Артем ФЕДЕЦЬКИЙ: «Не сказав би, що Десна розслабилась»

Футболіст «Карпат» підбив підсумки матчу з «Десною» (2:2)

1054
1
ФК Карпаты. Артем Федецкий

Поступаючись за результатом першого тайму чернігівській «Десні» 0:2, карпатівці зуміли відіграти два м’ячі та зрівняти рахунок (2:2). До того ж, саме гості були ближчими до того, аби у першому виїзному поєдинку на останніх хвилинах вирвати перемогу: м’яч після неймовірного удару через себе від Федецького дивом не залетів у ворота чернігівців.

«Знаєте, не хочеться згадувати про перший тайм. Хочу сказати про другу частину гри, де ми показали справжній характер. Не пам’ятаю, коли таке востаннє було, щоб ми відігравали два м’ячі. У перерві тренер просив нас проявити мужність та характер. Це нам вдалося. Могли забивати і третій гол та виривати перемогу. Проте, вважаю, що 2:2 – закономірний результат.

Важко сказати, чому видались настільки два різних тайми. Вважаю, що другий гол був забитий з порушенням правил. Проте, рефері цього не розгледів. У нас немає системи VAR, суддя так вирішив. Приємно, що в кожного з нас є карпатівський лев, якого ми сьогодні показали. Щоправда, не знаю, чому нам раніше не вдавалось його демонструвати на полі. Це буде хороший приклад на майбутнє для всіх нас.

Ідентичний результат з молодіжним складом? Думаю, саме в таких матчах команда показує свій карпатівський дух. У більшості, після 0:2 опускаються руки. Справді важко психологічно налаштуватись. Не сказав би, що «Десна» розслабилась. Цю нічию можна прирівняти до перемоги.

Мій удар? Так, теж міг забити і вирвати в кінці перемогу. Але потрібно рухатись вперед і готуватись вже до наступного матчу», – підсумував капітан «Карпат», — зазначив Федецький.