Українські фінали п’ятого дня чемпіонату світу

В передостанній день чемпіонату світу U20 українці змагалися у чотирьох фіналах

1712
0
UAF
Найвище місце в них посів Дмитро Нікітін. Повторивши свій найкращий результат сезону (2,16 м), він став дев’ятим. Перше місце поділили грек Антоніос Мерлос і мексиканець Роберто Вілчес (2,23 м). Такий же результат показали ще два атлети – американець Ю-Вон Блейк і південноафриканець Брейтон Пул, – але програли переможцям за спробами і розділили третє місце.

Ілля Кравченко з результатом 5,05 м став 11-м зі стрибків з жердиною. Переміг фаворит змагань швед Арманд Дуплантіс. Після встановлення рекорду чемпіонатів світу U20 (5,82 м), він відразу переніс висоту на 6,01 м, але поки що подолати 6-метровий рубіж талановитому шведу не вдалося.

Олексій Лепель з результатом 62,98 м був 12-м з метання списа. Переміг австралієць Неш Лоувіс (75,31 м).

Андрій Синдюк (44.52,67 хв) і Віктор Кононенко (45.19,29 хв) фінішували 26-м і 27-м зі спортивної ходьби на 10000 метрів. Найшвидше дистанцію подолав китаєць Яо Чжан (40.32,06 хв).

Українка Марія Адамчук не змогла подолати кваліфікацію з потрійного стрибка (11,90 м). Не вдалося пройти до фіналу й українській естафетній команді 4х400 метрів у складі Мар’яни Шостак, Олени Радюк, Тетяни Кайсен і Тетяни Безшийко. Час дівчат – 3.44,74 хв.

Нагадаємо, що Аліна Шух стала золотою призеркою чемпіонату світу U20.