|
1447
0

Збірна України 3х3 перемогла Польщу в третьому матчі відбору до ЧЄ

Вкрай неприємним фактом стала травма Дар’ї Завидної за 32 секунди до закінчення матчу

ФБУ
Жіноча національна збірна України з баскетболу 3х3 впевнено перемогла у третьому матчі на відборі до чемпіонату Європи.

З рахунком 19:10 наша команда обіграла команду Польщі, яка є шостою сіяною у відборі.  Зі стартових хвилин команди почали грати жорстко та рівно, не відпускаючи одна одну більш як на 3 очки.

За 4 хвилини до кінця зустрічі рахунок був рівний – 8:8. Проте, після цього наші дівчата зуміли ввімкнутися та відірватися від суперника на безпечну відстань.

Вкрай неприємним фактом стала травма Дар’ї Завидної. Її українка отримала за 32 секунди до закінчення матчу під час зіткнення з польською гравчинею.

Участь Завидної в наступному матчі проти Швеції під питанням.

Нагадаємо, що заключний матч групового етапу українки зіграють сьогодні о 19:40.