Ядов завоював бронзу на Гран-прі в Будапешті

У поєдинку за бронзову медаль киянин достроково переміг Яріна Менагеда із Ізраїлю

ukrainejudo.com. Богдан Ядов
© ukrainejudo.com. Богдан Ядов
Перший день турніру «Гран-прі» в Будапешті приніс українській команді одну медаль. «Бронзу» здобув Богдан Ядов у вазі до 66 кілограмів.

У поєдинку за бронзову медаль киянин взяв гору над Яріном Менагедом із Ізраїлю. І цю перемогу наш спортсмен здобув достроково: сутичка тривала трохи менше трьох хвилин. На початку шляху до п'єдесталу Богдан виграв у двох Себастьянів - Переса з Чилі, котрий 2018 року має дві бронзових призи «Panamerican Open», й Сейдля з Німеччини, який у лютому був третім на турнірі «Grand Slam» у Парижі. Потім українець у додатковий час («голден скор») здолав Торніке Нагліашвілі («золото» і «срібло» Кубків Європи-2018). Але згодом поступився майбутньому переможцю змагань у столиці Угорщини Кензо Тагаві з Японії. який у лютому «Grand Slam» у Дюссельдорфі. У «втішному» двобої за вихід до малого фіналу Ядов був сильнішим за ірландця Натана Бернса.

Це - перша медаль дзюдоїста на змаганнях такого рангу, до цього були нагороди на чемпіонаті Європи-2015 серед юніорів («срібло»), Кубку Європи серед юніорів (дві «бронзи») і Кубках Європи серед дорослих («золото» і «бронза»).

Інші українці, які виступали в п'ятницю, до залікової сімки не пробилися.