Фаны Ливерпуля из Норвегии возмущены ценами отелей Киева

Болельщики имели намерения посетить столицу Украины

Getty images
© Getty images

В последние недели тема с высокими ценами на жилье в Киеве перед финалом Лиги чемпионов стала более чем актуальной, и многие зарубежные фаны выражают недовольство.

Так, болельщики из Норвегии, входящие в фан-клуб «Ливерпуля», остались недовольными ценами на номера в отелях Киева.

Перед самим финалом стоимость отдельных номеров взлетела почти до 3 тысяч евро за ночь, тогда как уже в первых числах июня те же комнаты стоят всего 20-25 евро.

Фаны призывают УЕФА вмешаться и как-то повлиять на этот вопрос.

Ранее ценами в Киеве были удивлены болельщики из Испании и Англии.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — NRK

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    grifon
      grifon, 12.05.2018 19:42
    -1
    коли в Турції був фінал ЛЧ 2005 рік, теж ціни піднімали як у нас
    svattt
      svattt, 12.05.2018 19:38
    0
    Vecnik, 12.05.2018 18:38
    svattt, 12.05.2018 18:18 Vecnik, 12.05.2018 18:07 svattt, 12.05.2018 18:04 Я не розумію в чому проблема? Якби фанати були хоча б трохи розумніші взяли би номер наприклад у Львові за 100 євро і на залізниці за копійки доїхали би до Києва і назад. Наприклад під час Євро 2016 в Франції ціни так само накрутили, щось я не чув що хтось піднімав таку тему. Ну бачиш вони тупі .. а ми вот розумні живем як в деяких країнах африки 1.Я не називав їх тупими.2. Може ти не знав, але деякі країни Африки живуть краще ніж деякі країни Європи.3.Турсти,які багато подорожують на різні фестивалі і.т.д часто бронюють готелі в сусідніх містах бо так виходить набагато дешевше. Назви країни які по рівню життя краще наприклад бідної греції

    Ну чому Греція? До прикладу Румуни живуть бідно, Грузія також, про Молдову я взагалі мовчу (Вірменія, Сербія, Білорусь може ще кого забув) А на рахунок Африки:ПАР, Нігерія,Алжир,Єгипет, десь по ТВ недавно чув, що Марокко розвивається великими темпами. Якщо вірити гуглу то Екваторіальна Гвінея обігнала по рівню ВВП Італію,Францію,Іспанію. Але мова взагалі йшла про інше, зрозуміло, що ціни готелі загнули,але при бажанні можна знайти вихід із ситуації. Я тільки що спеціально зайшов на сайти і тут є вільні місця в готелях за 80,50,120,162 $ та і хостели по 20 євро ніхто не закривав.
    svattt
      svattt, 12.05.2018 19:38
    0
    Vecnik, 12.05.2018 18:38
    svattt, 12.05.2018 18:18 Vecnik, 12.05.2018 18:07 svattt, 12.05.2018 18:04 Я не розумію в чому проблема? Якби фанати були хоча б трохи розумніші взяли би номер наприклад у Львові за 100 євро і на залізниці за копійки доїхали би до Києва і назад. Наприклад під час Євро 2016 в Франції ціни так само накрутили, щось я не чув що хтось піднімав таку тему. Ну бачиш вони тупі .. а ми вот розумні живем як в деяких країнах африки 1.Я не називав їх тупими.2. Може ти не знав, але деякі країни Африки живуть краще ніж деякі країни Європи.3.Турсти,які багато подорожують на різні фестивалі і.т.д часто бронюють готелі в сусідніх містах бо так виходить набагато дешевше. Назви країни які по рівню життя краще наприклад бідної греції

    Ну чому Греція? До прикладу Румуни живуть бідно, Грузія також, про Молдову я взагалі мовчу (Вірменія, Сербія, Білорусь може ще кого забув) А на рахунок Африки:ПАР, Нігерія,Алжир,Єгипет, десь по ТВ недавно чув, що Марокко розвивається великими темпами. Якщо вірити гуглу то Екваторіальна Гвінея обігнала по рівню ВВП Італію,Францію,Іспанію. Але мова взагалі йшла про інше, зрозуміло, що ціни готелі загнули,але при бажанні можна знайти вихід із ситуації. Я тільки що спеціально зайшов на сайти і тут є вільні місця в готелях за 80,50,120,162 $ та і хостели по 20 євро ніхто не закривав.
    Vecnik
    online
      Vecnik, 12.05.2018 18:38
    0
    svattt, 12.05.2018 18:18
    Vecnik, 12.05.2018 18:07 svattt, 12.05.2018 18:04 Я не розумію в чому проблема? Якби фанати були хоча б трохи розумніші взяли би номер наприклад у Львові за 100 євро і на залізниці за копійки доїхали би до Києва і назад. Наприклад під час Євро 2016 в Франції ціни так само накрутили, щось я не чув що хтось піднімав таку тему. Ну бачиш вони тупі .. а ми вот розумні живем як в деяких країнах африки 1.Я не називав їх тупими.2. Може ти не знав, але деякі країни Африки живуть краще ніж деякі країни Європи.3.Турсти,які багато подорожують на різні фестивалі і.т.д часто бронюють готелі в сусідніх містах бо так виходить набагато дешевше.

    Назви країни які по рівню життя краще наприклад бідної греції
    istorikkk
    istorikkk, 12.05.2018 18:21
    +1
    Комментарий свернут. Показать
    Я бы для норвежцев вообще ввёл правило бери или плати. Потому что в самой Норвегии высокие цены на всё и круглый год.
    svattt
      svattt, 12.05.2018 18:18
    0
    Vecnik, 12.05.2018 18:07
    svattt, 12.05.2018 18:04 Я не розумію в чому проблема? Якби фанати були хоча б трохи розумніші взяли би номер наприклад у Львові за 100 євро і на залізниці за копійки доїхали би до Києва і назад. Наприклад під час Євро 2016 в Франції ціни так само накрутили, щось я не чув що хтось піднімав таку тему. Ну бачиш вони тупі .. а ми вот розумні живем як в деяких країнах африки

    1.Я не називав їх тупими.
    2. Може ти не знав, але деякі країни Африки живуть краще ніж деякі країни Європи.
    3.Турсти,які багато подорожують на різні фестивалі і.т.д часто бронюють готелі в сусідніх містах бо так виходить набагато дешевше.
    Vecnik
    online
      Vecnik, 12.05.2018 18:07
    +1
    svattt, 12.05.2018 18:04
    Я не розумію в чому проблема? Якби фанати були хоча б трохи розумніші взяли би номер наприклад у Львові за 100 євро і на залізниці за копійки доїхали би до Києва і назад. Наприклад під час Євро 2016 в Франції ціни так само накрутили, щось я не чув що хтось піднімав таку тему.

    Ну бачиш вони тупі .. а ми вот розумні живем як в деяких країнах африки
    svattt
      svattt, 12.05.2018 18:04
    0
    Я не розумію в чому проблема? Якби фанати були хоча б трохи розумніші взяли би номер наприклад у Львові за 100 євро і на залізниці за копійки доїхали би до Києва і назад. Наприклад під час Євро 2016 в Франції ціни так само накрутили, щось я не чув що хтось піднімав таку тему.
    oleg273
    online
      oleg273, 12.05.2018 18:01
    0
    100 долл койкоместо, только для норвегов. обращайтесь
    Поспим в палатке пару ночей.
    an52
      an52, 12.05.2018 17:41
    +1
    Щойно зайшов на airbnb. На 26 травня є чимало вариантів квартир по 63, 68, 75 євро. Для Норвегії це зовсім не високі ціни. Ще дешевші квартири в Броварах. Якщо вони не можуть забронювати житло через airbnb, залишається лише скаржитися в УЄФА або одразу в ООН
    iH82W8
      iH82W8, 12.05.2018 17:40
    0
    після такого не бачити Києву фіналу ЛЧ років 50
    orlushaorlusha
      orlushaorlusha, 12.05.2018 17:33
    0
    Безвиз Украине Англия не дала,пусть платят за номера!!
    orlushaorlusha
      orlushaorlusha, 12.05.2018 17:33
    -1
    Пусть платят!!!!!!!!!!!!!!
    dimaprog
    online
      dimaprog, 12.05.2018 17:32
    -1
    А почему бы не выбрать отель в Житомире или другом соседнем городке, где цены на эту ночь стартуют от 15 евро. Можно и на такси добираться или арендовать авто или на маршрутке - вариантов тьма! Вот цены в Житомире на букинге на субботу 26 мая(если кто не умеет поиском пользоваться) - https://www.booking.com/searchresults.ru.html?aid=367300&sid=3c841668f2
    917830051fa0680bccd577&sb=1&src=searchresults&src_elem=sb&er
    ror_url=https://www.booking.com/searchresults.ru.html?aid=367300;sid=3c84166
    8f2917830051fa0680bccd577;age=11;age=6;checkin_year_month_monthday=2018-05-2
    6;checkout_year_month_monthday=2018-05-27;city=-1060903;class_interval=1;des
    t_id=-1060903;dest_type=city;dtdisc=0;group_adults=2;group_children=0;inac=0
    ;index_postcard=0;label_click=undef;no_rooms=1;offset=0;postcard=0;room1=A%2
    CA;sb_price_type=total;ss_all=0;ssb=empty;sshis=0&;&ss;=Житоми
    р&ssne;=Житомир&ssne;_untouched=Житомир&city=-106
    0903&checkin_monthday=26&checkin_month=5&checkin_year=2018&c
    heckout_monthday=27&checkout_month=5&checkout_year=2018&group_ad
    ults=2&group_children=0&no_rooms=1&from_sf=1&user_changed_da
    te=0
    istorikkk
    istorikkk, 12.05.2018 18:21
    +1
    Комментарий свернут. Показать
    Я бы для норвежцев вообще ввёл правило бери или плати. Потому что в самой Норвегии высокие цены на всё и круглый год.
    Vecnik
    online
      Vecnik, 12.05.2018 18:07
    +1
    svattt, 12.05.2018 18:04
    Я не розумію в чому проблема? Якби фанати були хоча б трохи розумніші взяли би номер наприклад у Львові за 100 євро і на залізниці за копійки доїхали би до Києва і назад. Наприклад під час Євро 2016 в Франції ціни так само накрутили, щось я не чув що хтось піднімав таку тему.

    Ну бачиш вони тупі .. а ми вот розумні живем як в деяких країнах африки
    an52
    online
      an52, 12.05.2018 17:41
    +1
    Щойно зайшов на airbnb. На 26 травня є чимало вариантів квартир по 63, 68, 75 євро. Для Норвегії це зовсім не високі ціни. Ще дешевші квартири в Броварах. Якщо вони не можуть забронювати житло через airbnb, залишається лише скаржитися в УЄФА або одразу в ООН
    svattt
      svattt, 12.05.2018 19:38
    0
    Vecnik, 12.05.2018 18:38
    svattt, 12.05.2018 18:18 Vecnik, 12.05.2018 18:07 svattt, 12.05.2018 18:04 Я не розумію в чому проблема? Якби фанати були хоча б трохи розумніші взяли би номер наприклад у Львові за 100 євро і на залізниці за копійки доїхали би до Києва і назад. Наприклад під час Євро 2016 в Франції ціни так само накрутили, щось я не чув що хтось піднімав таку тему. Ну бачиш вони тупі .. а ми вот розумні живем як в деяких країнах африки 1.Я не називав їх тупими.2. Може ти не знав, але деякі країни Африки живуть краще ніж деякі країни Європи.3.Турсти,які багато подорожують на різні фестивалі і.т.д часто бронюють готелі в сусідніх містах бо так виходить набагато дешевше. Назви країни які по рівню життя краще наприклад бідної греції

    Ну чому Греція? До прикладу Румуни живуть бідно, Грузія також, про Молдову я взагалі мовчу (Вірменія, Сербія, Білорусь може ще кого забув) А на рахунок Африки:ПАР, Нігерія,Алжир,Єгипет, десь по ТВ недавно чув, що Марокко розвивається великими темпами. Якщо вірити гуглу то Екваторіальна Гвінея обігнала по рівню ВВП Італію,Францію,Іспанію. Але мова взагалі йшла про інше, зрозуміло, що ціни готелі загнули,але при бажанні можна знайти вихід із ситуації. Я тільки що спеціально зайшов на сайти і тут є вільні місця в готелях за 80,50,120,162 $ та і хостели по 20 євро ніхто не закривав.
    svattt
      svattt, 12.05.2018 19:38
    0
    Vecnik, 12.05.2018 18:38
    svattt, 12.05.2018 18:18 Vecnik, 12.05.2018 18:07 svattt, 12.05.2018 18:04 Я не розумію в чому проблема? Якби фанати були хоча б трохи розумніші взяли би номер наприклад у Львові за 100 євро і на залізниці за копійки доїхали би до Києва і назад. Наприклад під час Євро 2016 в Франції ціни так само накрутили, щось я не чув що хтось піднімав таку тему. Ну бачиш вони тупі .. а ми вот розумні живем як в деяких країнах африки 1.Я не називав їх тупими.2. Може ти не знав, але деякі країни Африки живуть краще ніж деякі країни Європи.3.Турсти,які багато подорожують на різні фестивалі і.т.д часто бронюють готелі в сусідніх містах бо так виходить набагато дешевше. Назви країни які по рівню життя краще наприклад бідної греції

    Ну чому Греція? До прикладу Румуни живуть бідно, Грузія також, про Молдову я взагалі мовчу (Вірменія, Сербія, Білорусь може ще кого забув) А на рахунок Африки:ПАР, Нігерія,Алжир,Єгипет, десь по ТВ недавно чув, що Марокко розвивається великими темпами. Якщо вірити гуглу то Екваторіальна Гвінея обігнала по рівню ВВП Італію,Францію,Іспанію. Але мова взагалі йшла про інше, зрозуміло, що ціни готелі загнули,але при бажанні можна знайти вихід із ситуації. Я тільки що спеціально зайшов на сайти і тут є вільні місця в готелях за 80,50,120,162 $ та і хостели по 20 євро ніхто не закривав.
    Vecnik
    online
      Vecnik, 12.05.2018 18:38
    0
    svattt, 12.05.2018 18:18
    Vecnik, 12.05.2018 18:07 svattt, 12.05.2018 18:04 Я не розумію в чому проблема? Якби фанати були хоча б трохи розумніші взяли би номер наприклад у Львові за 100 євро і на залізниці за копійки доїхали би до Києва і назад. Наприклад під час Євро 2016 в Франції ціни так само накрутили, щось я не чув що хтось піднімав таку тему. Ну бачиш вони тупі .. а ми вот розумні живем як в деяких країнах африки 1.Я не називав їх тупими.2. Може ти не знав, але деякі країни Африки живуть краще ніж деякі країни Європи.3.Турсти,які багато подорожують на різні фестивалі і.т.д часто бронюють готелі в сусідніх містах бо так виходить набагато дешевше.

    Назви країни які по рівню життя краще наприклад бідної греції
    svattt
      svattt, 12.05.2018 18:18
    0
    Vecnik, 12.05.2018 18:07
    svattt, 12.05.2018 18:04 Я не розумію в чому проблема? Якби фанати були хоча б трохи розумніші взяли би номер наприклад у Львові за 100 євро і на залізниці за копійки доїхали би до Києва і назад. Наприклад під час Євро 2016 в Франції ціни так само накрутили, щось я не чув що хтось піднімав таку тему. Ну бачиш вони тупі .. а ми вот розумні живем як в деяких країнах африки

    1.Я не називав їх тупими.
    2. Може ти не знав, але деякі країни Африки живуть краще ніж деякі країни Європи.
    3.Турсти,які багато подорожують на різні фестивалі і.т.д часто бронюють готелі в сусідніх містах бо так виходить набагато дешевше.
    svattt
      svattt, 12.05.2018 18:04
    0
    Я не розумію в чому проблема? Якби фанати були хоча б трохи розумніші взяли би номер наприклад у Львові за 100 євро і на залізниці за копійки доїхали би до Києва і назад. Наприклад під час Євро 2016 в Франції ціни так само накрутили, щось я не чув що хтось піднімав таку тему.
    oleg273
    online
      oleg273, 12.05.2018 18:01
    0
    100 долл койкоместо, только для норвегов. обращайтесь
    Поспим в палатке пару ночей.
    iH82W8
    online
      iH82W8, 12.05.2018 17:40
    0
    після такого не бачити Києву фіналу ЛЧ років 50
    orlushaorlusha
      orlushaorlusha, 12.05.2018 17:33
    0
    Безвиз Украине Англия не дала,пусть платят за номера!!