Володимир ЛАШКУЛ: «Черкащина-Академія починає все з початку»

Клуб представлятиме Черкаську область в Другій лізі чемпіонату України з футболу в сезоні 2018/19

Володимир ЛАШКУЛ: «Черкащина-Академія починає все з початку»
Склад учасників Другої ліги поповнився новим іменем – замість ФК «Черкаський Дніпро» участь у Чемпіонаті України сезону 2018/19 візьме ФК «Черкащина-Академія», причому, представлятиме не тільки обласний центр Черкаси, а всю Черкаську область. Місце дислокації клубу — на території об’єднаної територіальної громади Білозір’я. Цю новину повідомив Володимир Лашкул, який у день створення нового футбольного клубу «Черкащина-Академія» був обраний його президентом.
 
«Професіональна команда майстрів Черкащини залишається в Чемпіонаті України,  – заспокоїв він уболівальників. –  А зникнення ФК «Черкаський Дніпро» і його команди – це результат зневажливого ставлення до інвесторів з боку міської ради Черкас». 
 
– Як же все-таки це стало можливим?
- Країна повинна знати своїх героїв, тому я мушу повідомити, що професіональний футбол в Черкаській області вдалося зберегти перш за все завдяки особистому втручанню в ситуацію голови Черкаської облдержадміністрації - Юрія Олеговича Ткаченко, підтримці його пропозиції головою Федерації футболу України Андрієм Васильовичем Павелко та головою громади Білозір’я Володимиром Павловичем Міцуком.  
 
Відтепер, команда майстрів «Черкащина-Академія» представлятиме в професіональному футболі інтереси всієї Черкаської області. На реструктуризації і переіменуванні клубу справа не закінчується. Треба ще багато попрацювати, щоб реалізувати заплановане: здійснити реконструкцію стадіону, побудованого нами ж у 2012 році; відкрити Всеукраїнський центр футзалу на базі нами ж побудованої Білозірської Академії футболу; реконструювати гуртожиток ПМК–21, який розвалився і вже близько 10-ти років є пам‘ятником безгосподарності, в хостел для проживання футзалістів і футболістів на території громади Білозір’я; є багато інших ідей, було б здоров’я і кошти для їх реалізації.    
 
– Тобто, загрози існуванню клубу немає?
– В Україні зараз така ситуація, що будь-який проект соціально-культурного розвитку постійно перебуває під загрозою зникнення: непередбачуваність подій на сході України; тиск чиновників місцевої влади; застереження перед виборами президента України та нових народних депутатів до Верховної ради; дії місцевих неформальних угрупувань (ультраси, дружинники, корпуси) і багато інших чинників заважають реформам у суспільстві. Тому я знімаю шляпу перед власниками аматорських і професіональних футбольних клубів, які утримують їх і дають можливість вболівальникам не тільки заздрити російським колегам, спостерігаючи по телебаченню рівень проведення Чемпіонату світу ФІФА – 2018, а й особисто відчути магічну силу футболу і його вплив на суспільно-політичне життя в селах, в містах і в країні в цілому.
 
– Колектив готується до Другої ліги. Під чиїм керівництвом?
– Саме так. Обов’язки головного тренера виконує Олександр Кирилюк – він давно у нас в клубі працює: на цій посаді, й на інших позиціях, був гравцем команди в її зіркові часи. Загалом на даному етапі «Черкащина-Академія» - дуже молода команда функціонерів і футболістів, сформована зі справжніх патріотів Черкащини, вихованців Академії футболу, що стали в 2016 році Чемпіонами України серед U-19, а в 2018 році  - срібними призерами цього ж турніру. Ми знову починаємо все спочатку, але на відміну від 2012 року, маємо відповідну інфраструктуру, досвід і головне – бажання довести, що гідні кращої долі!
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — ПФЛ

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности