Южненці всуху переграли Миколаїв у серії за третє місце

1956
0
ФБУ
Хід гри

«Хімік» впевнено розпочав матч, вигравши стартову чверть +8. Гості мали перевагу на щитах, реалізуючи при цьому майже 60% кидків з гри при 50% з-за дуги, а стартова п’ятірка южненців набрала 18 з 22 командних очок у першій десятихвилинці. «Миколаїв», в свою чергу, мав серйозні проблеми в атаці – корабели закинули лише 25% кидків з гри.

У другій чверті «Хімік» продовжив гнути свою лінію і лише збільшував свою перевагу за всіма статистчними показниками. Кращим гравцем першої половини став Колтер, який реалізував 100% кидків з гри, закинувши 2 з 2 триочкових і закінчивши половину з 14 очками в активі. Южненці повністю переграли суперника, отримавши за підсумками першої половини 19 очок переваги.

Другу половину матчу господарі ропочали з ривка 10:2. «Хімік» проспав початок третьої чверті, чим скористалися миколаївці, які скоротили відставання. У другій половині десятихвилинки гості зуміли призупинити спурт суперника, в складі якого кращими були бігмени Кушніров і Давидюк, зберігши перед вирішальною чвертю двозначну перевагу.

Провальний відрізок у виконанні «Хіміка» продовжився і в четвертій чверті. Втративши концентрацію, южненці перестали влучати навіть вільні кидки, дозволивши «Миколаєву», який, навпаки, відчув упевненість в своїх силах, зробити камбек.

За 5 хвилин до фінальної сирени господарі скоротили відставання до 6 очок, а три поспіль влучання від Попова зрівняли рахунок за хвилину до кінця поєдинку. Однак останнє слово залишилося за «Хіміком»: команди обмінялися невдалими атаками, після чого вирішив долю протистояння Колтер. Американець сміливо поліз у фарбу і набрав 2 очки в проході, принісши перемогу своїй команді. «Миколаїв» взяв тайм-аут, після якого герой вирішальних секунд Попов міг продовжити серію, однак вільний триочковий у виконанні досвідченого захисника «Миколаєва» виявився неточним. Господарі відігравли 21 очко, але вирішальний крок до перемоги зробити так і не зуміли.

Суперліга Парі-Матч. Бронзова серія. Третій матч

«Миколаїв» – «Хімік» 66:68 (14:22, 15:26, 20:12, 17:8)

«Миколаїв»: Кушніров 18 + 4 підбирання, Мусієнко 5 + 8 підбирань, Носков 3, Онуфрієв 1, Тонченко 0 + 4 передачі – старт, Давидюк 12, Попов 11 + 4 передачі, Анікієнко 6 + 5 підбирань, Хохоник 4, Іванов 3, Жуковський 3

«Хімік»: Колтер 20 + 6 підбирань + 4 передачі, Еріанс 13 + 9 підбирань, Павлов 8,  Петров 7 + 12 підбирань, Сидоров 4 – старт, Антіпов 6, Мальчевський 6 + 4 підбирання, Рябчук 4 + 4 передачі, Марченко 0

Рахунок у серії – 0:3

«Хімік» вперше в сезоні переміг «Миколаїв» на виїзді, вигравши третій матч серії з рахунком 68:66 і завоювавши бронзу чемпіонату України.