Жіноча збірна України U-16 поступилася в другому матчі ЄвроБаскета

Наші дівчата в боротьбі програли суперницям з Білорусі

1066
0
Жіноча кадетська збірна України U-16 програла команді Білорусі в другому матчі групового етапу чемпіонату Європи. Нагадаємо, що вчора українки перемогли Норвегію.

ЧЕМПІОНАТ ЄВРОПИ U-16
Жінки. Дивізіон В

Україна – Білорусь – 47:63 (9:10, 17:22, 17:8, 4:23)

Поєдинок впевненіше почали суперниці. Тон задала лідер білоруської команди Ірина Вєнская. Українки намагалися не відпускати далеко суперниць. До кінця першої половини матчу Білорусь у підсумку мала 6 очок переваги. Українки при цьому були влучнішими – 40% проти 30,95 за майже паритету під щитами.

З початком третьої чверті нашим дівчатам вдалося перехопити ініціативу. До заключної 10-хвилинки вони відіграли відставання та вийшли вперед на 3 очка.

Однак на останню частину поєдинку українкам забракло сил. Більш зосереджені суперниці впевнено додавали. Наші дівчата намагалися не відставати за допомогою триочкових, втім втома негативно позначилася на реалізації. Суперниці ж своїх шансів не марнували. Відтак перша поразка України після двох матчів.

Найкращими в складі нашої команди стали Владислава Кіба (13 очок, 8 підбирань) та Анастасія Ковтун (12 очок, 15 підбирань). Втім у суперниць ще результативніше відповіли Яна Лябедзич (23 очка, 10 підбирань) та Ірина Вєнская (20, 8).

У наступному поєдинку збірна України грає 18 серпня проти Албанії. Початок о 17:00.