Ліга Чемпіонів. Водне поло. BPM Sport Management – Динамо – 22:8

У третьому матчі львівяни зазнали ніщівної поразки

5729
0
Андрій Строкатов
У румунському Брашові 14-го вересня завершився другий ігровий день турніру групи «А» в рамках першого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів з водного поло сезону-18/19, упродовж якого команди на водному майданчику басейну «Олімпік» зіграли поєдинки другого та третього турів. Поєдинок львівського «Динамо» з представником Грузії ВК «Тбілісі». Той матч став для нашої команди історичним, адже вона здобула першу перемогу (10:6) в рамках Ліги чемпіонів – головного та найпрестижнішого змагання континентального рівня для клубних команд Старого Світу. А ввечері на «біло-синіх» чекала гра проти найбільш рейтингового учасника турніру – італійського клубу BPM Sport Management з містечка Бусто-Арсіціо. Звісно, ще до початку зустрічі усі чудово розуміли, що в цьому протистоянні з командою 58-річного фахівця Сальвадоре Марко Балдінетті нашим хлопцям буде не просто. Львів’яни однозначно були андердогами матчу, а їхні суперники, відповідно, беззаперечними його фаворитами. Зрештою усе закінчилося так, як й прогнозували фахівці – впевненою перемогою представника італійського чемпіонату. Втім, були, що називається, у звітному матчі світлі відтінки гри і в «біло-синіх». Та про усе, хоча й коротко, однак за порядком.

BPM «Sport Management» (Бусто-Арсіціо, Італія) – «Динамо» (Львів, Україна) – 22:8 (2:2, 9:1, 6:1, 5:4)

BPM «SPORT MANAGEMENT»: 1. Деян Лазовіч, 13. Джанмарко Нікозія – 2. Вінченцо Дольче, 3. Лука Дамонте, 4. Джакопо Алесані, 5. Андреа Фонделлі, 6. Едоардо Ді Сомма, 7. Алессіо Вітторіо Росано, 8. Лоренцо Бруні, 9. Крістіано Мірарчі, 10. Стефано Лунго (капітан), 11. Джакомо Касасола, 12. Джузеппе Валентіно.

«ДИНАМО: 1. Костянтин Нікольський, 13. Нестор Бабський – 2. Максим Осика, 3. Юрій Мамєтьєв, 4. Максим Ратков, 5. Олександр Дядюра (капітан), 6. Роман Грищук, 7. Олександр Абрамов, 8. Марко Мартініч, 9. Владислав Бабаєнко, 10. Володимир Войтенко, 11. Юре Марелья, 12. Костянтин Алєксєєв.

ГОЛИ: Алесані (02:03, 20:57, 31:36), Дольче (07:13, 11:03, 19:12), Дамонте (08:56, 09:30, 14:23, 15:39, 29:43), Лунго (10:10, 22:53, 23:34, пенальті), Ді Сомма (10:39, 26:11), Мірарчі (12:26, 28:50, у більшості), Валентіно (13:39), Касасола (16:25, 18:22), Росано (24:38) – Мартініч (02:48, у більшості), Войтенко (06:51, у більшості, 19:40, 30:15), Ратков (11:25), Бабаєнко (27:27), Абрамов (28:14), Осика (31:16).

Перша чверть вийшла для нас обнадійливою. Так, рахунок відкрили італійці – на початку третьої хвилини Алесані влучним кидком завершив позиційну атаку апенінців. Однак за якихось 45 секунд Мартініч, реалізувавши чисельну перевагу, відновив статус-кво – 1:1. Покарали динамівці суперника і за другий фол. Цього разу круглого до сітки суперника кидком з позиції стовпа скерував Войтенко і вперше та, як засвідчив подальший розвиток подій у матчі, й востаннє вивів «Динамо» уперед – 2:1. Та й попереду наші хлопці були тільки 19 секунд. На останній хвилині першого періоду Дольче підвів підсумок першого періоду – 2:2.

Звісно, незважаючи на нічийний рахунок після першої чверті матчу, у позитивний результат не надто вірилося. Все ж більш високий рівень італійців у всіх компонентах гри з м’ячем на воді було видно, як то кажуть, неозброєним оком. Однак і того, що сталося в другому періоді, також уявити собі наперед було важко. Як не прикро та боляче про це говорити, але від реалій життя нікуди не дінешся.

Схоже, після 2:2 в перші вісім хвилин гри, упродовж першої малої перерви Cальвадор Марко Балдінетті мав зі своїми підопічними серйозну розмову. І з початком другої чверті вони включили командний пресинг, до якого динамівці були абсолютно не готові. Під тиском суперника після поновлення гри наші хлопці не протрималися й хвилини. Низка помилок, припуститися яких львів’ян змусили італійці, призвела до того, що упродовж 127 секунд м’яч п’ять разів поспіль залітав до сітки наших воріт і цифри на табло стрімко змінилися з 2:2 на 2:7. Після цього, щоправда, Ратков дальнім кидком один гол відіграв, однак італійцям це не сподобалося і вони до великої перерви провели ще чотири результативні атаки, які щоразу розпочинали на неймовірно високих швидкостях, щойно перехопивши м’яч. 11:3 на користь наших суперників – таким був рахунок на екваторі матчу.

У другій половині гри в італійців вже не було потреби продовжувати так само активно діяти. Тож відповідно й динамівцям «дихалося» трохи легше. Тим не менше, свої 11 м’ячів апенінці закинули й упродовж третього та четвертого періодів. А могло бути й 12, однак наш воротар Бабський зумів відбити пенальті у виконанні Росано. Врятував Нестор наші ворота й ще в кількох епізодах, але щось зарадити, коли партнери залишали його одного проти двох, а то й трьох гравців команди суперника він ну ніяк не міг. До позитивних моментів гри можна ще хіба віднести чотири м’ячі, які ми закинули в четвертій чверті.

Звісно, тут треба сказати прямо, що оборона суперника давала нашим хлопцям грати, та все одно тішить, що хоч щось вдалося зробити в атаці. Символічно, напевне, що останній гол за «Динамо» в цій грі закинув дебютант Ліги Чемпіонів 17-річний Максим Осика, який не побоявся взяти на себе відповідальність за завершення атаки і потужним пострілом прошив руки як оборонців, так і кіпера італійців.

Гра закінчилася з малоприємним для нас рахунком 8:22. Втім, трагедії з цього ніхто не робить. Попереду два заключні поєдинки: у суботу ми відкриваємо четвертий тур грою проти французького клубу Pays D’AIX з містечка Екс-ан-Прованс, а в неділю першими зіграємо поєдинок п’ятого, заключного туру з турецькою командою Enka Sport зі Стамбула. Т

Водне поло. Чоловіки. Ліга Чемпіонів сезону-2018/2019. Перший кваліфікаційний раунд

Перший тур

17:00. Enka Sport (Стамбул, Туреччина) – Pays D’AIX (Екс-ан-Прованс, Франція) – 5:11 (2:3, 1:5, 0:3, 2:0)

18:30. BPM Sport Management (Бусто-Арсіціо, Італія) – ВК «Тбілісі» (Грузія) – 14:3 (3:0, 3:0, 3:0, 5:3)

День другий. 14 вересня (п’ятниця)

Другий тур

11:00. BPM Sport Management (Бусто-Арсіціо, Італія) – Pays D’AIX (Екс-ан-Прованс, Франція) – 13:8 (2:0, 5:0, 3:4, 3:4)

12:30. Corona Sportul Studentesc (Брашов, Румунія) – Enka Sport (Стамбул, Туреччина) – 10:6 (1:2, 3:0, 4:3, 2:1)

Третій тур

17:00. BPM Sport Management (Бусто-Арсіціо, Італія) – «Динамо» (Львів, Україна) – 22:8 (2:2, 9:1, 6:1, 5:4)

18:30. Enka Sport (Стамбул, Туреччина) – ВК «Тбілісі» (Грузія) – 10:7 (2:1, 3:0, 2:4, 3:2)

20:00. Corona Sportul Studentesc (Брашов, Румунія) – Pays D’AIX (Екс-ан-Прованс, Франція) – 7:12 (0:2, 3:6, 3:1, 1:3)

Четвертий тур

17:00. Pays D’AIX (Екс-ан-Прованс, Франція) – «Динамо» (Львів, Україна)

18:30. BPM Sport Management (Бусто-Арсіціо, Італія) – Enka Sport (Стамбул, Туреччина)

20:00. Corona Sportul Studentesc (Брашов, Румунія) – ВК «Тбілісі» (Грузія)

День четвертий. 16 вересня (неділя)

П’ятий тур

09:30. Enka Sport (Стамбул, Туреччина) – «Динамо» (Львів, Україна)

11:00. Corona Sportul Studentesc (Брашов, Румунія) – BPM Sport Management (Бусто-Арсіціо, Італія)

12:30. ВК «Тбілісі» (Грузія) – Pays D’AIX (Екс-ан-Прованс, Франція)