Українські фігуристи розпочали виступ на юніорському Гран-прі

Троє українських фігуристів дебютували на юніорському рівні

Українські фігуристи розпочали виступ на юніорському Гран-прі
© Федерация фигурного катания Украины

Троє українських фігуристів дебютували на юніорському рівні, виступивши з короткими програмами у першому турнірі серії Гран-прі серед спортсменів цієї вікової категорії.

У Братіславі, де стартував перший етап ЮГП,  13-річний  Кирило Лішенко  отримав за свою коротку програму ( композиція Девіда Арнольда «Who You Really Are» з телесеріалу «Шерлок») 39.72 бали. Юний фігурист чимало «втратив»  на стрибках – жоден з них йому не вдалося  виконати  чисто. Спочатку він не докрутив потрійний тулуп у каскаді з подвійним тулупом, а потім так само помилився під час виконання потрійного фліпа та  подвійного акселя.  Відтак його технічна оцінка  склала 18.54 бали. Компоненти судді оцінили вище – 21.18. Учень київських тренерів Дмитра Шкідченка та Аріни Кузнєцової посів після виконання короткої програми 17-е місце.

Не впорався з хвилюванням  на своїх перших змаганнях такого високого рівня і харківський  спортсмен Михайло Лейба (тренер Юлія Білецька). У нього також «не пішли» стрибки, крім того, судді зняли три бали за падіння. Складові оцінки Лейби – 17.18 за техніку та 20.25 за компоненти. З сумою 34.43 бали Михайло опинився на 23-у місці.

Лідирує  в турнірі юнаків 13-річний канадець Стівен Гоголєв (77.67 балів), який з 2014 року тренується у Брайяна Орсера. В арсеналі цього фігуриста уже є стрибки у чотири оберти. На другому місці Міцукі Сумото(Японія) – 74.13, на третьому – Даніель Грассл з Італії - 71.86.

З довільною програмою фігуристи виступлять  24 серпня. У Михайла Лейби 4-й стартовий номер, у Кирила Лішенка – 12-й.

В змаганнях дівчат наша  Анна Ракович  набрала в короткій програмі 36.83 бали і розташувалася на 24-й позиції. Відсутність досвіду  позначилася  і на її катанні: учениця Олександра Артищенка почувалася на льоду невпевнено і припустилася низки помилок. Виконання фігуристкою елементів судді оцінили у 19.08, а компоненти – 17.75.

Трійку лідерів, як і очікувалося, очолила учениця Етері Тутберідзе  Анна Щербакова – 73.18. Другою йде також росіянка Анна Тарусіна – 67.14, третьою – кореянка Ю Єн–  64.45.

Переможниця та призерки першого етапу ЮГП серед дівчат стануть відомі 25 серпня.

Читайте также: Фабиан БУРЗА: «Хочу найти юных фигуристов»

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
© 2003-2019 Sport.ua
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности