Жіноча збірна України U-16 здобула вольову перемогу на старті чемпіона

Наші дівчата перемогли команду Норвегії в стартовому поєдинку ЄвроБаскета

1509
0
Жіноча кадетська збірна України U-16 перемогла команду Норвегії в стартовому поєдинку чемпіонату Європи.

ЧЕМПІОНАТ ЄВРОПИ U-16
Жінки. Дивізіон В
Група D

Норвегія – Україна – 53:60 (12:9, 15:14, 8:20, 18:17)

Перша половина матчу склалася для нашої команди не найкращим чином. На майданчику в основному йшла рівна боротьба. Однак суперниці все ж вибороли чотири очки переваги на велику перерву.

Та в третій чверті ситуація змінилася. Українки впевнено пішли вперед і в підсумку змінили рахунок уже на свою користь.

Заключній чверті наші дівчата не дозволили норвежкам позбавити себе стартової перемоги.

Найкращою в нашій команді стала Владислава Кіба – 23 очка, 9 підбирань. Анастасія Ковтун набрала 8 очок та 18 підбирань. 16 очок та 8 підбирань в здобутку Лідії Джус.

У наступному матчі наша команда грає 17 серпня проти Білорусі, яка сьогодні впевнено перемогла Боснію і Герцеговину – 83:54.

Отметим, что в нашей группе  также играют Финляндия, Албания, Беларусь и Босния. Две лучшие команды выйдут в плей-офф, третья и четвертая сразятся за места с 9 по 16, дву худшие – за места с 17 по 23.

Матчи группового раунда пройдут с 16 по 21 августа.