Карпаты усилились уругвайским вингером Ромы

Львовский клуб оформил еще одного легионера

Карпаты усилились уругвайским вингером Ромы
© fckarpaty.com. Кевин Мендес

ФК «Карпаты» подписали Кевина Мендеса.

Уругвайский 22-летний полузащитник перешел из «Ромы», подписав с львовским клубом контракт на три года.

Подробностей трансфера нет, но сайт Transfermarket указывает, что у Мендеса действовал контракт с «Ромой» до 2019 года.

Игрок перебрался в «Рому» в 2015 году, однако за римлян не сыграл ни одного матча и выступал на правах аренды за «Перуджу», «Лозанну» и «Витербезе».

Отмечается, что Мендес выступает на позиции крайнего атакующего хавбека, а также форварда.

Сегодня Карпаты уже объявили о переходе защитников Олега Бородая и Ади Мегремича.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — ФК Карпаты

(10 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    mata1982
      mata1982, 17.07.2018 21:18
    +1
    Кто не закрыл дверь в палату???
    Олександр Бондаренко
      Олександр Бондаренко, 17.07.2018 20:02
    +2
    LembergWestUkraine, 17.07.2018 18:45
    Тільки вівцям із "завжди невірних" не кажіть... вони мріють про "кубок Львову"!
    Ти судьбою обижен,ну ниче и на твоей улице будет праздник!
    Dragon9
      Dragon9, 17.07.2018 19:26
    +2
    LembergWestUkraine, 17.07.2018 18:41
    Результату і не буде! А знаєте чому ?! Тому, що ФК Карпатами керують ті, у кого тільки копійка в голові! І люба можливість заробити собі копійчину маленьку, тут же в голові у них помутніння.... Скажете: " А що тут поганого?!" Ніби поганого нічого, але коли в голові тільки доллар і ніяких високих задач для клебу.... То так і колотять, тільки бабло собі на ковбасу!!!
    п.с Для керівництва Карпат, головна мета зараз, це заробляти гроші для себе і своєї сім"ї....... про ніякі досягнення клубу тут мова не йде.... Головне засвітити гравця і продати з наваром.... всьо, по досягнення і трофеях!
    в тебе шо критичні дні сьогодні?
    Dragon9
      Dragon9, 17.07.2018 19:21
    +1
    посмотрім звідки кінь пердит
    Dragon9
      Dragon9, 17.07.2018 19:21
    +3
    для чу - топ гравець
    LembergWestUkraine
      LembergWestUkraine, 17.07.2018 18:45
    -3
    Тільки вівцям із "завжди невірних" не кажіть... вони мріють про "кубок Львову"!
    LembergWestUkraine
      LembergWestUkraine, 17.07.2018 18:44
    -2
    Мендез і Караскаль хороше капіталовкладення..... Влітку Смалійчук з наваром їх продасть ! Бізнес і нічого крім бізнесу !
    LembergWestUkraine
      LembergWestUkraine, 17.07.2018 18:41
    -2
    pulse240, 17.07.2018 18:25
    Вроде Карпаты регулярно подписывают интересных игроков, а результата как не было так и нет.
    Результату і не буде! А знаєте чому ?! Тому, що ФК Карпатами керують ті, у кого тільки копійка в голові! І люба можливість заробити собі копійчину маленьку, тут же в голові у них помутніння.... Скажете: " А що тут поганого?!" Ніби поганого нічого, але коли в голові тільки доллар і ніяких високих задач для клебу.... То так і колотять, тільки бабло собі на ковбасу!!!
    п.с Для керівництва Карпат, головна мета зараз, це заробляти гроші для себе і своєї сім"ї....... про ніякі досягнення клубу тут мова не йде.... Головне засвітити гравця і продати з наваром.... всьо, по досягнення і трофеях!
    pulse240
    pulse240, 17.07.2018 18:25
    +2
    Вроде Карпаты регулярно подписывают интересных игроков, а результата как не было так и нет.
    LembergWestUkraine
      LembergWestUkraine, 17.07.2018 18:21
    -4
    Вівці, а хто "славу кононова" повторить ?! Байчишин чи Друді ?!
    LembergWestUkraine
      LembergWestUkraine, 17.07.2018 18:15
    -8
    lviv2018, 17.07.2018 18:12
    Карпати вітаю з хорошим підсиленням, і бажаю вернути славу за часів Кононова і знову перетворити Львів у футбольне місто)) Новий сезон - надії з оптимізном в майбутнє
    Яка слава Кононова ?! То як Кононов у футболці з Путіним, то ти славою називаєш?!
    lviv2018
      lviv2018, 17.07.2018 18:12
    +8
    Карпати вітаю з хорошим підсиленням, і бажаю вернути славу за часів Кононова і знову перетворити Львів у футбольне місто)) Новий сезон - надії з оптимізном в майбутнє
    lviv2018
      lviv2018, 17.07.2018 18:10
    +1
    LembergWestUkraine, 17.07.2018 17:57
    Задрот із "завжди невірних", шо ти малолітня писклява вівця для ФК Карпат можеш зробити крім пищати на секторі?!
    які же убогі коментарі від тебе. Стидно, що ти позориш львівян. Таке враження, що коментарі пише школяр малолітній... інколи краще просто мовчати
    LembergWestUkraine
      LembergWestUkraine, 17.07.2018 18:09
    -5
    Ви всі малолєтки - вівці із "завжди невірних", які задницею до команди обертались, тепер з себе вболівальників ФК Карпати показуєте ?! Ви задроти і вівці, а не вболівальники !!!
    LembergWestUkraine
      LembergWestUkraine, 17.07.2018 17:57
    -8
    dmytro198411, 17.07.2018 17:46
    Як то добре,що фекал знає,шо ВОНО ФЕКАЛ)) Відразу відписало) Само себе попустило))) КЛАС)
    Задрот із "завжди невірних", шо ти малолітня писклява вівця для ФК Карпат можеш зробити крім пищати на секторі?!
    Dima Any
      Dima Any, 17.07.2018 17:54
    +2
    LembergWestUkraine, 17.07.2018 17:44
    Ооооо, вівця! Йди морозива "ЛІМО" з"їж трохи !
    повір , вбільшості іноземцям всерівно шахта чи марек - головне підзаробити
    LembergWestUkraine
      LembergWestUkraine, 17.07.2018 17:52
    -5
    dmytro198411, 17.07.2018 17:46
    Як то добре,що фекал знає,шо ВОНО ФЕКАЛ)) Відразу відписало) Само себе попустило))) КЛАС)
    Ти про Рошу Батісту ?!
    dmytro198411
      dmytro198411, 17.07.2018 17:46
    +4
    Як то добре,що фекал знає,шо ВОНО ФЕКАЛ)) Відразу відписало) Само себе попустило))) КЛАС)
    LembergWestUkraine
      LembergWestUkraine, 17.07.2018 17:44
    -7
    dmytro198411, 17.07.2018 17:43
    О фекал,як завжди тут,як тут) Як gамно вспливає)
    Йди топи свої фекали в 2 лігу. Клоун)
    Ооооо, вівця! Йди морозива "ЛІМО" з"їж трохи !
    LembergWestUkraine
      LembergWestUkraine, 17.07.2018 17:44
    -6
    Dima Any, 17.07.2018 17:40
    так що в цьому поганого ? Карпати зароблять грошей , в Карпати будуть йти інші гравці , знаючи що їх не будуть маринувати , продажа гравців на даний час - це великий плюс не тільки для Карпат , а для будь-якої команди ЧУ
    Так, це добре! Головне попередити гравців шоб в ШД не йшли.... Бо в Маріуполі опиняться в кращому випадку....
    Zeka Rogovchenko
      Zeka Rogovchenko, 17.07.2018 16:57
    +21
    Карпаты неплохо действует в последнее время на трансферном поприще
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 17.07.2018 16:52
    +16
    Комментарий свернут. Показать
    Отличное усиление от Карпат
    yurruslan76
      yurruslan76, 17.07.2018 16:51
    +15
    Ахренеть, + у него еще 16 матчей за уругвай и 10 голов, кто думает, что это очередной своб агент, посмотрите нарезку его в ютубе, игрок уровня наших грандов, соответственно за него 2-3 ляма заплатят)
    Олександр Бондаренко
      Олександр Бондаренко, 17.07.2018 16:55
    +14
    Artyom_I, 17.07.2018 16:53
    Вопрос знатокам: Через какое время Карпаты снимутся с чемпионата?
    Такого не будет,остинь друг!
    yurruslan76
      yurruslan76, 17.07.2018 17:17
    +12
    Jovi Burst, 17.07.2018 17:13
    Какой там уровень грандов, он последний год в клубе Серии С играл, да и там в основном на замены выходил.
    Карраскаль тоже не в высшем дивизионе Испании играл, в Севилье Б даже на замены мало когда выходил, но что получилось в итоге?
    yurruslan76
      yurruslan76, 17.07.2018 17:11
    +10
    LembergWestUkraine, 17.07.2018 17:05
    Зінченко хоч 5 хвилин за МС зіграв, а це шо за Вася Кобін?!
    Для Карпат, навіть якщо просто гравець якогось топ клубу, який не грав, то це вже бомба, щей при тому дійсний гравець в якого контракт з клубом, тобто Карпати заплатили солідні гроші, а в нас тільки 2 клуба купляє гравців за гроші
    Олександр Бондаренко
      Олександр Бондаренко, 17.07.2018 16:52
    +10
    Короче Карпати на тот год еврокубки!
    lviv2018
      lviv2018, 17.07.2018 18:12
    +8
    Карпати вітаю з хорошим підсиленням, і бажаю вернути славу за часів Кононова і знову перетворити Львів у футбольне місто)) Новий сезон - надії з оптимізном в майбутнє
    Dima Any
      Dima Any, 17.07.2018 17:40
    +7
    LembergWestUkraine, 17.07.2018 17:29
    Так це добре.... Але згадаєте мої слова.... Якшо заграє і за сезон себе проявить, то в кращому випадку в Євро чемп піде, в гіршому Шахтьор....лавка....оренда в Маріуполі...
    так що в цьому поганого ? Карпати зароблять грошей , в Карпати будуть йти інші гравці , знаючи що їх не будуть маринувати , продажа гравців на даний час - це великий плюс не тільки для Карпат , а для будь-якої команди ЧУ
    Vladislav Pohily
      Vladislav Pohily, 17.07.2018 17:35
    +7
    LembergWestUkraine, 17.07.2018 17:29
    Так це добре.... Але згадаєте мої слова.... Якшо заграє і за сезон себе проявить, то в кращому випадку в Євро чемп піде, в гіршому Шахтьор....лавка....оренда в Маріуполі...
    Задача клуба это раскрутить и выгодно продать игрока. А там как сложится его карьера это его личное дело.
    Vladislav Pohily
      Vladislav Pohily, 17.07.2018 17:15
    +7
    Борьба в УПЛ обещает быть интересной.
    Vladislav Pohily
      Vladislav Pohily, 17.07.2018 17:25
    +6
    LembergWestUkraine, 17.07.2018 17:18
    Придбали для розкрутки і потім продати подороще.... Просто бізнес!
    И в этом нет ничего плохого. Если бы все наши клубы были как бизнес проекты, а не ширмы для отмывания денег или просто игрушки олигархов, то может быть Днепр, Метал, Кривбасс и т.д. до сих пор существовали в прежнем виде, а не вынуждены были подниматься с аматоров.
    mata1982
      mata1982, 17.07.2018 17:16
    +5
    dmytro198411
      dmytro198411, 17.07.2018 17:46
    +4
    Як то добре,що фекал знає,шо ВОНО ФЕКАЛ)) Відразу відписало) Само себе попустило))) КЛАС)
    Олександр Бондаренко
      Олександр Бондаренко, 17.07.2018 16:58
    +4
    Все находят и люди заигруют,а Динамо не может!
    Dragon9
      Dragon9, 17.07.2018 19:21
    +3
    для чу - топ гравець
    Олександр Бондаренко
      Олександр Бондаренко, 17.07.2018 20:02
    +2
    LembergWestUkraine, 17.07.2018 18:45
    Тільки вівцям із "завжди невірних" не кажіть... вони мріють про "кубок Львову"!
    Ти судьбою обижен,ну ниче и на твоей улице будет праздник!
    Dragon9
      Dragon9, 17.07.2018 19:26
    +2
    LembergWestUkraine, 17.07.2018 18:41
    Результату і не буде! А знаєте чому ?! Тому, що ФК Карпатами керують ті, у кого тільки копійка в голові! І люба можливість заробити собі копійчину маленьку, тут же в голові у них помутніння.... Скажете: " А що тут поганого?!" Ніби поганого нічого, але коли в голові тільки доллар і ніяких високих задач для клебу.... То так і колотять, тільки бабло собі на ковбасу!!!
    п.с Для керівництва Карпат, головна мета зараз, це заробляти гроші для себе і своєї сім"ї....... про ніякі досягнення клубу тут мова не йде.... Головне засвітити гравця і продати з наваром.... всьо, по досягнення і трофеях!
    в тебе шо критичні дні сьогодні?
    pulse240
    pulse240, 17.07.2018 18:25
    +2
    Вроде Карпаты регулярно подписывают интересных игроков, а результата как не было так и нет.
    Dima Any
      Dima Any, 17.07.2018 17:54
    +2
    LembergWestUkraine, 17.07.2018 17:44
    Ооооо, вівця! Йди морозива "ЛІМО" з"їж трохи !
    повір , вбільшості іноземцям всерівно шахта чи марек - головне підзаробити