Літаючий диск в Україні: найновіше

Про федерацію, пляжний чемпіонат та інше

Літаючий диск в Україні: найновіше

Давно не писав, тому спробую коротко розповісти про те головне, що відбулося в алтимат спільноті України.

1. Українська федерація літаючих дисків (УФЛД) отримала найвищий - НАЦІОНАЛЬНИЙ - статус!. Що це дає? А побачимо! Сподіваємось на підтримку держави.

2. 5 липня 2018 року Міністерство освіти і науки України надало відповідний гриф Алтимат фризбі для викладання у школах!  Відтепер в 5-11 класах середньої школи «літаючий диск» можна цілком законно вводити у навчальний процес на уроках фізкультури! Круто?

3. Наприкінці червня (29.06 - 1.07) в Грибівці, що на Одещині, відбувся відкритий пляжний чемпіонат України з алтимату Ukraine Beach Open Ultimate Championship. Цьогоріч було багато чого вперше на пляжному чемпіонаті, зокрема:

  • ВПЕРШЕ 3 дні (а не 2)
  • ВПЕРШЕ ігри по 40хв, як на великих закордонних турнірах
  • ВПЕРШЕ організовано стрім в прямому ефірі фінальних ігор.

Так-от, переможцями стали київські команди Nova в чоловічому дивізіоні та Дикі кралі- в жіночому, які, до речі, будуть представляти Україну на першому клубному пляжному чемпіонаті Європи, що наприкінці жовтня пройде в Барселоні.

4. 7 липня відбувся перший в історії України чемпіонат з диск-гольфу, який було внесено в календар Професійної асоціації диск-гольфу. А святкував перемогу гість зі США.

Що ж далі? Далі українські команди продовжують підготовку до чемпіонату України на траві, який у вересні пройде в Києві. Крім того, команди «Gigolo» (Київ) та «Gamble» (Київ) в серпні візьмуть участь у кваліфікації на клубний чемпіонат Європи на траві. А з 14 по 21 липня в американському Цинцинаті пройде клубний чемпіонат світу (на траві), який збере тисячі фризбістів з усього світу. На жаль, українські команди були змушені пропустити такий важливий форум через брак фінансування. Та пропонуємо приєднуватись до перегляду трансляцій в інтернеті (UltiWorld, USA Ultimate, WFDF, Olympic Channel та інших). Також чекаємо на перші трансляції українського алтимату на каналі X-Sport.

Далі буде...

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(2 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности