Карпаты возглавил экс-помощник Жозе Моуриньо

Новым наставником львовского клуба стал Жозе Мануэль Феррейра де Мораиш

Карпаты возглавил экс-помощник Жозе Моуриньо
© ФК Карпаты. Олег Смалийчук и Жозе Мораиш

Новым главным тренером львовских «Карпат» назначен 53-летний португальский специалист Жозе Мануэль Феррейра де Мораиш.

Мораиш много лет работал ассистентом знаменитого португальского тренера Жозе Моуриньо. Мораиш помогал Моуриньо выигрывать трофеи в «Порто», «Интере», «Реале» и «Челси».

В течение игровой карьеры Мораиш выступал за «Униан Лейрию», «Атлетику» из Порто и «Пенафиели».

Тренерскую карьеру новый наставник «Карпат» начал с молодежным составом «Бенфики». В качестве главного тренера Жозе Мораиш работал с «Аль-Шабабом» (Саудовская Аравия), турецким «Антальяспором», греческим АЕКом и английским «Барнсли».

Полный состав нового тренерского штаба «Карпат» будет объявлен в ближайшее время.

Ранее сообщалось, что пост главного тренера «Карпат» покинул Олег Бойчишин.

После 4-х сыгранных туров «Карпаты» занимают 8-е место в турнирной таблице УПЛ, имея в активе 4 очка при разнице забитых и пропущенных мячей 3-5.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — ФК Карпаты

(10 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    LembergWestUkraine
      LembergWestUkraine, 16.08.2018 21:32
    0
    https://www.youtube.com/watch?time_continue=38&v=OxNfBiWEMc8
    Карпаты уволили Бойчишина и назначили Мораиша
    Vitaly Manko
      Vitaly Manko, 16.08.2018 20:58
    +2
    deutsch555, 16.08.2018 18:14
    чоловіче. якими тебе фактами закидувати?) я всю історію Західної України знаю з першоджерел) а не з брехливих радянських підручників) бо я і всі мої рідні саме звідти)))) свою інформацію про польське "панування" ти можеш комусь іншому впарювати))). Польська адміністрація була у нас впродовж 20-30-х рр..Австро-Угорська імперія коли розпалася?) вже б до радянської агресії усі б повмирали, якби усе було так..як ти кажеш...) що було українського, питаєш?)))) гугл в тобі в допомогу))) або приїдь і поспілкуйся з людьми)))наведу найбільш поширену брехню радянської пропаганди про "панування" поляків..і про те, як вони гнобили українцв...в Другій Речі Посполитій НЕ БУЛО національної дискримінації на землеволодіння..це я знаю особисто..у мене була змога спілкуватися з тисячами людей.......були такі пов'яти, де серед землевласників були одні українці))) дуже цінувалася і усіляко заохочувалась любов до праці....) була українська церква...освіта....вчені...сільськогосподарська кооперація.....) було звичайно ж все це і польське) українці, як і поляки, обиралися до сейму..сенату..очолювали гміни...пов'яти... ) і порівняй тепер з подіями після 1939 року..і своє недолуге порівняння поляків з ордою))) я перепрошую... ти або не володієш предметом.....або просто троль)))
    Коли мою бабусю забрали в трудовий полон у Німеччину,після Німеччини їх перевели до поляків. І вона мені ще в дитинстві казала- запомни онучку,не має гірших ворогів для нас українців ніж поляки тому,що для німців ми були полонені,інша нація,другий сорт.А от для поляків ми вічні холопи і як худоба.І вони увсякчас це нам повторювали і кормили лушпанням з картоплі та помиями для худоби,казали що українські холопи не мають розраховувати на щось краще.Так що не кажіть за всіх..Може комусь і вхолопстві добре під пОляками живеться і помиї йому за їжу за радість. Може хтось і здобрими поляками зустрічався,але.. це теж житєвий досвід.Так що тут немає тільки так і ніяк інакше.Це моя думка і радянськи підручники тут ні до чого.
    yaroslavos
      yaroslavos, 16.08.2018 20:29
    0
    deutsch555, 16.08.2018 18:14
    чоловіче. якими тебе фактами закидувати?) я всю історію Західної України знаю з першоджерел) а не з брехливих радянських підручників) бо я і всі мої рідні саме звідти)))) свою інформацію про польське "панування" ти можеш комусь іншому впарювати))). Польська адміністрація була у нас впродовж 20-30-х рр..Австро-Угорська імперія коли розпалася?) вже б до радянської агресії усі б повмирали, якби усе було так..як ти кажеш...) що було українського, питаєш?)))) гугл в тобі в допомогу))) або приїдь і поспілкуйся з людьми)))наведу найбільш поширену брехню радянської пропаганди про "панування" поляків..і про те, як вони гнобили українцв...в Другій Речі Посполитій НЕ БУЛО національної дискримінації на землеволодіння..це я знаю особисто..у мене була змога спілкуватися з тисячами людей.......були такі пов'яти, де серед землевласників були одні українці))) дуже цінувалася і усіляко заохочувалась любов до праці....) була українська церква...освіта....вчені...сільськогосподарська кооперація.....) було звичайно ж все це і польське) українці, як і поляки, обиралися до сейму..сенату..очолювали гміни...пов'яти... ) і порівняй тепер з подіями після 1939 року..і своє недолуге порівняння поляків з ордою))) я перепрошую... ти або не володієш предметом.....або просто троль)))
    Ну бабка казала, то є дійсно першоджерело. В нас в селі бабки про інопланетян розповідали, бачу даремно їм не вірив
    shakhtar1098570
      shakhtar1098570, 16.08.2018 19:51
    -2
    Через 5 туров подаст в отставку
    usa
      usa, 16.08.2018 19:04
    0
    АЛЕ...!!!! Посмотрите как статья называется...Мамо!Я Леніна бачив..!-начинаете летописи поднимать...
    deutsch555
      deutsch555, 16.08.2018 18:26
    -1
    korsun_skif, 16.08.2018 17:11
    І ще цікавий факт. Той же Донецьк довгий час важали культурним центром української інтелигенції. Поки туди не почали звозити з усього радянського союзу зеків працювати на шахтах.
    Ким вважалося?))))) в часи рос. імперії це було робітнице поселення Юзівка)))) Як це робітниче поселення в часи російської імперії могло бути центром української інтелігенції?))))) з 1924 року Сталіно...з 1961 року Донецьк....)))..
    ssssyab
      ssssyab, 16.08.2018 18:24
    -2
    Хороші новини.
    Єврокубки практично в кишені.
    Удачі!!!
    deutsch555
      deutsch555, 16.08.2018 18:14
    -1
    korsun_skif, 16.08.2018 17:07
    Ото написав так написав. Анужбо закидай нас фактами і датами. А саме де і коли Польша так допомагала Україні? Про Волинь і Галичину дякую, посміявся від усього сердця. Ще дуже розважило про розвиток українства вцілому та української інтелигенції за часів польського панування.
    Українство розвивалось, та й то контрольовано, лише за часів входження частини України до Австро-Угорської імперії. Ну і звісно за часів незалежної УНР. Але в обох випадках Польша немала ніякого відношення до цього.
    чоловіче. якими тебе фактами закидувати?) я всю історію Західної України знаю з першоджерел) а не з брехливих радянських підручників) бо я і всі мої рідні саме звідти)))) свою інформацію про польське "панування" ти можеш комусь іншому впарювати))). Польська адміністрація була у нас впродовж 20-30-х рр..Австро-Угорська імперія коли розпалася?) вже б до радянської агресії усі б повмирали, якби усе було так..як ти кажеш...) що було українського, питаєш?)))) гугл в тобі в допомогу))) або приїдь і поспілкуйся з людьми)))наведу найбільш поширену брехню радянської пропаганди про "панування" поляків..і про те, як вони гнобили українцв...в Другій Речі Посполитій НЕ БУЛО національної дискримінації на землеволодіння..це я знаю особисто..у мене була змога спілкуватися з тисячами людей.......були такі пов'яти, де серед землевласників були одні українці))) дуже цінувалася і усіляко заохочувалась любов до праці....) була українська церква...освіта....вчені...сільськогосподарська кооперація.....) було звичайно ж все це і польське) українці, як і поляки, обиралися до сейму..сенату..очолювали гміни...пов'яти... ) і порівняй тепер з подіями після 1939 року..і своє недолуге порівняння поляків з ордою))) я перепрошую... ти або не володієш предметом.....або просто троль)))
    l_pogulianka
      l_pogulianka, 16.08.2018 17:39
    +2
    Voller91, 16.08.2018 13:11
    Я також зі Львова і повністю згідний. Вест або провокатор-троль, або повний не адекват.
    Він і провокатор і троль та головне повний неадекват.Та і .і. на нього забийте - в ігнор його
    DSL
    DSL, 16.08.2018 17:29
    -3
    Хлопці Хлопці!!!
    - Чули новину??
    - Яку?
    - До нас сам JOSE приїхав!!
    - Що,Моуріньйо??
    - Та нііііі... Його асистент!!
    - ОГО!! Так все ясно. ПАПА мітить на Лігу Чемпіонів
    - Почекай, а якже Олег Б..!? Він же зовсім
    недавно став тренером Левів другий раз
    - Так, ПАПА сказав, що він не справляється з заданієм на сезон
    - Жаль А що цей JOSÉ??
    - Так ПАПА сказав, що JOSÉ амбіціозний. Короче квалікований Паца виведе команду з ями
    - Я цьому португалу не завідую..
    - Бо він ще не знає куди попав!
    - А на довго він залишиться??
    - Папа сказав, що до конца року
    - Так, знаачить, успіхи вже не за горами..
    - Да, назначеніє тренера це вже ПЕРЕМОГА
    korsun_skif
      korsun_skif, 16.08.2018 17:11
    +1
    І ще цікавий факт. Той же Донецьк довгий час важали культурним центром української інтелигенції. Поки туди не почали звозити з усього радянського союзу зеків працювати на шахтах.
    korsun_skif
      korsun_skif, 16.08.2018 17:07
    -1
    deutsch555, 16.08.2018 16:32
    ідійоте...якби не Польща, то й тебе ..ебіла не було б....а якби й був, то якийсь кацапомовний)))) тільки в 1939-1940 рр. вивезли до Сибіру і розстріляли більше 1 млн. представників інтелігенції і економічної еліти (це галичина і Волинь)..яка коли і де сформувалася? З трьох раз вгадаєш?)))..ти тільки уяви, якби орда захопила наш край до 1920 року....... до 1939 року Львів..Івано-Франківськ.. були би подібними до багатьох міст Лівобережної України.....Україна ніколи не мала б навіть формальної незалежності..........не кажучи вже про те, що в Україні не було б нічого українського...якби не Польща сьогодні, то більшість людей у нас жили б виключно з натурального господарства...інвестиції...взагалі .йобнувся...краєм керують морди..димінські.....уїнські..коломойські..і інші бандити... а воно про інвестиції....як можна бути таким недалеким?))))
    Ото написав так написав. Анужбо закидай нас фактами і датами. А саме де і коли Польша так допомагала Україні? Про Волинь і Галичину дякую, посміявся від усього сердця. Ще дуже розважило про розвиток українства вцілому та української інтелигенції за часів польського панування.
    Українство розвивалось, та й то контрольовано, лише за часів входження частини України до Австро-Угорської імперії. Ну і звісно за часів незалежної УНР. Але в обох випадках Польша немала ніякого відношення до цього.
    deutsch555
      deutsch555, 16.08.2018 16:32
    -4
    dudigo78, 16.08.2018 12:33
    та ні якраз. В нас тут якогось польського чи іншого пуйла не просили про введення військ, а тепер маємо прихід іноземних інвестицій, будівництво доріг, мостів, відкриття нових заводів та фабрик, а дамбас отримав війну, розруху і бідність якраз завдяки тупому населенню
    ідійоте...якби не Польща, то й тебе ..ебіла не було б....а якби й був, то якийсь кацапомовний)))) тільки в 1939-1940 рр. вивезли до Сибіру і розстріляли більше 1 млн. представників інтелігенції і економічної еліти (це галичина і Волинь)..яка коли і де сформувалася? З трьох раз вгадаєш?)))..ти тільки уяви, якби орда захопила наш край до 1920 року....... до 1939 року Львів..Івано-Франківськ.. були би подібними до багатьох міст Лівобережної України.....Україна ніколи не мала б навіть формальної незалежності..........не кажучи вже про те, що в Україні не було б нічого українського...якби не Польща сьогодні, то більшість людей у нас жили б виключно з натурального господарства...інвестиції...взагалі .йобнувся...краєм керують морди..димінські.....уїнські..коломойські..і інші бандити... а воно про інвестиції....як можна бути таким недалеким?))))
    a-z667
      a-z667, 16.08.2018 15:49
    +1
    А у него этооооооо....лицензия есть?
    Владимир Воха
      Владимир Воха, 16.08.2018 14:47
    -3
    А причому тут Шахтарь?до ви ліпити???
    LembergWestUkraine
      LembergWestUkraine, 16.08.2018 14:39
    +7
    Віталій Семанів, 16.08.2018 14:37
    Ліцензія Pro є в нього, перевірили?
    Ліцензію ПРО перевірять перед матчем з шахтьором !
    Віталій Семанів
      Віталій Семанів, 16.08.2018 14:37
    +6
    Ліцензія Pro є в нього, перевірили?
    I_LOVE_UKRAINE
      I_LOVE_UKRAINE, 16.08.2018 14:14
    +4
    Пригадую, в період 2009-2013 (перша половина) були традиційні часті срачі в комментарях, під гілками різних команд - ШД, ДК, МХ, ДД, КЛ і могло подуматись, що це фани суперників (наприклад ШД і ДК, чи МХ і ДД)... Але, в той же період появились троллі під гілками Карпат, які просто ненавиділи команду зі Львова (і не тільки команду). Думаю, це все було зрежиссовано для сіяння розбрату і негативу у суспільстві - перед анексією. В нас це - не спрацювало в повній мірі, навідміну від чогось подібного під вибори в США.
    Зараз, я також помічаю, щось схоже - массовий негатив в комментарях, часто мінусуються комментарі, які апріорі в Україні мали б бути заплюсовані, а певні аккаунти, які намагаються дратувати і нести негатив, продовжують чомусь це робити із дня у день.
    З чим парралелі шукати з анексією, чи з виборами?
    olexyn
      olexyn, 16.08.2018 13:59
    0
    kevin2, 16.08.2018 12:16
    Интересно хотя бы до конца первого круга продержится?
    до дев'ятого туру, і те нема гарантії
    LembergWestUkraine
      LembergWestUkraine, 16.08.2018 13:47
    -5
    Дайте статистику тренерів ФК Карпати за останні 7 - 8 років.... Хочу насолодитись радістю "аналітегів і прихильників Дона Педро" ! Ставлю таймер на відлік часу, який призначений бути тренером цьому португальцю, який ще не розуміє куди він попав !
    для Westa
      для Westa, 16.08.2018 12:42
    +20
    LembergWestUkraine, 16.08.2018 12:36
    Тихо, не розказуй їм ! Вони щасливі, у них "руССкій мір" настав !
    Чувак не позор Львів і всю Західну Україну. Люди заходять на сайт, читають твій коментар дибільний до будь -яких новині і думають що в нас всі такі як ти. Ти ж неадекват. Досить займатись фігнею.
    kevin2
      kevin2, 16.08.2018 12:16
    +15
    Интересно хотя бы до конца первого круга продержится?
    dudigo78
    online
      dudigo78, 16.08.2018 12:33
    +10
    Bacardi, 16.08.2018 12:17
    Карпатам с ФК Львiв теперь будет интереснее конкурировать. Мне кажется там на западе все е*банутые
    та ні якраз. В нас тут якогось польського чи іншого пуйла не просили про введення військ, а тепер маємо прихід іноземних інвестицій, будівництво доріг, мостів, відкриття нових заводів та фабрик, а дамбас отримав війну, розруху і бідність якраз завдяки тупому населенню
    marko2020
      marko2020, 16.08.2018 12:17
    +10
    Та то ненадовго
    Ruslan0927
      Ruslan0927, 16.08.2018 12:54
    +9
    Владимир Пидвирный, 16.08.2018 12:27
    Поставив "мінус", бо колись також так думав, тепер змінив цю думку.
    Не треба їм нікуди приїзджати, бо й так вже повно і враження, що більшість з них непривикла жити серед людей.
    LembergWestUkraine
      LembergWestUkraine, 16.08.2018 14:39
    +7
    Віталій Семанів, 16.08.2018 14:37
    Ліцензія Pro є в нього, перевірили?
    Ліцензію ПРО перевірять перед матчем з шахтьором !
    pulse240
    pulse240, 16.08.2018 12:21
    +7
    Если после карьеры помощника Маура, он начал работать главным тренером. То выходит что за 5 лет он сменил 4 клуба.
    Зная репутацию Карпат, уверенно вангую что Карпаты выступят слабо и в конце сезона его уволят, если это не произойдёт раньше.
    Віталій Семанів
      Віталій Семанів, 16.08.2018 14:37
    +6
    Ліцензія Pro є в нього, перевірили?
    Voller91
      Voller91, 16.08.2018 13:11
    +6
    для Westa, 16.08.2018 12:42
    Чувак не позор Львів і всю Західну Україну. Люди заходять на сайт, читають твій коментар дибільний до будь -яких новині і думають що в нас всі такі як ти. Ти ж неадекват. Досить займатись фігнею.
    Я також зі Львова і повністю згідний. Вест або провокатор-троль, або повний не адекват.
    FoZZy
      FoZZy, 16.08.2018 12:49
    +6
    Цікаво чи всидить пан Мораїш у кріслі тренера до кінця першого кола, чи його відправлять у відставку через декілька місяців, якщо він не буде відповідати вимогам, які перед ним буде ставити керівництво?
    jekаfunny
      jekаfunny, 16.08.2018 12:40
    +6
    Bacardi, 16.08.2018 12:17
    Карпатам с ФК Львiв теперь будет интереснее конкурировать. Мне кажется там на западе все е*банутые
    Ты бы к себе присмотрелся , когда все е*анутыми кажутся
    lviv-999
      lviv-999, 16.08.2018 13:43
    +5
    Vitaliy_yatsenko, 16.08.2018 13:23
    Достатньо цікаво, але ж команда із ним не проходила підготовку до сезону. І комплектація була проведена без нього. Тому відповідальність за результат - глупо. А те, що Карпати працюють - дуже гарно. Сподіваюсь, що це дасть результат і команда скоро стане реально вести боротьбу за 3 місце.
    Хлопче може хватить позорити місто своїм безкінечним поносом ((((!!!!! Горе вболівальник кабінетної команди,яка нічого спільного до Львова не Має !!!!!! .
    А що буде з Карпатами час покаже,як на мене непоганий ,але запізнілий крок.Бо команді з граючими і технічними футболістами потрібен тренер який поставить грк,а не Фізрук !!!
    I_LOVE_UKRAINE
      I_LOVE_UKRAINE, 16.08.2018 14:14
    +4
    Пригадую, в період 2009-2013 (перша половина) були традиційні часті срачі в комментарях, під гілками різних команд - ШД, ДК, МХ, ДД, КЛ і могло подуматись, що це фани суперників (наприклад ШД і ДК, чи МХ і ДД)... Але, в той же період появились троллі під гілками Карпат, які просто ненавиділи команду зі Львова (і не тільки команду). Думаю, це все було зрежиссовано для сіяння розбрату і негативу у суспільстві - перед анексією. В нас це - не спрацювало в повній мірі, навідміну від чогось подібного під вибори в США.
    Зараз, я також помічаю, щось схоже - массовий негатив в комментарях, часто мінусуються комментарі, які апріорі в Україні мали б бути заплюсовані, а певні аккаунти, які намагаються дратувати і нести негатив, продовжують чомусь це робити із дня у день.
    З чим парралелі шукати з анексією, чи з виборами?
    usa
      usa, 16.08.2018 13:36
    +3
    Чего сотрясать воздух, Бойчишин однозначно не тянул,пусть пробует мужик...!
    Dragon9
    Dragon9, 16.08.2018 13:26
    +3
    Vitaliy_yatsenko, 16.08.2018 13:23
    Достатньо цікаво, але ж команда із ним не проходила підготовку до сезону. І комплектація була проведена без нього. Тому відповідальність за результат - глупо. А те, що Карпати працюють - дуже гарно. Сподіваюсь, що це дасть результат і команда скоро стане реально вести боротьбу за 3 місце.
    Правильно.
    Тепер знов рік будуть нову команду будувати.
    Скажуть "після зборів всі буде ок"
    Пора вже звикнути до такого за 8 років
    Dragon9
    Dragon9, 16.08.2018 13:21
    +3
    Rustam OldBoy, 16.08.2018 12:18
    і шо, знову ноунейми попруть з Європи?
    Ліпше ноунейми з європи ніж наші лобаї і кльоци які на 2 метри пас вітдати не можуть
    Vitaly Manko
      Vitaly Manko, 16.08.2018 20:58
    +2
    deutsch555, 16.08.2018 18:14
    чоловіче. якими тебе фактами закидувати?) я всю історію Західної України знаю з першоджерел) а не з брехливих радянських підручників) бо я і всі мої рідні саме звідти)))) свою інформацію про польське "панування" ти можеш комусь іншому впарювати))). Польська адміністрація була у нас впродовж 20-30-х рр..Австро-Угорська імперія коли розпалася?) вже б до радянської агресії усі б повмирали, якби усе було так..як ти кажеш...) що було українського, питаєш?)))) гугл в тобі в допомогу))) або приїдь і поспілкуйся з людьми)))наведу найбільш поширену брехню радянської пропаганди про "панування" поляків..і про те, як вони гнобили українцв...в Другій Речі Посполитій НЕ БУЛО національної дискримінації на землеволодіння..це я знаю особисто..у мене була змога спілкуватися з тисячами людей.......були такі пов'яти, де серед землевласників були одні українці))) дуже цінувалася і усіляко заохочувалась любов до праці....) була українська церква...освіта....вчені...сільськогосподарська кооперація.....) було звичайно ж все це і польське) українці, як і поляки, обиралися до сейму..сенату..очолювали гміни...пов'яти... ) і порівняй тепер з подіями після 1939 року..і своє недолуге порівняння поляків з ордою))) я перепрошую... ти або не володієш предметом.....або просто троль)))
    Коли мою бабусю забрали в трудовий полон у Німеччину,після Німеччини їх перевели до поляків. І вона мені ще в дитинстві казала- запомни онучку,не має гірших ворогів для нас українців ніж поляки тому,що для німців ми були полонені,інша нація,другий сорт.А от для поляків ми вічні холопи і як худоба.І вони увсякчас це нам повторювали і кормили лушпанням з картоплі та помиями для худоби,казали що українські холопи не мають розраховувати на щось краще.Так що не кажіть за всіх..Може комусь і вхолопстві добре під пОляками живеться і помиї йому за їжу за радість. Може хтось і здобрими поляками зустрічався,але.. це теж житєвий досвід.Так що тут немає тільки так і ніяк інакше.Це моя думка і радянськи підручники тут ні до чого.
    l_pogulianka
      l_pogulianka, 16.08.2018 17:39
    +2
    Voller91, 16.08.2018 13:11
    Я також зі Львова і повністю згідний. Вест або провокатор-троль, або повний не адекват.
    Він і провокатор і троль та головне повний неадекват.Та і .і. на нього забийте - в ігнор його
    lviv-999
      lviv-999, 16.08.2018 13:44
    +2
    Сорі.Попередній пост то відповідь Лембергу !!!
    dudigo78
    online
      dudigo78, 16.08.2018 13:33
    +2
    Sunrise, 16.08.2018 13:06
    Да, да! Львов "героически отстояли" потому что во Львове одни герои-интеллигенты, а на востоке "тупое население". И географическое расположение и политика тут не при чем...
    Живете и дальше в своей сказке, но таких постов лучше не писать ведь образованность такого автора под большим сомнением.
    Извините за оффтоп.
    це був пост-відповідь на висер bacardi. Нічого особистого, але факт залишається фактом, і нічого з цим не зробиш. В нас люди хочуть жити добре в Україні а там під російським кордоном хоч в гавні, але головне щоб без біндер