22.07.2018, FT   ТВ-трансляция: 

Олександрія розпочала чемпіонат з перемоги над Карпатами

Команда Володимира Шарана забила два голи у другому таймі

Олександрія розпочала чемпіонат з перемоги над Карпатами
© ФК Александрия

З нагоди відкриття у Львові нового футбольного сезону капітани команд Андрій Запорожан та Артем Федецький підняли державний прапор України.  «Олександрія» приїхала до Львова з двома клубними рекордними серіями, які розпочалися ще у минулому чемпіонаті. Підопічні Володимира Шарана, який свого часу був гравцем та тренером «Карпат», не програвали у Прем’єр-лізі 12 (!) ігор поспіль (сім перемог та п’ять нічиїх), в тому числі перемагаючи  в попередніх п’яти поєдинках. В останні роки «Олександрія» стала незручним суперником для «левів», які, нагадаємо, в минулому сезоні в чотирьох особистих зустрічах жодного разу не зуміли перемогти «жовто-чорних».

Вболівальники після літнього міжсезоння  з нетерпінням чекали на стартові склади суперників. І в складі «Карпат» Олег Бойчишин довірив місце лише одному – досвідченому воротарю Максиму Кучинському, який раніше виступав за «Полтаву» і цієї неділі дебютував у Прем’єр-лізі. В складі гостей з’явився також лише один новобранець – Кирило Ковалець, який перейшов з «Чорноморця».

Господарі поля активніше розпочали поєдинок і в дебюті гри після небезпечного удару Гуцуляка м’яч влучив у захисника. Міг відкрити рахунок і єдиний номінальний форвард олександрійців Сітало, який лівим краєм вийшов на побачення з воротарем, але Артем пробив поруч з хрестовиною воріт. Згодом зірвав оплески на трибунах і  нападник «Карпат» Швед, після дальнього удару якого досвідчений вихованець львівського футболу Паньків перевів м’яч, що летів під поперечину, на кутовий.

Гості, залишивши попереду одного Сітала, на своїй половині поля зустрічали розвиток атак господарів, яким не просто було пройти оборонні редути «містян». Небезпечним був стандарт у виконанні Мякушка, на передачу якого відгукнувся Федецький, скинувши м’яч головою на Лобая, який також головою пробив вище воріт. Під кінець тайму темп гри дещо знизився і гольових моментів біля обох воріт не виникало. Міг забити гол у «роздягальню» «Карпат» Полярус, який зробив чергову вилазку до штрафного суперників, але знову вистрілив у «молоко».

Початок другого тайму міг завершитися неприємностями для карпатівців, але Мірошниченко на мить встиг випередити Цурікова і все завершилося лише кутовим. Натомість після чергової  атаки «Карпат» Паньків, залишивши ворота, вчасно у підкаті ліквідував небезпеку, випередивши Шведа. Олександрійці не грали на утримання нічийного рахунку і також небезпечно контратакували. Зокрема Федецький вчасно заблокував удар Ковальця.

Підопічні Олега Бойчишина намагалися у першій домашній грі нового сезону здобути перемогу і продовжували активно шукати шляхи взяття воріт суперника.  Використовувалися і дальні потужній улари, після одного з яких у виконанні Вербного, знову рятує ворота Паньків, перевівши м’яч на кутовий.

Намагаючись налагодити атакувальні дії, Володимир Шаран випустив на поле Пономаря, який у минулому чемпіонаті забив лише два голи і обидва у ворота саме «Карпат».  І джокер гостей активно увійшов у гру, завершивши атаку ударом поруч з рамкою воріт Кучинського. Міг відзначитися і ще один гравець, який вийшов на заміну, новачок «Олександрії» Задерака, але Кучинський знову зірвав оплески, перевівши м’яч на кутовий.

І все ж, в наступному епізоді воротар «Карпат» був безсилим, коли після розіграшу кутового найспритнішим при добиванні у штрафному майданчику виявився Цуріков, пробивши впритул з ближньою стійкою. На цьому неприємності для львівського клубу не закінчилися і черговий гол у  ворота «Карпат» провів Пономар, який скористався передачею Сітало і влучно пробив низом впритул зі штангою. Під кінець матчу міг скоротити рахунок Карраскаль, але Паньків знову розгадав напрямок удару колумбійця і зумів зберегти свої ворота «сухими».

Тож «Олександрія» у Львові збільшила свою рекордну безпрограшну серію у чемпіонатах до 13-ти ігор. Збереглася й інша традиція: «Карпати» під керівництвом Олега Бойчишина на своєму полі у чемпіонатах наразі внічию не грають – 4 перемоги та 5 поразок.
 
Юрій НАЗАРКЕВИЧ

Украинская Премьер-лига. 1-й тур.

«Карпаты» (Львов) - «Александрия» (Александрия) - 0:2 (0:0)

- Андрей Цуриков, 72, Виталий Пономар, 81

«Карпаты»: Максим Кучинский, Артем Федецкий, Денис Мирошниченко, Иван Лобай, Назар Вербный, Карраскаль, Олег Голодюк (Кристиан Эрбес, 71), Сергей Мякушко, Алексей Гуцуляк, Марьян Швед (Родриго Варгас, 62), Франсиско Ди Франко (Санчес Катриэль Игнасио, 78)

«Александрия»: Юрий Панькив, Антон Шендрик, Валерий Бондаренко, Павел Пашаев, Андрей Бацула, Андрей Запорожан, Андрей Цуриков, Евгений Банада, Артем Ситало (Евгений Протасов, 82), Артем Полярус (Максим Задерака, 65), Кирилл Ковалец (Виталий Пономар, 61)

Карраскаль, 16. Олег Голодюк, 40. - Евгений Банада, 18. Максим Задерака, 82.

Арбитр: Дмитрий Кутаков (Киевская область)

Удары (в створ): 10 (5) - 12 (5)
Угловые: 4 - 6
Оффсайды: 1 - 1.

Зрители: 6796

Температура: 29°C

Стадион: «Украина» (Львов)

КАРПАТЫ - АЛЕКСАНДРИЯ. ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦИЯ МАТЧА

Протокольные данные сверены с официальными.

 

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(2 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Andriy Baran
      Andriy Baran, 23.07.2018 14:02
    0
    Поверніть назад Мисака.
    Dragon9
      Dragon9, 23.07.2018 06:45
    +1
    Всьо було ясно коли побачив склад.
    Лобай, Фєдя в центрі захисту і Голодюк до добра не доведуть.
    LembergWestUkraine
      LembergWestUkraine, 23.07.2018 00:08
    -3
    vovadocent, 22.07.2018 22:29
    Карпат сьогодні не було, нажаль. Але й те в що грає Олександрія футболом назвати важко. Такшо, шкода шо вислуховував словесний пронос тих кузьмічів, які сиділи навколо. Реально, тупо вириваються з хати щоб бухнути, насрати лушпинням від сємок на стадіоні, задимити всіх своїм куривом і рознервувати своїми імбецильними викриками. Вболівати той прошарок точно не ходить.
    Федецький, то ти ?!
    vovadocent
      vovadocent, 22.07.2018 22:29
    +3
    Карпат сьогодні не було, нажаль. Але й те в що грає Олександрія футболом назвати важко. Такшо, шкода шо вислуховував словесний пронос тих кузьмічів, які сиділи навколо. Реально, тупо вириваються з хати щоб бухнути, насрати лушпинням від сємок на стадіоні, задимити всіх своїм куривом і рознервувати своїми імбецильними викриками. Вболівати той прошарок точно не ходить.
    ssssyab
      ssssyab, 22.07.2018 21:50
    +2
    Нічого страшного,по першій грі не варто строго судити.Шаран в котре переграв карпати,а тренери повинні були бути готові до його гри.
    yuriy_kent
    online
      yuriy_kent, 22.07.2018 21:35
    +3
    LembergWestUkraine, 22.07.2018 21:26
    Карпати грають у футбол ???????????????????????? Коли то таке було ???????
    Ну проиграла твоя любимая команда. Бывает. Но то что ты несешь, это даже не смешно...
    LembergWestUkraine
      LembergWestUkraine, 22.07.2018 21:27
    -10
    вівці, ви смішні !!!!!!
    LembergWestUkraine
      LembergWestUkraine, 22.07.2018 21:26
    -9
    Карпати грають у футбол ???????????????????????? Коли то таке було ???????
    dudigo78
    online
      dudigo78, 22.07.2018 21:18
    +4
    Люди, запам'ятайте одне: яку б гру та результат не демонстрували Карпати, але вони будуть завжди, а фк пломбір чи йому подібні клони не протримаються і більше двох сезонів
    l_pogulianka
      l_pogulianka, 22.07.2018 20:57
    +4
    dudigo78, 22.07.2018 20:46
    ти хвора на голову істота. Ти чому ліки не приймаєш? Здорова людина ніколи перед матчем не буде глорити за команду, а потім обливати її лайном. І ще, перестань нам тут розповідати про свій видуманий світ. Про те, як ти нібито ходив на стадіон, ще й з дівчиною))). Тобі самому з того не ммішно??? Яка дівчина? Хіба що мед сестра з 6 палати))). Те що ти хворий не бачать лише адміни сайту, або навпаки не блокують тебе, бо бояться стати співучасниками суїциду
    +100%-"лємберг" реально критий на голіову. ..
    Patriot  UA
      Patriot UA, 22.07.2018 20:55
    -3
    vova987651, 22.07.2018 20:50
    Карпати нині багатьом тільки настрій спортили
    згоден. про те. або вболівай. або ні, твоє право, а ОБСИРАЮТЬ зазвичай ті, хто сам у житті нічого не досяг, прикро за КУЗЬМІЧІВ, які як повії - грає команда тосяють, а не грає, то готові проміняти її на фк лімо. фк копанка і тд...
    vova987651
    vova987651, 22.07.2018 20:50
    +1
    Карпати нині багатьом тільки настрій спортили
    Patriot  UA
      Patriot UA, 22.07.2018 20:47
    +3
    vova987651, 22.07.2018 20:34
    Так і хочеться плюнути на гру карпат і вболівати за ФК ЛЬВІВ
    вболівай за кого хочеш, в тому числі і фк лімо, а ВИСЕРИ твої тут ні до чого, тут огляд гри Карпат...
    Patriot  UA
      Patriot UA, 22.07.2018 20:46
    +4
    LembergWestUkraine, 22.07.2018 20:28
    Леви це ФК Львів,подивіться як пацани б"ються! А ви ВІВЦІ з полонин Карпат !!!!!! Міняйте аватари !!!!!
    тут огляд гри Карпат, а не фк лімо,там будеш свої ВИСЕРИ ліпити
    dudigo78
    online
      dudigo78, 22.07.2018 20:46
    +7
    LembergWestUkraine, 22.07.2018 20:28
    Леви це ФК Львів,подивіться як пацани б"ються! А ви ВІВЦІ з полонин Карпат !!!!!! Міняйте аватари !!!!!
    ти хвора на голову істота. Ти чому ліки не приймаєш? Здорова людина ніколи перед матчем не буде глорити за команду, а потім обливати її лайном. І ще, перестань нам тут розповідати про свій видуманий світ. Про те, як ти нібито ходив на стадіон, ще й з дівчиною))). Тобі самому з того не ммішно??? Яка дівчина? Хіба що мед сестра з 6 палати))). Те що ти хворий не бачать лише адміни сайту, або навпаки не блокують тебе, бо бояться стати співучасниками суїциду
    dudigo78
    online
      dudigo78, 22.07.2018 20:40
    +2
    Олександр Бондаренко, 22.07.2018 20:11
    Тим що взагалі навіщо вони його купили,могли б і кращого знайти,а чому це ти так за нього переживаєш?Родичь твій?
    я переживаю за команду. А сьогодні Кучинський ледь не єдиний до кого не має нарікань, тому і заступаюсь за нього. Реально єдина світла пляма в сьогоднішній грі команди
    dudigo78
    online
      dudigo78, 22.07.2018 20:40
    +5
    Олександр Бондаренко, 22.07.2018 20:11
    Тим що взагалі навіщо вони його купили,могли б і кращого знайти,а чому це ти так за нього переживаєш?Родичь твій?
    я переживаю за команду. А сьогодні Кучинський ледь не єдиний до кого не має нарікань, тому і заступаюсь за нього. Реально єдина світла пляма в сьогоднішній грі команди
    vova987651
    vova987651, 22.07.2018 20:34
    0
    Так і хочеться плюнути на гру карпат і вболівати за ФК ЛЬВІВ
    LembergWestUkraine
      LembergWestUkraine, 22.07.2018 20:28
    -4
    Леви це ФК Львів,подивіться як пацани б"ються! А ви ВІВЦІ з полонин Карпат !!!!!! Міняйте аватари !!!!!
    allesneu
      allesneu, 22.07.2018 20:28
    +1
    Тобто, якщо українська команда Олександрія грає в "тєрпєть", то як називається те, у що грає латиноамериканське лайно по-львівськи ?
    footboooool
      footboooool, 22.07.2018 19:04
    +16
    Вот вам и карпаты а им предрекали борьбу за ЛЕ. Но уже который год судя по всему будут болтатся в низу таблицы. И только благодаря другим еще более слабым командам Карпаты останутся в УПЛ!
    dudigo78
    online
      dudigo78, 22.07.2018 19:18
    +9
    Олександр Бондаренко, 22.07.2018 19:00
    Не розумію навіщо Карпати купили собі цього голкіпера,він нулячий.
    ти футбол дивився? Три мертвих мяча людина потягнула. Два гола це був просто розстріл, там би і Куртуа не витягнув
    Barlowold
      Barlowold, 22.07.2018 19:16
    +9
    Олександр Бондаренко, 22.07.2018 19:00
    Не розумію навіщо Карпати купили собі цього голкіпера,він нулячий.
    Пидкивка, розлогинся, мы тебя узнали
    dudigo78
    online
      dudigo78, 22.07.2018 20:46
    +7
    LembergWestUkraine, 22.07.2018 20:28
    Леви це ФК Львів,подивіться як пацани б"ються! А ви ВІВЦІ з полонин Карпат !!!!!! Міняйте аватари !!!!!
    ти хвора на голову істота. Ти чому ліки не приймаєш? Здорова людина ніколи перед матчем не буде глорити за команду, а потім обливати її лайном. І ще, перестань нам тут розповідати про свій видуманий світ. Про те, як ти нібито ходив на стадіон, ще й з дівчиною))). Тобі самому з того не ммішно??? Яка дівчина? Хіба що мед сестра з 6 палати))). Те що ти хворий не бачать лише адміни сайту, або навпаки не блокують тебе, бо бояться стати співучасниками суїциду
    dudigo78
    online
      dudigo78, 22.07.2018 20:40
    +5
    Олександр Бондаренко, 22.07.2018 20:11
    Тим що взагалі навіщо вони його купили,могли б і кращого знайти,а чому це ти так за нього переживаєш?Родичь твій?
    я переживаю за команду. А сьогодні Кучинський ледь не єдиний до кого не має нарікань, тому і заступаюсь за нього. Реально єдина світла пляма в сьогоднішній грі команди
    dudigo78
    online
      dudigo78, 22.07.2018 19:52
    +5
    Олександр Бондаренко, 22.07.2018 19:46
    Пеньков,Підківка!
    ти Підківку коли востаннє бачив? Людина вже поза 100 кг важить. Пеньков лажав в Сталі дуже часто. І що тобі конкретно сьогодні не сподобалось у грі воротаря? Витягнув 3 мертвих мяча і пропустив два удара, які б не взяв ніхто. Жодної навіть мінімальної помилки я не побачив. А З Піківкою, то ти зав'язуй, там вже нічого не буде, людина закінчила з футболом
    dudigo78
    online
      dudigo78, 22.07.2018 21:18
    +4
    Люди, запам'ятайте одне: яку б гру та результат не демонстрували Карпати, але вони будуть завжди, а фк пломбір чи йому подібні клони не протримаються і більше двох сезонів
    l_pogulianka
      l_pogulianka, 22.07.2018 20:57
    +4
    dudigo78, 22.07.2018 20:46
    ти хвора на голову істота. Ти чому ліки не приймаєш? Здорова людина ніколи перед матчем не буде глорити за команду, а потім обливати її лайном. І ще, перестань нам тут розповідати про свій видуманий світ. Про те, як ти нібито ходив на стадіон, ще й з дівчиною))). Тобі самому з того не ммішно??? Яка дівчина? Хіба що мед сестра з 6 палати))). Те що ти хворий не бачать лише адміни сайту, або навпаки не блокують тебе, бо бояться стати співучасниками суїциду
    +100%-"лємберг" реально критий на голіову. ..
    Patriot  UA
      Patriot UA, 22.07.2018 20:46
    +4
    LembergWestUkraine, 22.07.2018 20:28
    Леви це ФК Львів,подивіться як пацани б"ються! А ви ВІВЦІ з полонин Карпат !!!!!! Міняйте аватари !!!!!
    тут огляд гри Карпат, а не фк лімо,там будеш свої ВИСЕРИ ліпити
    sanchos78
      sanchos78, 22.07.2018 20:21
    +4
    Федецкий в центре защиты,это явно не то что надо.
    vovadocent
      vovadocent, 22.07.2018 22:29
    +3
    Карпат сьогодні не було, нажаль. Але й те в що грає Олександрія футболом назвати важко. Такшо, шкода шо вислуховував словесний пронос тих кузьмічів, які сиділи навколо. Реально, тупо вириваються з хати щоб бухнути, насрати лушпинням від сємок на стадіоні, задимити всіх своїм куривом і рознервувати своїми імбецильними викриками. Вболівати той прошарок точно не ходить.
    yuriy_kent
    online
      yuriy_kent, 22.07.2018 21:35
    +3
    LembergWestUkraine, 22.07.2018 21:26
    Карпати грають у футбол ???????????????????????? Коли то таке було ???????
    Ну проиграла твоя любимая команда. Бывает. Но то что ты несешь, это даже не смешно...
    Patriot  UA
      Patriot UA, 22.07.2018 20:47
    +3
    vova987651, 22.07.2018 20:34
    Так і хочеться плюнути на гру карпат і вболівати за ФК ЛЬВІВ
    вболівай за кого хочеш, в тому числі і фк лімо, а ВИСЕРИ твої тут ні до чого, тут огляд гри Карпат...
    ssssyab
      ssssyab, 22.07.2018 21:50
    +2
    Нічого страшного,по першій грі не варто строго судити.Шаран в котре переграв карпати,а тренери повинні були бути готові до його гри.
    dudigo78
    online
      dudigo78, 22.07.2018 20:40
    +2
    Олександр Бондаренко, 22.07.2018 20:11
    Тим що взагалі навіщо вони його купили,могли б і кращого знайти,а чому це ти так за нього переживаєш?Родичь твій?
    я переживаю за команду. А сьогодні Кучинський ледь не єдиний до кого не має нарікань, тому і заступаюсь за нього. Реально єдина світла пляма в сьогоднішній грі команди
    Dragon9
      Dragon9, 23.07.2018 06:45
    +1
    Всьо було ясно коли побачив склад.
    Лобай, Фєдя в центрі захисту і Голодюк до добра не доведуть.
    vova987651
    vova987651, 22.07.2018 20:50
    +1
    Карпати нині багатьом тільки настрій спортили
    allesneu
      allesneu, 22.07.2018 20:28
    +1
    Тобто, якщо українська команда Олександрія грає в "тєрпєть", то як називається те, у що грає латиноамериканське лайно по-львівськи ?
    dudigo78
    online
      dudigo78, 22.07.2018 20:09
    +1
    Олександр Бондаренко, 22.07.2018 20:02
    Про Підківку не чув таке,але всерівно думаю Пеньков краще за Кучинського,ну час покаже.
    можливо і кращий Пеньков, але просто не розумію чим сьогодні не сподобався Кучинський?
    pulse240
      pulse240, 22.07.2018 19:26
    +1
    Опять Карпаты начали за упокой