Літаючий диск повертається

про зимовий сезон алтимату і інше

Літаючий диск повертається
Зима плавно (нарешті!) переходить у весну, підходить до завершення і зальний сезон українського алтимату. Сезон дуже насичений на події: багато турнірів, нові проекти, нові досягнення.
Наприклад, цікавими звитягами може похвалитись молода львівська команда "E-Motion", яка перемогла на одразу двох міжнародних турнірах: "Igloo" у Вроцлаві (Польща) та "Бест" у Гомелі (Білорусь). Вигравали турніри і київські "Нова" та "Gigolo". Цей зальний сезон взагалі видався напрочуд багатим на турніри - навіть не порахую всі. А підсумує усе це Зальний чемпіонат України (ЗЧУ), який вже найближчими вихідними пройде у Львові.
 
 
Більше інформації про ЗЧУ-2018: Facebook
 
Варто згадати ще кілька знакових подій, які відбувалися протягом зимового сезону 2017-2018. Так, спорт з літаючим диском презентували навчальним закладам України в рамках проекту Олександра Педана “JuniorZ”. Тури школами України тривають, тож чекайте на JuniorZ і у своєму місті!
А з найсвіжішого, то вже скоро спорт з літаючим диском покажуть ексклюзивно по телевізору! Не в рамках новин, репортажів чи Світових Ігор! Ексклюзивно, окремо, цілеспрямовано, якісно! Пішов на таку співпрацю з Українською Федерацією Літаючих Дисків (УФЛД) телеканал “X-Sport”, про що й було укладено відповідний договір. Детальніше - на сторінці УФЛД.
 
Далі буде...
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности