СВИТОЛИНА — Усику: «Удачи, чемпион! Сегодня все украинцы с тобой»

Лучшая украинская теннисистка поддержала соотечественника накануне финала WBSS

СВИТОЛИНА — Усику: «Удачи, чемпион! Сегодня все украинцы с тобой»
© Getty Images. Александр Усик и Мурат Гассиев
Первая ракетка Украины Элина Свитолина поддержала чемпиона WBC и WBO Александра Усика в поединке против российского боксера Мурата Гассиева (26-0, 19 КО).
 
«Удачи, чемпион! Сегодня все украинцы с тобой!», – написала Свитолина в Твиттере.
 
Финал WBSS состоится 21 июля в Москве на арене СК «Олимпийский».
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Twitter

(6 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Germesus
      Germesus, 21.07.2018 23:35
    -4
    Ваші мінуси як холодне пиво в спеку, стає видно скільком виблядкам ворогам України порвало гепу.
    П.С. не забудьте правильному х.охлу усику підлизать це х.охли роблять професійно.
    Germesus
      Germesus, 21.07.2018 23:24
    -4
    Андрій ванчак, а ти херойський х.охол, що зробив для країни? Уже навоювався, а х.охлятина, чи в Мінську смокчеш ,, пане, к.ацап, не бийте я мирний-примирний х.охол,,. Через таких сцикунів ворог почуває себе як вдома й різна собакомовна худоба об таких як ти ноги витирає. То як, я хоч слова не правди сказав?
    Олексан75, собакомовне сміття, я здається ніде не писав, що до мене можна писати по-к.ацапськи й наголовніше, а хто українець? Може ти, сміття, яке не потрібно змушувати говорити мовою країни в якій живеш й маєш громадянство, це такі як ти українці? Українець в першу чергу говлрить рідною мовою, а не іноземною, воно й не дивно що сиіття підтримує сміття, як ти усика.
    MU, ну а ти, то взагалі клініка. Педеріко, ну що знайшов ще хоч якийсь аргумент щоб ,,почтокать й покакать,, уже заспів ще якусь пісеньку українською зі своїм виблядком, з'явились ,,украйонськи скрепи,, чи як там подібні тобі виблядки кривляють українську? А що ти зробив лугандонське сміття для країни? Покликав х.уйло введи, а коли смаженим запахло заховався за спинами бандерівців?
    Ви всі йобані уйобки по вашим словпм такі офігенні, такі сміливі, такі корисні, що аж страшно, тільки на ділі біганина смоктати у Мінску, бо к.ацапи нападуть, та й воювати нікому адже щойно хвиля мобілізації так НЕ диванні пердуни так тікають від призову аж в Якутії знаходять. Бо якби від вас була користь, то не було б новин, що влрог робить що заманеться, а х.охли мирні плян мінський виконують як країну мирно здати, бо як би ви де.біли грамотні прочитали уважно що то за туалетний папір підписаний х.охловождем ви б жахнулися. Я взагалі дивуюсь нафвга вам зброя, армія? Ви ж мирні ховрахи. Так що андрій ванчак, олексан75 й подібна шушара яка від вас користь? Тільки повітря псуєте.
    footboooool
      footboooool, 21.07.2018 23:14
    0
    Germesus, 21.07.2018 21:07
    Світоліна, а якого ти х.у.я говориш за всіх українців? З чого ти взяла, що украхнці вболіватимуть за кримського х.охла? Наприклад, мені, що кримський х.охол, що к.ацапська чур.ка - рівноцінно мерзенні.
    Да не скажи от кацапов хотя бы знаешь чего ожидать. А у крымских х#й его знает что в голове! Нож в спину только так загонят!
    Sasha Zardunov
      Sasha Zardunov, 21.07.2018 21:51
    -2
    Ну а главные лжепатриоты у нас в стране это власть, которые разлагают страну
    Sasha Zardunov
      Sasha Zardunov, 21.07.2018 21:49
    0
    Украинский язык это конечно хорошо, но сразу перестроить- таково не бывает, нужно для этого время. А спорт во все времена был связан с политикой. Команды то называются национальными командами. Значит в командах играют уже националисты. Быть в национальной сборной и быть не патриотом команды это уже нонсенс. Так что спорт был связан с политикой, начиная от первых олимпийских игр в Греции.
    Serhiy (Миколаїв)
    online
      Serhiy (Миколаїв), 21.07.2018 21:41
    -13
    Все кто болеют за Усика, считают что Крым это Крым.
    ManUtd
    online
      ManUtd, 21.07.2018 21:38
    0
    [quote Germesus, 21.07.2018 21:12][/quote]
    Мой "любий друже" морган, ты и тут успел обосраться и навалять в портки. Дельный совет тебе дали - встань с дивана, оторвись от клавиатуры и пойди творить добрые дела... Ты же навидешь украинцев, которые не говорят на украинском - а это как минимум шовинизм
    Oleksan75
      Oleksan75, 21.07.2018 21:37
    +6
    Germesus, 21.07.2018 21:07
    Світоліна, а якого ти х.у.я говориш за всіх українців? З чого ти взяла, що украхнці вболіватимуть за кримського х.охла? Наприклад, мені, що кримський х.охол, що к.ацапська чур.ка - рівноцінно мерзенні.
    Свитолина имела ввиду наверное не все украинцы, а большинство. В это большинствао не входят такие долбо.ебы как ты.
    Андрій Ванчак
      Андрій Ванчак, 21.07.2018 21:16
    +13
    Germesus, 21.07.2018 21:07
    Світоліна, а якого ти х.у.я говориш за всіх українців? З чого ти взяла, що украхнці вболіватимуть за кримського х.охла? Наприклад, мені, що кримський х.охол, що к.ацапська чур.ка - рівноцінно мерзенні.
    Такі гниди як ти, гірші, ніж воші за межами держави!!! Ти, сцука, крім того, що говориш українською, що ще зробив для держави??? Тільки підпижджуєш на дивані лежачи, підніми сраку і хоча би до хлопців в лікарню сходи, скотобаза!!!
    ssssyab
      ssssyab, 21.07.2018 21:16
    +7
    Ви зрозумійте що Усик спортсмен а не політик і він прославляє Україну.А якщо в москві звучатиме гімн України і Олександр переможе то це будуть незабутні емоції.Спорт має бути поза політикою
    Germesus
      Germesus, 21.07.2018 21:12
    -21
    ssssyab, 21.07.2018 20:51
    Ніякого сценарію нема це спорт а не теате) Удачі козаче!
    З чого ти взяв, що воно козак? Козаки, наприклад, говорили своєю рідною мовою, а не як світоліна з усиком, коли заплатять як он в рекламі, а так ,,чтокают да какают,, рідною мовою х.охлятини, доречі, козаки відкрито сказали б що думають, а не як кримський х.охол намагаючись вашим й нашим.
    Germesus
      Germesus, 21.07.2018 21:07
    -26
    Світоліна, а якого ти х.у.я говориш за всіх українців? З чого ти взяла, що украхнці вболіватимуть за кримського х.охла? Наприклад, мені, що кримський х.охол, що к.ацапська чур.ка - рівноцінно мерзенні.
    Serhiy (Миколаїв)
    online
      Serhiy (Миколаїв), 21.07.2018 21:02
    -19
    не вся Украина, а только такие же подстилки, как и Усик.
    ssssyab
      ssssyab, 21.07.2018 20:51
    +7
    Ніякого сценарію нема це спорт а не теате) Удачі козаче!
    footboooool
      footboooool, 21.07.2018 20:42
    -15
    Удача не перепишет подписанный сценарий!
    Андрій Ванчак
      Андрій Ванчак, 21.07.2018 21:16
    +13
    Germesus, 21.07.2018 21:07
    Світоліна, а якого ти х.у.я говориш за всіх українців? З чого ти взяла, що украхнці вболіватимуть за кримського х.охла? Наприклад, мені, що кримський х.охол, що к.ацапська чур.ка - рівноцінно мерзенні.
    Такі гниди як ти, гірші, ніж воші за межами держави!!! Ти, сцука, крім того, що говориш українською, що ще зробив для держави??? Тільки підпижджуєш на дивані лежачи, підніми сраку і хоча би до хлопців в лікарню сходи, скотобаза!!!
    ssssyab
      ssssyab, 21.07.2018 21:16
    +7
    Ви зрозумійте що Усик спортсмен а не політик і він прославляє Україну.А якщо в москві звучатиме гімн України і Олександр переможе то це будуть незабутні емоції.Спорт має бути поза політикою
    ssssyab
      ssssyab, 21.07.2018 20:51
    +7
    Ніякого сценарію нема це спорт а не теате) Удачі козаче!
    Oleksan75
      Oleksan75, 21.07.2018 21:37
    +6
    Germesus, 21.07.2018 21:07
    Світоліна, а якого ти х.у.я говориш за всіх українців? З чого ти взяла, що украхнці вболіватимуть за кримського х.охла? Наприклад, мені, що кримський х.охол, що к.ацапська чур.ка - рівноцінно мерзенні.
    Свитолина имела ввиду наверное не все украинцы, а большинство. В это большинствао не входят такие долбо.ебы как ты.
    footboooool
      footboooool, 21.07.2018 23:14
    0
    Germesus, 21.07.2018 21:07
    Світоліна, а якого ти х.у.я говориш за всіх українців? З чого ти взяла, що украхнці вболіватимуть за кримського х.охла? Наприклад, мені, що кримський х.охол, що к.ацапська чур.ка - рівноцінно мерзенні.
    Да не скажи от кацапов хотя бы знаешь чего ожидать. А у крымских х#й его знает что в голове! Нож в спину только так загонят!
    Sasha Zardunov
      Sasha Zardunov, 21.07.2018 21:49
    0
    Украинский язык это конечно хорошо, но сразу перестроить- таково не бывает, нужно для этого время. А спорт во все времена был связан с политикой. Команды то называются национальными командами. Значит в командах играют уже националисты. Быть в национальной сборной и быть не патриотом команды это уже нонсенс. Так что спорт был связан с политикой, начиная от первых олимпийских игр в Греции.
    ManUtd
    online
      ManUtd, 21.07.2018 21:38
    0