Бойчишин покинул пост наставника Карпат

Руководство «Карпат» приняло решение уволить с поста главного тренера Олега Бойчишина

Бойчишин покинул пост наставника Карпат
© ФК Карпаты. Олег Бойчишин

ФК «Карпаты» официально сообщили о том, что Олег Бойчишин покинул пост главного тренера команды.

Такое решение принял вице-президент клуба Олег Смаличйук. При этом он надеется, что Бойчишин примет предложение остаться в «Карпатах» на другой должности.

Имя нового главного тренера должно стать известно в ближайшее время.

Напомним, в 4-м туре УПЛ «Карпаты» дома минимально уступили «Заре».  Свой следующий матч львовская команда проведет в воскресенье, 19 августа на выезде против «Десны».

После 4 туров УПЛ «Карпаты» занимали 8-е место в турнирной таблице с 4 очками в активе.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — ФК Карпаты

(2 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Оксана Малюк
      Оксана Малюк, 16.08.2018 15:04
    -2
    А не вернуть ли нам Дьячука нашего, Ставицкого))
    Dragon9
    online
    Dragon9, 16.08.2018 13:55
    0
    Ніхто з вище перерахованих туди не піде поки є ппд
    Dragon9
    online
    Dragon9, 16.08.2018 12:53
    -1
    Шо б ви робили, журналюги, якби я вам інфу не зливав?
    marko2020
      marko2020, 16.08.2018 12:13
    +2
    LembergWestUkraine, 16.08.2018 12:10
    Новим головним тренером «Карпат» став відомий португальський спеціаліст Жозе Мануель Феррейра де Мораіш – багаторічний асистент Жозе Моуріньо. Разом із ним, Жозе Мораіш працював в «Порто», «Інтері», «Реалі» та «Челсі», де неодноразово вигравав національні чемпіонати та міжнародні трофеї, зокрема, Лігу Чемпіонів.
    Жозе Мораіш народився 27 липня 1965 року. Протягом ігрової кар’єри він виступав за «Уніан Лейріа», «Атлетіку» з Порто та «Пенафієлі». Тренерську діяльність новий коуч «Карпат» розпочав із молодіжкою «Бенфіки». У якості головного тренера Жозе Мораіш працював з «Аль-Шабабом» (Саудівська Аравія), турецьким «Антальяспором», грецьким АЕК та англійським «Барнслі». Інформація про тренерський штаб нового керманича «Карпат» буде озвучена згодом.
    =======================================================
    Спорт.ю беріть мене журналістом! Я швидше працюю !
    Який сенс писати прізвище наступного тренера Карпат? То всерівно ненадовго ;)
    Владимир Пидвирный
      Владимир Пидвирный, 16.08.2018 12:12
    -2
    Правильне рішення. Команда взагалі не грає.
    LembergWestUkraine
      LembergWestUkraine, 16.08.2018 12:12
    -2
    https://www.instagram.com/p/BmiLVTonWid/?taken-by=fckarpaty
    =========================================================
    Фото в інстаграм !!!
    LembergWestUkraine
      LembergWestUkraine, 16.08.2018 12:10
    -2
    Новим головним тренером «Карпат» став відомий португальський спеціаліст Жозе Мануель Феррейра де Мораіш – багаторічний асистент Жозе Моуріньо. Разом із ним, Жозе Мораіш працював в «Порто», «Інтері», «Реалі» та «Челсі», де неодноразово вигравав національні чемпіонати та міжнародні трофеї, зокрема, Лігу Чемпіонів.
    Жозе Мораіш народився 27 липня 1965 року. Протягом ігрової кар’єри він виступав за «Уніан Лейріа», «Атлетіку» з Порто та «Пенафієлі». Тренерську діяльність новий коуч «Карпат» розпочав із молодіжкою «Бенфіки». У якості головного тренера Жозе Мораіш працював з «Аль-Шабабом» (Саудівська Аравія), турецьким «Антальяспором», грецьким АЕК та англійським «Барнслі». Інформація про тренерський штаб нового керманича «Карпат» буде озвучена згодом.
    =======================================================
    Спорт.ю беріть мене журналістом! Я швидше працюю !
    Patriot  UA
      Patriot UA, 16.08.2018 12:10
    +1
    Віктор Мостовик
    Віктор Мостовик усе вірно. Гри НЕМАЄ, результату НЕМАЄ, головне не поміняти шило на мило.
    Давай Вірта, Максимова.Маркевича. черговий НУЛЯЧИЙ іспанець, якого сватають НАХ... нікому не потрібен.
    marko2020
      marko2020, 16.08.2018 12:13
    +2
    LembergWestUkraine, 16.08.2018 12:10
    Новим головним тренером «Карпат» став відомий португальський спеціаліст Жозе Мануель Феррейра де Мораіш – багаторічний асистент Жозе Моуріньо. Разом із ним, Жозе Мораіш працював в «Порто», «Інтері», «Реалі» та «Челсі», де неодноразово вигравав національні чемпіонати та міжнародні трофеї, зокрема, Лігу Чемпіонів.
    Жозе Мораіш народився 27 липня 1965 року. Протягом ігрової кар’єри він виступав за «Уніан Лейріа», «Атлетіку» з Порто та «Пенафієлі». Тренерську діяльність новий коуч «Карпат» розпочав із молодіжкою «Бенфіки». У якості головного тренера Жозе Мораіш працював з «Аль-Шабабом» (Саудівська Аравія), турецьким «Антальяспором», грецьким АЕК та англійським «Барнслі». Інформація про тренерський штаб нового керманича «Карпат» буде озвучена згодом.
    =======================================================
    Спорт.ю беріть мене журналістом! Я швидше працюю !
    Який сенс писати прізвище наступного тренера Карпат? То всерівно ненадовго ;)
    Patriot  UA
      Patriot UA, 16.08.2018 12:10
    +1
    Віктор Мостовик
    Віктор Мостовик усе вірно. Гри НЕМАЄ, результату НЕМАЄ, головне не поміняти шило на мило.
    Давай Вірта, Максимова.Маркевича. черговий НУЛЯЧИЙ іспанець, якого сватають НАХ... нікому не потрібен.
    Dragon9
    online
    Dragon9, 16.08.2018 13:55
    0
    Ніхто з вище перерахованих туди не піде поки є ппд