4

Жозе МОРАЇШ: «Ми заслужили перемогу над Динамо»

Наставник «Карпат» розповів, як його команді вдалося переграти «Динамо»

ФК Карпати. Жозе Мораїш

Головний тренер львівських «Карпат» Жозе Мораїш прокоментував результат гри своєї команди з «Динамо» (2:0) в матчі 7-го туру УПЛ.

«Сьогодні наша команда показала хорошу гру. В першому таймі нам дещо бракувало спокою, гравці були сконцентровані над завданнями, які мали виконувати, вони інтенсивно працювали над цим весь тиждень. Ми забили перший гол, перед цим була ще можливість, якою не скористався Карраскаль.

Після цього контролювали гру обидва тайми, що дало можливість забити ще. Ми дуже швидко залишилися в меншості. Вважаю, друга жовта картка є перебільшенням. Зі стратегічної точки зору команда показала себе дуже добре, граючи проти хорошого суперника. Там є хороші футболісти. Ми задоволені перемогою, команда на неї заслужила. В деяких моментах нам пощастило, але тут не обійшлося без самопожертви футболістів», - сказав Мораїш.

Сергей Цыба Источник: Footboom