Політехнік переміг Миколаїв і піднявся на 7 місце в чеміонаті

Харків’яни зіграють в плей-оф проти Черкас, «Миколаїв» – проти «Будівельника»

1162
0
ФБУ

Для господарів результат поєдинку мав надзвичайно важливе значення. В разі перемоги харків’яни мали нагоду піднятися з останнього місця та уникнути зустрічей з потужним «Дніпром» в 1/4 фіналу плей-оф.

Однак «Миколаїв» також приїхав до Харкова не відбувати номер. То ж господарям з початку зустрічі довелося наздоганяти суперника та намагатися перехопити ігрову ініціативу. Після трьох хвилин гри господарі вийшли вперед, а триочковий Барнса додав ігрового тонусу. Однак надовго заволодіти ініціативою не вдалося. Два поспіль триочкових Іванова змусили господарів брати тайм-аут.

Потужне завершення чверті від Йовановича та Козлова дозволили харків’янам здобути 4 очка переваги після стартової чверті.

З початком другої 10-хвилинки гості спробували перехопити ініціативу. Цьому завадили активні дії Барнса. До середини чверті триочковий Рочняка вивів харків’ян вперед на 7 очок. Згодом різниця збільшилася до 13 очок, але до великої перерви гості скоротили її до 10 очок.

Психологічно важлива третя чверть пройшла в рівній боротьбі. До середини її ігрового часу господарі виривалися вперед навіть на 17 очок, та гості знайшли сили скоротити різницю до 9 очок.

У заключній чверті «Миколаїв» продовжив впевнено скорочувати відставання. Ще до її середини різниця після триочкових Мусієнка та Давидюка скорочувалася до загрозливих 5 очок. Миколаївці відчули можливість вирвати перемогу, а господарів, схоже, стали залишати сили на останні хвилини. Два результативних прориви Носкова зменшили різницю до двох очок за 4:30 до фінальної сирени. У харків’ян не йшла гра в атаці. Лише зі штрафних вдавалося набирати очки. За цих обставин надзвичайно важливим став триочковий Йовановича за 2 хвилини до сирени. Та «Миколаїв» боровся до останнього. За 29 секунд різниця скоротилася лише до одного очка. Після влучних штрафних Йовановича Кушніров знову скоротив різницю до мінімуму. Завершальним у матчі став один точний штрафний Козлова. Носков у відповідь не влучив з-за дуги.

То ж перемога підняла харків’ян на 7 місце за підсумками регулярного чемпіонату.

У наступному поєдинку «Авантаж-Політехнік» зіграє 29 березня в Черкасах у першому матчі 1/4 фіналу. «Миколаїв» того ж дня зіграє перший матч серії проти «Будівельника».

«Авантаж-Політехнік» – «Миколаїв» – 92:90 (27:23, 23:17, 21:22, 21:28)
«Авантаж-Політехнік»: Рочняк15+3пд,3пр, Козлов18+5пд,4пр, Барнс 20+7пд,6пр, Вуйович 7+9пд,3пр, Йованович 26+4пд,3пр; Рудаков 2+4пд,1пр, Кузнецов 1пд, Колотілов 4+1пд.
«Миколаїв»: Іванов 8+2пд, Тонченко 13+3пд,9пр, Попов 4+1пр, Онуфрієв 4+4пд,1пр, Кушніров 20+7пд,3пр; Анікієнко 10+3пд,1пр, Носков 13+5пд,2пр, Жуковський 3пд, Давидюк 7+3пд, Бобров, Мусієнко 8, Хохоник 3+3пд,1пр.