31.03.2018, FT   ТВ-трансляция: 

Карпати у Львові здолали Чорноморець

Львів'яни здобули впевнену перемогу на домашньому стадіоні

ФК Карпаты
© ФК Карпаты

Матч команд, які ведуть боротьбу за збереження прописки у Прем’єр-лізі, очікувався з особливим інтересом. Рішуче були налаштовані і вболівальники обох команд, які в разі поразки суттєво ускладнювали собі своє турнірне становище. Щодо змін стартових складів суперників, то в основі «Карпат» замість дискваліфікованих Нестерова та Лобая на поле вийшли Федецький та Сандохадзе. В складі «Чорноморця» відбулися суттєвіші кадрові ротації. Замість Жуніча, Зубейка, Бамби, Сілвіу та Семеніва до стартової одинадцятки увійшли Мамаду, Гуттінер, Бобко, Матяж і Третьяков.

Суперники розпочали матч без особливої розвідки і небезпечні моменти почали виникати біля обох воріт. Перші завершальні удари у виконанні Мякушка та Мамаду виявилися невдалими. Згодом після удару Гуцуляка м’яч опинився  в сітці воріт, але арбітр Монзуль зафіксувала положення поза грою. Натиск на ворота гостей наростав і після удару Федецького м’яч прошмигнув над поперечиною воріт.

І все ж, перевага «левів» таки матеріалізувалася у взяття воріт Безрука. Індивідуальною майстерністю блиснув колумбієць Карраскаль, який з лівого флангу спочатку прокотив м’яч між ніг Мамаду, а потім таким же чином «прошив» і воротаря. Рідкісний гол, який може претендувати на кращого у 25-му турі. Згодом, на жаль, зазнав травми Сандохадзе, якого довелося винести з поля на медичних ношах.

Підопічні Олега Бойчишина не стали грати на утримання рахунку і намагались закріпити свою перевагу. І таку нагоду мав Мякушко, який пробив над поперечиною воріт «чорно-синіх». Не вдалося нанести влучного завершального удару і Шведу. Міг оформити дубль Карраскаль, який у штрафному майданчику пробивав низом і Безрук ногами зумів ліквідувати загрозу.

А в компенсований час підопічні Костянтина Фролова таки зуміли забити гол у «роздягальню» «Карпат». Арбітр Монзуль, вважаючи, що воротар Шевченко занадто високо підняв ногу, зачепивши Бобко, призначила пенальті, показавши ще й жовті картки воротарю та капітану команди Федецькому. До позначки вперше у Прем’єр-лізі підійшов Третьяков, котрий свого шансу не втратив. До речі, для «Чорноморця» це був перший гостьовий пенальті з початку чемпіонату і тут же Монзуль дала свисток на перерву.

З початком другого тайму розпочались нові атаки «Карпат» на ворота «моряків». Небезпечно пробив здалеку Ербес, але м’яч прошмигнув вище воріт. Натомість Швед скористався пасом Ді Франко і, як в попередній грі з «Олександрією», влучно пробив над Безруком, який залишив ворота – 2:1. Міг закріпити перевагу  «левів»  і Мякущко, але удар Сергія воротар «Чорноморця» цього разу зумів парирувати.

Пристрасті на полі почали зростати і арбітр ФІФА Монзуль раз за разом «втихомирювала» емоції з допомогою жовтих карток. Міг знову відновити рівновагу в матчі капітан «моряків» Люлька, але пробив у руки Шевченко. Одним з ключових моментів гри стало вилучення Чорнія, який за фол проти Карраскаля отримав друге попередження, котре автоматично переросло у червону картку для новачка «моряків». І «Карпати» зуміли скористатися чисельною перевагою, знову примусивши гостей розпочати гру з центра поля. Цього разу відзначився новачок «левів» Санчес, вчасно добивши м’яч у незахищений кут воріт. «Зелено-білі» могли здобути і перемогу з великим  рахунком, але Карраскаль пробив поруч з рамкою воріт Безрука.

У підсумку безпрограшна домашня серія «Карпат» в матчах з «Чорноморцем» збільшилася до 6-ти ігор: по 3 перемоги та нічиї. «Моряки» ж не перемагають у Прем’єр-лізі вже 9-й тур поспіль: 4 нічиї та 5 поразок і продовжують замикати турнірні перегони. Тепер на «Карпати» чекає наступний домашній і не менш відповідальний матч – проти «Зірки», який відбудеться у Львові 9 квітня.

Юрій НАЗАРКЕВИЧ

«Карпаты» (Львов) - «Черноморец» (Одесса) - 3:1 (1:1)

Карраскаль, 20, Марьян Швед, 51, Санчес Катриэль Игнасио, 84 - Максим Третьяков, 45+2 (с пенальти)

«Карпаты»: Алексей Шевченко, Артем Федецкий, Денис Мирошниченко, Назар Вербный, Ника Сандохадзе (Орест Лебеденко, 28), Карраскаль, Кристиан Эрбес, Сергей Мякушко (Андрей Ременюк, 85), Франсиско Ди Франко, Алексей Гуцуляк, Марьян Швед (Санчес Катриэль Игнасио, 71)

«Черноморец»: Дмитрий Безрук, Мамаду Ваг, Сергей Люлька, Артем Чорний, Иван Матяж (Владислав Хамелюк, 80), Евгений Смирнов, Иван Бобко, Кирилл Ковалец, Максим Третьяков, Никита Татарков, Гути (Сильвио, 69)

Артем Федецкий, 45+2. Алексей Шевченко, 45+2. Марьян Швед, 69. - Евгений Смирнов, 59. Артем Чорний, 65.

 Артем Чорний, 72.

Арбитр: Катерина Монзуль (Харьков)

Удары (в створ): 16 (7) - 5 (3)
Угловые: 7 - 3
Оффсайды: 1 - 0.

Зрителей: 1.241.

Стадион: «Украина» (Львов)

КАРПАТЫ - ЧЕРНОМОРЕЦ. ОНЛАЙН-ТРАСНСЛЯЦИЯ МАТЧА

Протокольные данные сверены с официальными.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    ctrag-o9
      ctrag-o9, 01.04.2018 02:36
    0
    А зрителей пришло "много".
    Ssssyab
      Ssssyab, 31.03.2018 23:08
    0
    Сильна гра
    Карпати на правельному шляху
    delovsesh
    delovsesh, 31.03.2018 20:49
    -1
    ..по коментам ...одессе футбол -по..й...
    Patriot  UA
      Patriot UA, 31.03.2018 18:18
    +6
    Гарна гра.
    що за коментатор, де ЕМОЦІЇ, йому б у МОРЗІ працювати.
    Vladislav Pohily
      Vladislav Pohily, 31.03.2018 18:09
    +1
    dudigo78, 31.03.2018 17:51
    Dima Any, 31.03.2018 16:11
    Хто там відповідальний за призначення коментаторів ? Ви що знущаєтесь із вболівальників !!!

    коментатор сьогодні повна дупа. На другий тайм перекллючив на поляків. це небо і земля. люди коментують чужий чемпіонат, об'єктивні, в курсі всіх подій в клубах, аналізують, знають хто звідки перейшов і т.п. мало того, що ніхто не ходить на стадіони, так з тими горе-коментаторами скоро вже ніхто і по тв дивитись не буде. В нас все через ж...
    Тоже смотрел с польскими комментаторами. Очень удивился их знаниям нашего футбола. Было интересно слушать, хоть и понимал процентов 50 от сказанного.
    Oles Khorungiy
      Oles Khorungiy, 31.03.2018 18:03
    +1
    Карраскаль Севилье принадлежит
    dudigo78
      dudigo78, 31.03.2018 17:51
    +11
    Dima Any, 31.03.2018 16:11
    Хто там відповідальний за призначення коментаторів ? Ви що знущаєтесь із вболівальників !!!
    коментатор сьогодні повна дупа. На другий тайм перекллючив на поляків. це небо і земля. люди коментують чужий чемпіонат, об'єктивні, в курсі всіх подій в клубах, аналізують, знають хто звідки перейшов і т.п. мало того, що ніхто не ходить на стадіони, так з тими горе-коментаторами скоро вже ніхто і по тв дивитись не буде. В нас все через ж...
    r09p
      r09p, 31.03.2018 17:36
    0
    [quote dudigo78, 31.03.2018 15:59][/quote]
    kuzmen1992
      kuzmen1992, 31.03.2018 17:09
    -4
    Алекс Голдин, 31.03.2018 16:06
    одесситов по ходу спасет только бездарная игра клубов Кировоградщины
    И то не факт. Нужно еще выиграть у Полтавы которая идет на втором месте!
    usa
      usa, 31.03.2018 17:00
    +2
    Коментатор лаханулся два раза-один ,когда удаляли Артема-ком.так и не вкурил за что...и второй -когда вышел Ременюк-он так и не понял что произошла замена и кто ЭТО+ нес чушь что руководство Карпат не хочет высшей лиги- Цыганик-разберись..!.
    LembergWestUkraine
      LembergWestUkraine, 31.03.2018 16:47
    +5
    Караскаль хороший....... Піде з Карпат скоро напевне !
    jekаfunny
      jekаfunny, 31.03.2018 16:40
    +1
    orest0998, 31.03.2018 16:33
    jekаfunny, 31.03.2018 16:18
    serge_kr, 31.03.2018 16:01 Караскаля на смену Марлоса брать!! Караскаль в ДК переходит

    Він залишається в Карпатах

    или вообще уедет назад в Севилью
    orest0998
      orest0998, 31.03.2018 16:33
    +10
    jekаfunny, 31.03.2018 16:18
    serge_kr, 31.03.2018 16:01
    Караскаля на смену Марлоса брать!!

    Караскаль в ДК переходит


    Він залишається в Карпатах
    jekаfunny
      jekаfunny, 31.03.2018 16:18
    0
    serge_kr, 31.03.2018 16:01
    Караскаля на смену Марлоса брать!!


    Караскаль в ДК переходит
    killiastorm
      killiastorm, 31.03.2018 16:11
    +12
    Гол, який забив Караскаль, потрібно за два зараховувати.
    Dima Any
      Dima Any, 31.03.2018 16:11
    +14
    Хто там відповідальний за призначення коментаторів ? Ви що знущаєтесь із вболівальників !!!
    Алекс Голдин
    Алекс Голдин, 31.03.2018 16:06
    +9
    одесситов по ходу спасет только бездарная игра клубов Кировоградщины
    serge_kr
      serge_kr, 31.03.2018 16:01
    -15
    Караскаля на смену Марлоса брать!!
    dudigo78
      dudigo78, 31.03.2018 15:59
    +5
    Dima Any
      Dima Any, 31.03.2018 16:11
    +14
    Хто там відповідальний за призначення коментаторів ? Ви що знущаєтесь із вболівальників !!!
    killiastorm
      killiastorm, 31.03.2018 16:11
    +12
    Гол, який забив Караскаль, потрібно за два зараховувати.
    dudigo78
      dudigo78, 31.03.2018 17:51
    +11
    Dima Any, 31.03.2018 16:11
    Хто там відповідальний за призначення коментаторів ? Ви що знущаєтесь із вболівальників !!!
    коментатор сьогодні повна дупа. На другий тайм перекллючив на поляків. це небо і земля. люди коментують чужий чемпіонат, об'єктивні, в курсі всіх подій в клубах, аналізують, знають хто звідки перейшов і т.п. мало того, що ніхто не ходить на стадіони, так з тими горе-коментаторами скоро вже ніхто і по тв дивитись не буде. В нас все через ж...
    orest0998
      orest0998, 31.03.2018 16:33
    +10
    jekаfunny, 31.03.2018 16:18
    serge_kr, 31.03.2018 16:01
    Караскаля на смену Марлоса брать!!

    Караскаль в ДК переходит


    Він залишається в Карпатах
    Алекс Голдин
    Алекс Голдин, 31.03.2018 16:06
    +9
    одесситов по ходу спасет только бездарная игра клубов Кировоградщины
    Patriot  UA
      Patriot UA, 31.03.2018 18:18
    +6
    Гарна гра.
    що за коментатор, де ЕМОЦІЇ, йому б у МОРЗІ працювати.
    LembergWestUkraine
      LembergWestUkraine, 31.03.2018 16:47
    +5
    Караскаль хороший....... Піде з Карпат скоро напевне !
    dudigo78
      dudigo78, 31.03.2018 15:59
    +5
    usa
      usa, 31.03.2018 17:00
    +2
    Коментатор лаханулся два раза-один ,когда удаляли Артема-ком.так и не вкурил за что...и второй -когда вышел Ременюк-он так и не понял что произошла замена и кто ЭТО+ нес чушь что руководство Карпат не хочет высшей лиги- Цыганик-разберись..!.
    Vladislav Pohily
      Vladislav Pohily, 31.03.2018 18:09
    +1
    dudigo78, 31.03.2018 17:51
    Dima Any, 31.03.2018 16:11
    Хто там відповідальний за призначення коментаторів ? Ви що знущаєтесь із вболівальників !!!

    коментатор сьогодні повна дупа. На другий тайм перекллючив на поляків. це небо і земля. люди коментують чужий чемпіонат, об'єктивні, в курсі всіх подій в клубах, аналізують, знають хто звідки перейшов і т.п. мало того, що ніхто не ходить на стадіони, так з тими горе-коментаторами скоро вже ніхто і по тв дивитись не буде. В нас все через ж...
    Тоже смотрел с польскими комментаторами. Очень удивился их знаниям нашего футбола. Было интересно слушать, хоть и понимал процентов 50 от сказанного.
    Oles Khorungiy
      Oles Khorungiy, 31.03.2018 18:03
    +1
    Карраскаль Севилье принадлежит
    jekаfunny
      jekаfunny, 31.03.2018 16:40
    +1
    orest0998, 31.03.2018 16:33
    jekаfunny, 31.03.2018 16:18
    serge_kr, 31.03.2018 16:01 Караскаля на смену Марлоса брать!! Караскаль в ДК переходит

    Він залишається в Карпатах

    или вообще уедет назад в Севилью
    ctrag-o9
      ctrag-o9, 01.04.2018 02:36
    0
    А зрителей пришло "много".
    Ssssyab
      Ssssyab, 31.03.2018 23:08
    0
    Сильна гра
    Карпати на правельному шляху
    r09p
      r09p, 31.03.2018 17:36
    0
    [quote dudigo78, 31.03.2018 15:59][/quote]
    jekаfunny
      jekаfunny, 31.03.2018 16:18
    0
    serge_kr, 31.03.2018 16:01
    Караскаля на смену Марлоса брать!!


    Караскаль в ДК переходит