербі не було,а враховуючи що це одне місто то це просто неймовірне щось
    Drovko
      Drovko, 22.09.2018 20:58
    +5
    WICKER, 22.09.2018 20:10
    тільки з арени, бачив багато боротьби, мало футболу. Бачив та чув ультрас Карпат, уболівальників Карпат, бачив та не чув кузьмічів, не бачив та не чув уболівальників господарів. на основі цього роблю висновок, що у Львові є одна команда та одне непорозуміння, яке розвело Рівне на футбольний клуб, а Чернігів на місце в УПЛ.
    Думаю, всі, хто прийшов на стадіон, отримали задоволення від матчу. Матч не відпускав до останноьї хвилини. Результат вважаю закономірним. дербі у Львові вдалося на всі 100%. Але як це часто буває. не обійшлося без ложки дьогтя в бочці меду: 1. вболівальникам Карпат потрібно навчитися адекватності: те, що кричав їх фан сектор на адресу городян, це просто хамство і відсутність елементарної вихованості. 2. Я так і не зрозумів.з якої причини почали закидувати поле фаєрами, те що вони не дружать з головою це не новина, але отак щоб без видимої причин, це просто клініка. 3.вже після матчу, коли народ почав розходитися. оці горе вболівальники просто кидалися групами по 3-6 чол. на вболівальників ФК Львів і пробували видерти в них атрибутику...ДНО!!! Просто якийсь камяний вік. Неандертальці.
    Ти ідіот? Яке відношення має ФК Львів до того, що Верес забрав місце Десни в УПЛ? Копитко тоді фінансував тільки Верес, не маючи до Львова жодного відношення, а Львів грав собі в 2 лізі і ним опікувався Михайлів і його будівельна компанія "Глобус". До чого ти приплів Львів? Щодо Рівного так само: клуб і футболісти не винні, що п.Копитко, ставши власником двох клубів, вирішив фінансувати лише Львів і знайшовши шпарину в нашому футб. законодавстві поміняв клуби назвами і лігами. Тож всі питання до власника.
    Remark79
      Remark79, 22.09.2018 20:56
    -4
    WICKER, 22.09.2018 20:10
    тільки з арени, бачив багато боротьби, мало футболу. Бачив та чув ультрас Карпат, уболівальників Карпат, бачив та не чув кузьмічів, не бачив та не чув уболівальників господарів. на основі цього роблю висновок, що у Львові є одна команда та одне непорозуміння, яке розвело Рівне на футбольний клуб, а Чернігів на місце в УПЛ.
    І що, слабо було те непорозуміння обіграти?.... Ультрас він чув, уболівальників бачив, кузьмичів бачив. А сам ти хто???
    whitese
      whitese, 22.09.2018 20:47
    -5
    Навіщо мені когось питати, якщо я сьогодні побачив те, про що кажуть: " игра была равна..."
    LembergWestUkraine
      LembergWestUkraine, 22.09.2018 20:39
    -8
    whitese, 22.09.2018 20:37
    А я так і не зрозумів, хто ту леви, а хто ту львівці
    Смалійчука спитай ! Там офіційна заява від нього була, шо вівці за Карпати на дивані ....
    pe_p
      pe_p, 22.09.2018 19:01
    +11
    Получив задоволення від футболу, справжнє дербі це те чого так не вистарчає чемпіонату...
    Навіть цікавіше від нашого "класіко", яке тільки розчаровує останніми матчами!
    Перемогли вболівальники від такого футболу
    ssssyab
      ssssyab, 22.09.2018 22:15
    +5
    LembergWestUkraine, 22.09.2018 21:47
    http://new.fclviv.com.ua/
    ======================================
    Народ, новий сайт ФК Львів ! Тільки Львів, тільки львів"яни !
    Як Львівянину прикро за тебе і за ультрас Карпат ,бо ви за гроші пишете і викрикаєте брєд.Невже немає своєї голови???
    Oleh Nahornyi
      Oleh Nahornyi, 22.09.2018 21:35
    +5
    WICKER, 22.09.2018 20:10
    тільки з арени, бачив багато боротьби, мало футболу. Бачив та чув ультрас Карпат, уболівальників Карпат, бачив та не чув кузьмічів, не бачив та не чув уболівальників господарів. на основі цього роблю висновок, що у Львові є одна команда та одне непорозуміння, яке розвело Рівне на футбольний клуб, а Чернігів на місце в УПЛ.
    Пацани з 90-х по другому і не вміють))Що доказує вчорашня поведінка,так званих керовніків ФК Корито,на матчі У 21!!Позоріще!!
    Drovko
      Drovko, 22.09.2018 20:58
    +5
    WICKER, 22.09.2018 20:10
    тільки з арени, бачив багато боротьби, мало футболу. Бачив та чув ультрас Карпат, уболівальників Карпат, бачив та не чув кузьмічів, не бачив та не чув уболівальників господарів. на основі цього роблю висновок, що у Львові є одна команда та одне непорозуміння, яке розвело Рівне на футбольний клуб, а Чернігів на місце в УПЛ.
    Думаю, всі, хто прийшов на стадіон, отримали задоволення від матчу. Матч не відпускав до останноьї хвилини. Результат вважаю закономірним. дербі у Львові вдалося на всі 100%. Але як це часто буває. не обійшлося без ложки дьогтя в бочці меду: 1. вболівальникам Карпат потрібно навчитися адекватності: те, що кричав їх фан сектор на адресу городян, це просто хамство і відсутність елементарної вихованості. 2. Я так і не зрозумів.з якої причини почали закидувати поле фаєрами, те що вони не дружать з головою це не новина, але отак щоб без видимої причин, це просто клініка. 3.вже після матчу, коли народ почав розходитися. оці горе вболівальники просто кидалися групами по 3-6 чол. на вболівальників ФК Львів і пробували видерти в них атрибутику...ДНО!!! Просто якийсь камяний вік. Неандертальці.
    Ти ідіот? Яке відношення має ФК Львів до того, що Верес забрав місце Десни в УПЛ? Копитко тоді фінансував тільки Верес, не маючи до Львова жодного відношення, а Львів грав собі в 2 лізі і ним опікувався Михайлів і його будівельна компанія "Глобус". До чого ти приплів Львів? Щодо Рівного так само: клуб і футболісти не винні, що п.Копитко, ставши власником двох клубів, вирішив фінансувати лише Львів і знайшовши шпарину в нашому футб. законодавстві поміняв клуби назвами і лігами. Тож всі питання до власника.
    WICKER
      WICKER, 22.09.2018 20:10
    +5
    тільки з арени, бачив багато боротьби, мало футболу. Бачив та чув ультрас Карпат, уболівальників Карпат, бачив та не чув кузьмічів, не бачив та не чув уболівальників господарів. на основі цього роблю висновок, що у Львові є одна команда та одне непорозуміння, яке розвело Рівне на футбольний клуб, а Чернігів на місце в УПЛ.
    I_LOVE_UKRAINE
      I_LOVE_UKRAINE, 22.09.2018 19:39
    +5
    legaland, 22.09.2018 19:12
    Матч двох команд "бей-беги", таке собі видовище.
    У нс вся УПЛ (за вийнятком 2-3 команд) сповідує такий футбол і на цьому фоні, данний матч був доволі видовищним...
    Може, коли війна закінчиться в окремих частинах Донбассу, а Крим і Севастополь повернуться в справді рідну гавань (Україну), а в вишці знову буде 16 команд і серед них Металіст і Дніпро, то тоді нас буде чекати набагато яксніший футбол... а зараз маємо те, що маємо. Але це наш Український Футбол, від цих реаліїв і відштовхуємось.
    ssssyab
      ssssyab, 22.09.2018 21:20
    +4
    Хто щоб не говорив,але УПЛ тільки виграла,після ШАхтар—Динамо і Дніпро—Металіст такого дербі не було,а враховуючи що це одне місто то це просто неймовірне щось
    whitese
      whitese, 22.09.2018 20:37
    +4
    А я так і не зрозумів, хто ту леви, а хто ту львівці
    FoZZy
      FoZZy, 22.09.2018 20:25
    +4
    Враховуючи, як "знищували" "ФК Львів" до початку гри не добираючи слів, "глори" "Карпат" результатом матчу задоволений. Трошки опустили футболісти ФК "Львів" "головну" команду Львова. А могло б бути й краще, але і так не погано.
    I_LOVE_UKRAINE
      I_LOVE_UKRAINE, 22.09.2018 19:40
    +4
    Доречі, цікаво, як справи в україномовної версії сайту?...
    DSL
    DSL, 22.09.2018 22:01
    +3
    Як для УПЛ це був хороший матч, з багатьма моментами, забитими голами і неперевершеним фаєр-ШОУ!!Було враження, що стадіон горить. Як вони на полі м'яч бачили? Добре, що Абдулай-гроші давай, матч призупинив.
    Rostik Karpa
      Rostik Karpa, 23.09.2018 00:46
    +2
    legaland, 22.09.2018 19:12
    Матч двох команд "бей-беги", таке собі видовище.
    Бей беги це про арендополь з олмпіком розказуй
    Rostik Karpa
      Rostik Karpa, 23.09.2018 00:45
    +2
    Щойно зі стадіону ) бравіссімо ) класне дербі вийшло! Дай Бог ФК Львову перемог !! а Карпатам бажаю гідно з Шахтарем зіграти...і не звертати уваги на ниття барана смалійчука, який втратив відчуття реальності
    I_LOVE_UKRAINE
      I_LOVE_UKRAINE, 22.09.2018 19:07
    +2
    Враховуючи теперішній рівень УПЛ, можна сказати, що матч видався доволі цікавим, навіть, можна сказати видовищним. Команди старались і намагались зіграти на перемогу, але все ж на неї не награли, рахую результат закономірний. Дякую вболівальникам, які в цей дощливий, прохолодний день відвідали Львів Арену. Все буде Україна.
    Карпати Вперед!
    I_LOVE_UKRAINE
      I_LOVE_UKRAINE, 22.09.2018 21:28
    +1
    "Мільйон сердець одне биття Карпати Львів на все життя!"
    Стареньке відео, але думаю вболіватникам Карпат сподобається, хто не бачив рекомендую до перегляду:
    https://www.youtube.com/watch?v=gy_59-_ubkU
    LembergWestUkraine
      LembergWestUkraine, 22.09.2018 20:16
    0
    WICKER, 22.09.2018 20:10
    тільки з арени, бачив багато боротьби, мало футболу. Бачив та чув ультрас Карпат, уболівальників Карпат, бачив та не чув кузьмічів, не бачив та не чув уболівальників господарів. на основі цього роблю висновок, що у Львові є одна команда та одне непорозуміння, яке розвело Рівне на футбольний клуб, а Чернігів на місце в УПЛ.
    Вівця диванна ( слова смалійчука, так називає своїх вьолівальників), вболівальник команди, яку фінансує вбивця Димінський і яка катає договорняки... Про якесь непорозуміння бекає ! Баламкаєтесь в зоні вильоту десятиліття і неможете виграти в команди, яку 5 місяців тому зібрали... Йди трави пожуй !