Київ-Баскет обіграв у спарингу Черкаські Мавпи

Це перша перемога команди

В середу, 12 вересня, чоловіча команда Київ-Баскета здобула першу перемогу після відродження клубу. Символічно, що її кияни вибороли у суперництві з чинними чемпіонами України – Черкаськими Мавпами. І нехай статус матчу - товариський, цей момент для клубної історії знаковий.

Звітний поєдинок став четвертим у низці передсезонних спарингів Київ-Баскета. До цього підопічні Олександра Лохманчука (головний тренер Київ-Баскета Євген Мурзін опікується справами національної збірної і готує її до важливих відбірних матчів чемпіонату світу) провели ігрову сесію у Миколаєві і поступилися Одесі, Хіміку і Миколаєву.

Київ-Баскет на домашньому паркеті не став довго розгойдуватися і вивчати суперника. Черкаські Мавпи також у боргу не залишилися. Але наприкінці першої – початку другої чверті господарям вдалося здійснити очковий ривок 11:0. Утримати лідерство за такої переваги перед перервою було справою техніки. Відпочивати команди пішли за рахунку 49:34 на користь господарів. Поперерві смугастим вдалося утримати високий темп і не лише зберегти, а й примножити позитивний баланс. Наприкінці третьої десятихвилинки вони відірвалися у рахунку на +20 – 67:47. Лише у заключній чверті підопічним Максима Міхельсона вдалося взяти гру під свій контроль. Позначилася краща функціональна готовність гостей. Цей відрізок матчу вони виграли 32:23, але у підсумку зазнали поразки 84:94.

Переможці випереджали суперника на підбираннях – 42 проти 33-х. Втім, найрезультативнішим у матчі став гравець Мавп Ігор Чумаков – 27 очок, у його партнера по команді Янга Брендона 22 очка. Показник найрезультативнішого у господарів Павла Крутоуса – 16 набраних. Але, відзначимо важливу деталь – усі 12 гравців Київ-Баскета з заявки на матч набирали очки.