22.09.2018, FT   ТВ-трансляция: 

ФК Львів - Карпати. Прогноз та анонс на матч чемпіонату України

Поєдинок різнокольорових «левів» на «Арені Львів»

ФК Львів - Карпати. Прогноз та анонс на матч чемпіонату України
© Евгений Кравс

У суботу, 22 вересня, всі футбольні львівські дороги вестимуть на «Арену Львів», де в рамках 9-го туру Прем’єр-ліги ФК «Львів» прийматиме інший львівський клуб «Карпати». Дербі «зелено-білих» та «синьо-золотих» «левів» повертається в елітний дивізіон після понад дев’ятирічної перерви. До того ж, «Карпати» в статусі гостей не програють впродовж рекордних для клубу 9-ти матчів чемпіонатів – 3 перемоги та 6 нічиїх.

Перше протистояння «Карпат» та «Львова» в рамках Прем’єр-ліги України відбулося 15 листопада 2008 року, де  містяни в статусі господарів поля на стадіоні «Україна» приймали «зелено-білих». Підопічні Сергія Ковальця успішно розпочали гру і після ударів Валерія Федорчука та Григорія Баранця вели в  рахунку з різницею у два м’ячі, але в підсумку вольову перемогу здобули «Карпати» - 4:2. У складі команди Олега Кононова голи забивали Сергій Кузнєцов, Денис Кожанов, Ігор Худоб’як та Михайло Кополовець.

Повторна гра на стадіоні «Україна» відбулася 26 травня 2009 року в присутності 16 000 глядачів  - в останньому турі, де вирішувалася питання збереження прописки «Львова» у Прем’єр-лізі. Рахунок відкрив карпатівець Василь Кобін, але ще до перерви Григорій Баранець міг відновити рівновагу, але не зумів реалізувати пенальті у ворота Всеволода Романенка, який парирував удар суперника. На початку другого тайму відновив інтригу «містянин» Віталій Романюк, зрівнявши рахунок, але згодом переможну крапку поставив нападник «Карпат» Сергій Кузнєцов. У підсумку «Львову» після річної перерви довелося повернутися до першої ліги. Серед нині діючих гравців обох клубів в попередньому матчі «Карпат» та «Львова» брав участь лише ветеран «зелено-білих» Олег Голодюк.

Пристрасті навколо суботнього матчу наростають з кожним днем. З особливим піднесенням готуються до нього і вболівальники обох команд, висловлюючи емоції на своїх сторінках у соціальних мережах. Щодо кадрових втрат «Карпат», то через перебір жовтих карток пропускатиме важливу гру колумбійський нападник Хорхе Карраскаль. Натомість, відбувши одноматчеву дискваліфікацію, повернеться в центр оборони Аді Мегреміч.

Арбітром матчу призначено досвідченого харківського служителя Феміди Анатолія Абдулу, за плечима якого вже 103 (!) матчі в елітному дивізіоні країни, в т.ч. 22 гри за участю «Карпат». При ньому «леви» перемагали 7 разів, тричі грали внічию і в 12-ти іграх зазнавали поразок. «Львів» при Абдулі провів лише одну гру в чемпіонатах, зігравши у серпні, в Києві, внічию з «Олімпіком». Щодо круглих цифр навколо цього матчу, то «Карпати» можуть забити 300-й гостьовий гол (ще один м’яч), а «Львів» загалом пропустити 50-й гол (ще 2 м’ячі).

Юрій НАЗАРКЕВИЧ

Ориентировочные составы:

«Львов»:
Бандура, Голиков, Адамюк, Приймак, Путраш, Каленчук, Жонатан, Лукас Тейлор, Аугусто, Рафаэль Сабино, Бруно.

 «Карпаты»: Н. Шевченко, Лебеденко, Мехремич, Федецкий, Мирошниченко, Вербный, Эрбес, Ди Франко, Мякушко, Понде, Швед.

Дисквалификации: Карраскаль (Карпаты)

22 сентября, суббота

«Львов» — «Карпаты»
Львов. Стадион «Арена Львов». 17:00
ТВ-трансляция на телеканале «Футбол 2»
ЛЬВОВ — КАРПАТЫ. ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦИЯ МАТЧА
 Арбитр: Анатолий Абдула (Харьков)
Прогноз Sport.ua — 1:1
СДЕЛАТЬ СТАВКУ

 

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(4 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    dudigo78
      dudigo78, 22.09.2018 15:10
    0
    адміни, ваш сайт знов глючить. потріть мої продубльовані повідомлення
    dudigo78
      dudigo78, 22.09.2018 15:09
    +2
    Oleh Dub, 22.09.2018 14:56
    ВІДКРИЮ ТОБІ ПРАВДУ, ТИ ДОВБОЙОБ (ПРОВОКАТОР) ЧЕРЕЗ ТАКИХ ЯК ти і срач в країні!
    браво! що тут ще скажеш. Написав все що було в 2009 році, без всяких прикрас і домислів, про те як проклинали Карпати, а через рік вже всі їх в ЛЄ любили, але я провокатор. Ну що ж, значить все ж таки я був правий. Поменше матюкайся, культурним лвів'янам це не личить
    dudigo78
      dudigo78, 22.09.2018 15:09
    0
    Oleh Dub, 22.09.2018 14:56
    ВІДКРИЮ ТОБІ ПРАВДУ, ТИ ДОВБОЙОБ (ПРОВОКАТОР) ЧЕРЕЗ ТАКИХ ЯК ти і срач в країні!
    браво! що тут ще скажеш. Написав все що було в 2009 році, без всяких прикрас і домислів, про те як проклинали Карпати, а через рік вже всі їх в ЛЄ любили, але я провокатор. Ну що ж, значить все ж таки я був правий. Поменше матюкайся, культурним лвів'янам це не личить
    dudigo78
      dudigo78, 22.09.2018 15:09
    +1
    Oleh Dub, 22.09.2018 14:56
    ВІДКРИЮ ТОБІ ПРАВДУ, ТИ ДОВБОЙОБ (ПРОВОКАТОР) ЧЕРЕЗ ТАКИХ ЯК ти і срач в країні!
    браво! що тут ще скажеш. Написав все що було в 2009 році, без всяких прикрас і домислів, про те як проклинали Карпати, а через рік вже всі їх в ЛЄ любили, але я провокатор. Ну що ж, значить все ж таки я був правий. Поменше матюкайся, культурним лвів'янам це не личить
    Rostik Karpa
      Rostik Karpa, 22.09.2018 15:08
    -1
    Ладно перстаємо сратися і всі йдемо на арену )
    Oleh Dub
      Oleh Dub, 22.09.2018 14:56
    0
    dudigo78, 22.09.2018 14:15
    тобі правда очі колить? Мабуть один з тих, які 9 років тому так себе поводили? Ну або ще підліток. Тоді нема про що і говорити
    ВІДКРИЮ ТОБІ ПРАВДУ, ТИ ДОВБОЙОБ (ПРОВОКАТОР) ЧЕРЕЗ ТАКИХ ЯК ти і срач в країні!
    dudigo78
      dudigo78, 22.09.2018 14:40
    -2
    Rostik Karpa, 22.09.2018 14:23
    Чувак якщо ти не зі Львова то не суди про нас які ми є
    з першого сдня свого життя і до сьогодні живу у Львові. Тому прекрасно обізнаний з нашим менталітетом. І скажи що не було такого в 2009 році і після того через рік?
    Rostik Karpa
      Rostik Karpa, 22.09.2018 14:23
    0
    dudigo78, 22.09.2018 14:00
    а все ж таки доля правди в словах Смалійчука є. Правда треба було в іншій формі це подати. Але пригадую 2009 рік, коли інтелігентні галичани фукали і проклинали Карпати за те, що вони не злили фекалу і відправили їх у пердив. Тоді ледь не кров'ю присягались у вічній любові до фекалу. І що сталось через рік? Правильно: Карпати вийшли в ЛЄ, а фекал десь вчергове пропав з футбольної карти України. І ті "вболівальники" вже кохали Карпати всім серцем, переплачували за квитки на Борусію, а про фк навіть вже ніхто і не згадував. Зараз коли в Карпат проблеми ці шавки знову показують своє істинне обличчя. Але пройде час, фекал вчергове розчиниться, дасть бог Карпати піднімуться і вуаля фокус - покус: у Львові знову всі палко люблять Карпати. Ось такі вони ЛЬВІВ'ЯНИ
    Чувак якщо ти не зі Львова то не суди про нас які ми є
    dudigo78
      dudigo78, 22.09.2018 14:15
    +3
    nm1607, 22.09.2018 14:09
    Дибіл чи що?
    тобі правда очі колить? Мабуть один з тих, які 9 років тому так себе поводили? Ну або ще підліток. Тоді нема про що і говорити
    nm1607
    nm1607, 22.09.2018 14:09
    -2
    dudigo78, 22.09.2018 14:00
    а все ж таки доля правди в словах Смалійчука є. Правда треба було в іншій формі це подати. Але пригадую 2009 рік, коли інтелігентні галичани фукали і проклинали Карпати за те, що вони не злили фекалу і відправили їх у пердив. Тоді ледь не кров'ю присягались у вічній любові до фекалу. І що сталось через рік? Правильно: Карпати вийшли в ЛЄ, а фекал десь вчергове пропав з футбольної карти України. І ті "вболівальники" вже кохали Карпати всім серцем, переплачували за квитки на Борусію, а про фк навіть вже ніхто і не згадував. Зараз коли в Карпат проблеми ці шавки знову показують своє істинне обличчя. Але пройде час, фекал вчергове розчиниться, дасть бог Карпати піднімуться і вуаля фокус - покус: у Львові знову всі палко люблять Карпати. Ось такі вони ЛЬВІВ'ЯНИ
    Дибіл чи що?
    dudigo78
      dudigo78, 22.09.2018 14:00
    +1
    а все ж таки доля правди в словах Смалійчука є. Правда треба було в іншій формі це подати. Але пригадую 2009 рік, коли інтелігентні галичани фукали і проклинали Карпати за те, що вони не злили фекалу і відправили їх у пердив. Тоді ледь не кров'ю присягались у вічній любові до фекалу. І що сталось через рік? Правильно: Карпати вийшли в ЛЄ, а фекал десь вчергове пропав з футбольної карти України. І ті "вболівальники" вже кохали Карпати всім серцем, переплачували за квитки на Борусію, а про фк навіть вже ніхто і не згадував. Зараз коли в Карпат проблеми ці шавки знову показують своє істинне обличчя. Але пройде час, фекал вчергове розчиниться, дасть бог Карпати піднімуться і вуаля фокус - покус: у Львові знову всі палко люблять Карпати. Ось такі вони ЛЬВІВ'ЯНИ
    Oleh Dub
      Oleh Dub, 22.09.2018 13:44
    -3
    Фк ЛЬвів переможе! вже заєбали Карпати які кожний сезон років так 7 борються за виживання..риба гниє з голови, а карпати з президента!
    Rostik Karpa
      Rostik Karpa, 22.09.2018 13:41
    -6
    lemberg-888, 22.09.2018 13:36
    Реально буде унікальний випадок коли 95% вболівальників будуть вболівати за типу гостей !!! А ФК хай тішаться,мають одного горе вболівальника який сере на всіх вітках і новинах про Карпати.
    я думаю все буде з точністю до навпаки ))
    lemberg-888
      lemberg-888, 22.09.2018 13:36
    +6
    Реально буде унікальний випадок коли 95% вболівальників будуть вболівати за типу гостей !!! А ФК хай тішаться,мають одного горе вболівальника який сере на всіх вітках і новинах про Карпати.
    Drovko
      Drovko, 22.09.2018 13:15
    0
    supermario1969, 21.09.2018 17:12
    Спустити фек@л унітаз!
    От сядь на парашу і спускай собі, хто заважає? Геморой? Необов'язково про це волати на спорт. сайті. Твій висер нікому не цікавий.
    Drovko
      Drovko, 22.09.2018 13:10
    -2
    lviv-999, 21.09.2018 16:55
    Це звичайний матч.Ніяке не Дербі !!! Ця команда Фк немає нічого спільного до Львова.Минулого року то був Верес.Сьогодні ФК,завтрв може бути Франик скажімо.Тай Таке.))))!!!
    Думаєш комусь цікавий твій висер, що Львів не львівська команда? Ти почитай коменти людей, клоун.
    Drovko
      Drovko, 22.09.2018 13:04
    -2
    WICKER, 21.09.2018 15:51
    так, тільки БИКУВАТИ умовним господарям не потрібно, ГОСТЬОВІ сектори НАДАЮТЬ гостям, а тут ДЕРБІ, і ще не відомо по ЧИСЕЛЬНОСТІ хто ГІСТЬ, а хто ГОСПОДАР зазвичай у таких випадках ділять ТРИБУНИ західна - східна, або південна - північна в залежності від розташування арени - КЛОУНИ.
    стосовно складу. то замість Федецького у центрі гратиме Ковтун мабуть.
    Сам ти клоун...Арена Львів це домашній стадіон ФК Львів. Відповідно Львів грає вдома, а КЛ на виїзді. І те, що команди з одного міста суті не міняє, ви гості на цьому матчі, тож велкам в гостьовий сектор. У 2 колі Львів буде гостем на "Україні"...
    Rostik Karpa
      Rostik Karpa, 22.09.2018 12:56
    -8
    от сьоодні пукани рватися будуть у всяких смалійчуків і його вівців )))
    I_LOVE_UKRAINE
    online
      I_LOVE_UKRAINE, 22.09.2018 12:33
    -2
    А ми йдемо! А ми йдемо!
    А ми йдемо, йдемо, йдемо!
    І наш футбольний клуб «Карпати»
    До перемоги ведемо!
    Ще прийде час! Ще прийде час!
    «Карпати» виграють не раз.
    І Кубок знов буде у Львові,
    І буде золото у нас!
    Гей догори! Гей догори!
    Зелено-білі прапори.
    Шарфи літають у всі боки
    «Карпати» знов перемогли!
    https://www.youtube.com/watch?v=7FSK9skhuQ4
    ssssyab
      ssssyab, 22.09.2018 12:08
    +6
    LembergWestUkraine, 22.09.2018 12:00
    Диванні вівці не мають 30 гривень на квиток....
    Тут ше попандос в тому шо вони і канал "Футбол" не мають в телевізорі ....
    Яке в тебе задоволення від тупих провокацій?
    pe_p
      pe_p, 22.09.2018 11:54
    +9
    Заруба буде знатна
    Хай переможе кращий і вболівальники
    Останніх буде багато думаю)
    movkli
    online
      movkli, 21.09.2018 18:24
    +8
    вот это фотку откопали))) Федорчук во Львове, Кожанов в Карпатах, да еще и Худик с волосами)))
    DSL
    DSL, 22.09.2018 11:33
    +7
    Це буде прекрасний матч!! Всі на трибуни !!
    l_pogulianka
      l_pogulianka, 22.09.2018 10:35
    +7
    LembergWestUkraine, 22.09.2018 09:35
    Програма на сьогодні для мене:
    13.00 відкриття "Академії боксу ім. А. Котельника" на "Південному
    17.00 відвідини матчу між ФК ЛЕВАМИ і ФК ВІВЦЯМИ на "ЛІМО АРЕНІ"
    Тільки Львів, тільки львів"яни !!!
    Твоя програма розписана в клініці на Кульпарківській
    lemberg-888
      lemberg-888, 22.09.2018 13:36
    +6
    Реально буде унікальний випадок коли 95% вболівальників будуть вболівати за типу гостей !!! А ФК хай тішаться,мають одного горе вболівальника який сере на всіх вітках і новинах про Карпати.
    ssssyab
      ssssyab, 22.09.2018 12:08
    +6
    LembergWestUkraine, 22.09.2018 12:00
    Диванні вівці не мають 30 гривень на квиток....
    Тут ше попандос в тому шо вони і канал "Футбол" не мають в телевізорі ....
    Яке в тебе задоволення від тупих провокацій?
    ssssyab
      ssssyab, 21.09.2018 15:40
    +4
    Карпати переможуть це 100%
    dudigo78
      dudigo78, 22.09.2018 14:15
    +3
    nm1607, 22.09.2018 14:09
    Дибіл чи що?
    тобі правда очі колить? Мабуть один з тих, які 9 років тому так себе поводили? Ну або ще підліток. Тоді нема про що і говорити
    dudigo78
      dudigo78, 22.09.2018 15:09
    +2
    Oleh Dub, 22.09.2018 14:56
    ВІДКРИЮ ТОБІ ПРАВДУ, ТИ ДОВБОЙОБ (ПРОВОКАТОР) ЧЕРЕЗ ТАКИХ ЯК ти і срач в країні!
    браво! що тут ще скажеш. Написав все що було в 2009 році, без всяких прикрас і домислів, про те як проклинали Карпати, а через рік вже всі їх в ЛЄ любили, але я провокатор. Ну що ж, значить все ж таки я був правий. Поменше матюкайся, культурним лвів'янам це не личить
    Віталій Семанів
      Віталій Семанів, 22.09.2018 12:07
    +2
    lviv-999, 21.09.2018 16:55
    Це звичайний матч.Ніяке не Дербі !!! Ця команда Фк немає нічого спільного до Львова.Минулого року то був Верес.Сьогодні ФК,завтрв може бути Франик скажімо.Тай Таке.))))!!!
    Достатньо вже. У Франику вже є щось таке, непонятне..
    Віталій Семанів
      Віталій Семанів, 22.09.2018 12:07
    +2
    lviv-999, 21.09.2018 16:55
    Це звичайний матч.Ніяке не Дербі !!! Ця команда Фк немає нічого спільного до Львова.Минулого року то був Верес.Сьогодні ФК,завтрв може бути Франик скажімо.Тай Таке.))))!!!
    Достатньо вже. У Франику вже є щось таке, непонятне..
    a.Rudik
      a.Rudik, 21.09.2018 22:18
    +2
    Я йду на стадіон. Хочу 3-3 щоб був рахунок.
    WICKER
      WICKER, 21.09.2018 15:52
    +2
    ssssyab, 21.09.2018 15:40
    Карпати переможуть це 100%
    дасть Бог переможуть, про те це ДЕРБІ, тут усіляке буває.
    WICKER
      WICKER, 21.09.2018 15:51
    +2
    так, тільки БИКУВАТИ умовним господарям не потрібно, ГОСТЬОВІ сектори НАДАЮТЬ гостям, а тут ДЕРБІ, і ще не відомо по ЧИСЕЛЬНОСТІ хто ГІСТЬ, а хто ГОСПОДАР зазвичай у таких випадках ділять ТРИБУНИ західна - східна, або південна - північна в залежності від розташування арени - КЛОУНИ.
    стосовно складу. то замість Федецького у центрі гратиме Ковтун мабуть.
    dudigo78
      dudigo78, 22.09.2018 15:09
    +1
    Oleh Dub, 22.09.2018 14:56
    ВІДКРИЮ ТОБІ ПРАВДУ, ТИ ДОВБОЙОБ (ПРОВОКАТОР) ЧЕРЕЗ ТАКИХ ЯК ти і срач в країні!
    браво! що тут ще скажеш. Написав все що було в 2009 році, без всяких прикрас і домислів, про те як проклинали Карпати, а через рік вже всі їх в ЛЄ любили, але я провокатор. Ну що ж, значить все ж таки я був правий. Поменше матюкайся, культурним лвів'янам це не личить
    dudigo78
      dudigo78, 22.09.2018 14:00
    +1
    а все ж таки доля правди в словах Смалійчука є. Правда треба було в іншій формі це подати. Але пригадую 2009 рік, коли інтелігентні галичани фукали і проклинали Карпати за те, що вони не злили фекалу і відправили їх у пердив. Тоді ледь не кров'ю присягались у вічній любові до фекалу. І що сталось через рік? Правильно: Карпати вийшли в ЛЄ, а фекал десь вчергове пропав з футбольної карти України. І ті "вболівальники" вже кохали Карпати всім серцем, переплачували за квитки на Борусію, а про фк навіть вже ніхто і не згадував. Зараз коли в Карпат проблеми ці шавки знову показують своє істинне обличчя. Але пройде час, фекал вчергове розчиниться, дасть бог Карпати піднімуться і вуаля фокус - покус: у Львові знову всі палко люблять Карпати. Ось такі вони ЛЬВІВ'ЯНИ
    lviv-999
      lviv-999, 21.09.2018 16:55
    +1
    Це звичайний матч.Ніяке не Дербі !!! Ця команда Фк немає нічого спільного до Львова.Минулого року то був Верес.Сьогодні ФК,завтрв може бути Франик скажімо.Тай Таке.))))!!!
    dudigo78
      dudigo78, 22.09.2018 15:10
    0
    адміни, ваш сайт знов глючить. потріть мої продубльовані повідомлення
    dudigo78
      dudigo78, 22.09.2018 15:09
    0
    Oleh Dub, 22.09.2018 14:56
    ВІДКРИЮ ТОБІ ПРАВДУ, ТИ ДОВБОЙОБ (ПРОВОКАТОР) ЧЕРЕЗ ТАКИХ ЯК ти і срач в країні!
    браво! що тут ще скажеш. Написав все що було в 2009 році, без всяких прикрас і домислів, про те як проклинали Карпати, а через рік вже всі їх в ЛЄ любили, але я провокатор. Ну що ж, значить все ж таки я був правий. Поменше матюкайся, культурним лвів'янам це не личить
    Oleh Dub
      Oleh Dub, 22.09.2018 14:56
    0
    dudigo78, 22.09.2018 14:15
    тобі правда очі колить? Мабуть один з тих, які 9 років тому так себе поводили? Ну або ще підліток. Тоді нема про що і говорити
    ВІДКРИЮ ТОБІ ПРАВДУ, ТИ ДОВБОЙОБ (ПРОВОКАТОР) ЧЕРЕЗ ТАКИХ ЯК ти і срач в країні!